Light Connections
 
 

 

הכיול מחדש של הבחירה החופשית - מרץ 2012

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

הפגישות עם בני האדם שבאים מתוך ציפייה לביקורי כוללות בעיקר נשמות עתיקות. הדבר נחזה. לפני שני עשורים, כאשר השותף שלי החל במלאכתו, הפגישות הכילו נשמות סקרניות. וכך זה התפתח. זוהי רצינותה של הנשמה העתיקה שמביאה אותה לחדר כזה או למקום כזה שבו היא יכולה להקשיב או לקרוא. הרוח מגיבה לפוטנציאלים בצד הצעיף שלי, ושוב אני אומר שאין לנו שעון. אנחנו רואים את הקורא מאוחר יותר באותה דרך שבה אנו רואים את היושב בכיסא היום. אנחנו רואים פוטנציאלים כמציאות. מציאות זו שאנחנו רואים עתה הביאה אתכם לקרוא את הדף זה. עבורנו זה נראה שמדובר בתוך אותה מסגרת זמן, כפי שכמה מכם חווים בפגישה זו בעת שאתם מקשיבים. לכן העתיד שלכם הוא 'העכשיו' שלנו.

איננו רואים חוקים אמפיריים במציאות שלנו, במקום זאת אנחנו רואים פוטנציאלים של קיום. זאת אומרת שאנחנו יודעים מי אתם – המקשיבים, הקוראים, או אלה שיושבים במושבים. אתם חושבים שאתם יודעים כמה אנשים נמצאים כאן, אבל אינכם יודעים באמת מה משמעות המילה 'כאן', מכיוון שישנם רבים מכפי שאתם חושבים. האם ה'כאן' שלכם כולל את העתיד? האם ה'כאן' שלכם כולל את הדורות הבאים? כל מי שאי פעם יקשיב למילים האלו או יקרא אותן, ואין זה משנה מתי, הוא פוטנציאל שקיים בהווה שלנו.

 

ברצוננו להמשיך בנושא עליו סיפרנו לכם לפני כן, המשך המסר על האנרגיה החדשה שעל הפלנטה. אתם נמצאים במחצית הדרך של חלון ההיערכות בן 36 השנים, שאנו מכנים בשם 'ההיערכות הגלקטית'. השנה הזאת, 2012, היא אפוא נקודת האמצע של היערכות זו, השנה שבה האנרגיה מתחילה להשתנות והזרעים האנרגטיים שישנו את הפלנטה מכאן ואילך מתחילים להיזרע.

כך מתרחשים הדברים, לאט יותר מכפי שהייתם רוצים. איטיות השינוי היא בגלל שדורות בני האדם ירשו את מה שאתם עשויים לכנות בשם 'תודעה חדשה'. היא גם מאפשרת לאלה שנולדו באנרגיה ישנה, למצות אנרגיה ישנה זו במה שאתם קוראים יחידת חיים אחת או ביטוי חיים בכדור הארץ. עבורנו, המוות הוא פשוט התחדשות החיים. אם זה אינו נשמע לכם הגיוני כלל וכלל, אומר לכם את מה ששותפי (לי קרול, ת.ג.) טוען כל הזמן: אנרגיה ישנה אינה מתה בקלות!

בני אדם רבים יאלצו לחוות את המוות על מנת להיוולד מחדש לאנרגיה חדשה, להשיג את הדברים שהם הגיעו למענם. הנשמות העתיקות מוכנות ונכונות לשינוי התודעה בגוף באמצעות המוות - הרבה יותר מכל בני האדם שעל הפלנטה. משמעות הדבר היא שפשוט, הזמן חייב לחלוף על מנת שתוכלו לראות את הדברים עליהם אנחנו מדברים, ונשמות עתיקות חוו זאת יותר מכל שאר האנשים. אולם ככל שהדורות מתחלפים, אתם תתחילו לראות שאפילו לפני שהדבר קורה, זרעי השינוי מתחילים לצוץ מהר יותר מאשר ביחידת חיים אחת. ולכן על כך נדבר היום, ואנחנו נכנה את המסר 'הכיול מחדש של הבחירה החופשית'.

 

נעצור לרגע. מתרחש עכשיו אפשור, ואין זה משנה מהי ההוראה, אין זה משנה מהן המילים. הקשיבו קוראים: אני יודע מי אתם. יש כאן אפשור עבורכם. לפני שתקומו מהכיסא, אתם יכולים להיות שונים. הסיבה היא מכיוון שאתם תקבלו אנרגיה שמועברת על ידינו ואין זה משנה מהו הזמן לדעתכם או היכן אתם נמצאים - אנרגיה שמועברת אל תוך המידע הקוונטי של הדנ"א שלכם, אל תבנית נשמתכם. מעורבים בכך הרשומות האקאשיות של 'העצמי הגבוה' שלכם ואנרגיית הנשמה שלכם. זוהי התעוררות שתמשך כל שארית חייכם, מכיוון שאתם מקבלים היום החלטה. עד כדי כך עוצמתית היא הבחירה החופשית עבור האדם.

בני האדם יכולים לבצע שינוי מכריע בתוך שניות. ראו את ההיסטוריה שלכם! ראו מה עשיתם בשנים האחרונות. ממשלות בלתי הולמות נפלו, מוסדות כלכליים בלתי הולמים התמוטטו. אולם אתם שואלים היכן השינוי? ובכן הוא נמצא בכל מקום סביבכם, יקרים, אולם הוא איטי ולא התרחש בשבועות האחרונים. היו סבלניים ואפשרו לגלגלי השינוי לנוע בקצב שלהם.

 

בחירה חופשית אינה כה פשוטה

 

נראה שבחירה חופשית היא היבט פשוט. משמעות הבחירה החופשית עבור בני האדם היא שיש לכם רצון חופשי לבחור כל דבר שתרצו. אולם זה אינו כך כלל וכלל. אתם יכולים לבחור רק דברים שאתם תופשים או שאתם חושבים שאתם יכולים לשנות. אינכם יכולים לבחור דברים שלתפישתכם אינם נראים כניתנים לבחירה. למשל, לעכברים במבוך יש בחירה חופשית. הם יכולים ללכת לכל מקום שירצו. אולם אחת הבחירות שהעכבר אינו מסוגל להעלות בדעתו היא להסיר את המבוך. מחשבה זו אינה מצויה בתודעה או במציאות שלו, מכיוון שיש לו קירות איתנים למולו המייצגים את המבוך. לכן הוא פשוט מנסה לבחור את הכיוון בתוך מערך הקירות והמבוך שלפניו.

 

בני האדם חיים בתפישה של מימדיות, ממש כמו הדוגמה של חיים בשחור ולבן בניגוד לחיים בצבעים. תוכלו לומר שלבני האדם תמיד הייתה בחירה חופשית בשחור ולבן, אולם הם אינם מודעים לצבע. לכן אם אין לכם צבעים, לא תבחרו באדום, בכחול או בירוק. אתם מבינים? עכשיו, דמיינו לרגע שהצבעים האלה הם מציאות רב מימדית. לכן, בני האדם - למרות שיש להם בחירה חופשית - אינם יכולים אפילו לתפוש את הדברים שהם אינם יכולים לתפוש. לכן הם אינם בוחרים בצבע, מכיוון שהם אינם יודעים שהוא קיים. דבר זה, יקרים, הוא מה שמשתנה. אתם עומדים להתחיל לראות תפישות שלעולם לא היו תפישות! התכוננו להגעת הצבעים!

 

אני עומד לתת לכם רשימה קטנה של נושאים להם תוכלו לצפות, וכמה מכם יראו דברים אלה במהירות ואחרים לא יראו אותם לעת עתה. אתן לכם סקירה ללא זמן. וכאשר תשאלו אותי מתי יתרחשו הדברים האלה, אענה לכם יקרים, שהם יתרחשו, מכיוון שאנחנו רואים את הפוטנציאלים, כלומר, אנחנו רואים שההגשמה שלכם כבר נמצאת שם.

 

רוחניות

נושא ראשון: רוחניות. המערכות הרוחניות על הפלנטה שלכם מתחילות להשתנות. אין הכוונה שכמה מהן עומדות להיעלם. הן פשוט עומדות להשתנות. כמה ממערכות הרוחניות הגדולות ביותר - הדתות המאורגנות שעל הפלנטה, כפי שאתם מכנים אותן - משתנות. הן יתרחקו מסמכות חיצונית ויתקרבו לסמכות פנימית. בסופו של דבר תראו דרך סגידה שונה, שתשנה לאט את הכללים תוך שמירת האופי המקורי של המכלול הבסיסי של העקרונות וההשקפות.

הדוקטרינה של ישו תמיד עסקה במציאת האל הפנימי. התורות היו ברורות. דוגמאות הנסים ניתנו כדוגמה למה שבני האדם מסוגלים לחולל, לא כדי לגרום להם לסגוד לאדם כמו לאל. וכאשר ההבנה הזו תגיע, ההוראה של ישו תוכל להישאר ההוראה של ישו. היא פשוט תשנה את הפרשנות שלה.

תורות הנביאים הגדולים של המזרח התיכון, הקשורות כולן אלו באלו, עוסקות באחדות ובאהבה. ברגע שהמילים הקדושות מוגדרות מחדש באמצעות חוכמה חדשה, בני האדם ישתנו, לא דברי הנביאים. למעשה, הנביאים יהפכו לבעלי השראה אלוהית רבה אף יותר וחוכמתם תהפוך לעמוקה יותר.

 

אתם עומדים לאבד אפיפיור בקרוב. אין לי שעון. בקרוב אצלנו יכול להיות כל דבר אצלכם. האדם שיחליף אותו עשוי להפתיע אתכם, מכיוון שהארגון המסוים שלו יהיה במצב של הישרדות בנקודה זו בזמן. כלומר שאלה שמתעניינים בכמורה הולכים ופוחתים. אנשים צעירים מעטים יותר מתעניינים בארגון, והאפיפיור החדש יהיה חייב לחולל שינויים כדי לשמור על חיי הכנסייה שלו. זאת אומרת שהארגון שלו יישאר, אולם עם השקפה מודרנית יותר על מה שצפוי לכולכם באנרגיה החדשה. אין זו נפילת הכנסייה. במקום זאת, זהו כיול מחדש של האלוהות הפנימית שתשתווה לסגידה שמתרחשת. זהו מצב של מנצחים בלבד. האפיפיור החדש יחווה קשיים, מכיוון שהמשמר הישן עדיין יהיה שם. יכול להיות אפילו שיתרחש ניסיון התנקשות, כזו היא דרך האנרגיה הישנה שאינה מתה בקלות.

זה הנושא הראשון. חכו וראו. זהו שינוי בדרך שבה פועלות מערכות רוחניות. זוהי היערכות מחדש של מערכות רוחניות שמגיבות לאמת חזקה יותר, שנדחפת על ידי בני אדם, במקום על ידי נביאים.

 

דרמה

נושא שני: בניגוד לכל מה שאתם חושבים על הטבע האנושי, בני האדם יתחילו להגיב באופן שונה לדרמה. נכון לעכשיו, הדרמה מושכת. אתם רואים את אמצעי התקשורת שלכם נושמים את נשימת המציאות האחרונה שלהם, מעניקים לכם תוכניות מציאות כדי שתוכלו לצפות בדרמה, כאילו שאין לכם מספיק ממנה בבית. ברצוני שתצפו לשינוי הזה, מכיוון שהוא יספר לכם שמתחוללת תמורה בטבע האנושי הבסיסי. בסופו של דבר, דברים עכשוויים אלה לא יהיו מושכים כלל וכלל. כלל וכלל לא. יבוא יום שבו תזכרו בזמנים אלה בהם צפיתם בבידור מסוג זה ותגידו שזה היה כה ברברי! נושא זה עומד להשתנות.

משמעות הדבר שבקרוב עומד להתחולל שינוי במה שאנשים רוצים לחוות כבידור. זה שינוי במה שהם רוצים לחוות בחייהם ובזמנם החופשי. תהיה יותר מוטיבציה לצפות בדברים שמרגיעים את הנשמה, במקום בדרמה שמבלבלת אותה. הם לא יוזנו עוד במזון שנתנה להם האנרגיה הישנה.

נניח שאתם צופים בתוכנית טלוויזיה שהופקה בשנות החמישים, האם היא מוצאת חן בעיניכם? האם היא נראית מיושנת ומצחיקה בתמימותה? כן, והסיבה היא השינוי במציאות שלכם. לכן, יגיע שינוי ממשי באופן שבו בני האדם מגיבים לדרמה.

 

אתם לא תתעניינו כל-כך בדברים דרמטיים, אלא תתעניינו יותר בדברים עם מידע המחממים את הלב. זה מתקרב. אני יודע, כמה מכם אומרים שיש לכם ספקות, מכיוון שבני אדם הם בני אדם. ויש שיטענו ויאמרו לי שרוב בני האדם, כפי שאמרתי, אינם נשמות עתיקות. לכן, הם לא ישתנו, אם כך כיצד יכולה רוב האנושות להשתנות? אומר לכם זאת, ישנם כמה דברים שיתרחשו בכל רחבי העולם וישנם כמה דברים שיתרחשו רק בכל רחבי הנשמות העתיקות. אתם תראו. אולם הזרעים נזרעים אצלכם תחילה. ומה שאתם מרגישים ומה שאתם עושים ייראה בסופו של דבר בכלל האוכלוסייה. בעלי הנשמות העתיקות, מה אתם מרגישים עכשיו לגבי התוכניות המוצגות בטלוויזיה? אתם כבר מתנגדים להן! אתם כבר רואים את הברבריות. אתם כבר רואים את חוסר היושרה בעיתונאות שרוצה רק להפחיד אתכם במקום ליידע אתכם. הדבר עומד להשתנות. אתם תדרשו זאת.

חשבו על כך באופן הבא: הנשמות העתיקות הן זרעי האנרגיה החדשה, שצומחת ומאפשרת לזרעים חדשים להיווצר. בסופו של דבר, אפילו הנשמות הצעירות תקבלנה אפשור לירושה זו של זרעים, שהאנרגיה החדשה של כדור הארץ מספקת.

זה היה הנושא השני.

 

תתרחש תוחלת חיים ארוכה יותר, אולם ...

זו חזרה, אנחנו מעלים נושא זה שוב ושוב, מכיוון שבני האדם אינם מאמינים בכך. אם אתם עומדים להתחיל לחיות חיים ארוכים יותר, ישנם כאלה שחוששים שהפלנטה תסבול מהתפוצצות אוכלוסין. ראיתם כיצד זה מתרחש, וההתקדמות הגאומטרית של המתמטיקה היא מוחלטת ואינכם יכולים לשנותה. אז אם אתם בוחנים את אוכלוסיית הפלנטה ועד כמה היא השתנתה בשני העשורים האחרונים, הדבר מפחיד אתכם.

מה ישנה את ההתקדמות הזו?

התשובה פשוטה, אולם היא מחייבת שינוי במחשבה. התשובה היא 'חברה על הפלנטה שמבינה תרחיש הישרדות חדש'. במקום האוכלוסיה הבסיסית שנאמר לה ללדת הרבה ילדים על מנת להעצים את הגזע כתפישת הישרדות ישנה, האנשים יתחילו להבין את ההיגיון הטמון בתרחיש חדש. החוכמה האקאשית של העידנים תתחיל להזדחל פנימה יחד עם שינוי בתרחיש ההישרדות הבסיסי. לא כל אישה תביט בעצמה ותאמר ש'השעון מתקתק'. במקום זאת היא עשויה לומר שהיא היתה אימא כבר 14 פעמים רצופות, והפעם היא מוותרת... זו אישה שתבין שלא כרוכים בכך אובדן או אשמה, ולמעשה היא תרגיש שתכונת ההישרדות החדשה היא משפחה קטנה או היעדר משפחה! כמו כן, כפי שאמרנו בעבר, אפילו אלה שאינם מודעים כיום ליכולת לשלוט בהתרבות, יפענחו מהו הדבר גורם לתינוקות להיוולד [ קריון מצחקק בהנאה..].

 

חלק מאפריקה החדשה יהיה חינוך וריפוי, ובסופו של דבר צמיחת אוכלוסייה העומדת על אפס, ממש כפי שיש היום בכמה מאומות העולם הראשון. נכון לעכשיו, אלה שקשורים למכלול השקפות ועקרונות רוחניים ביחס להתרבות ולידה אנושית - ישנו אותה. חכו וראו. הם יהיו מסוגלים לממש בחירה חופשית שהיא הולמת אפילו במסגרת הדת המאורגנת.

דברים עומדים להשתנות במקום שבו ההיגיון הבריא יאמר שיתכן וזה יעזור לפלנטה אם לא נלד ילדים או אולי רק ילד אחד... והברור מאליו - יתכן שתוכלו להתקיים כלכלית טוב יותר ובאופן חכם יותר רק עם ילד אחד. הדבר יעזור לאותו ילד יחיד! חכו לשינויים האלה. לאלה מכם ששקועים עמוק במסורת הדוקטרינה העקרונות וההשקפות שאומרים שהדבר נשמע לחלוטין בלתי אפשרי, אני אומר לכם חכו לאפיפיור החדש הבא [קריון מצחקק בהנאה...]. לאלה מכם שסבורים שהתרבות בלתי נשלטת היא גם בלתי נמנעת, אני מעודד אתכם לראות את הסטטיסטיקות שלא ראיתם עד כה או שלא טרחתם לראות בנוגע למה שמדינות העולם הראשון כבר הצליחו להגשים בעצמן, ללא כל התערבות. זה כבר מתרחש.

זה היה הנושא השלישי.

 

אנרגיה (שוב..)

המשאבים הטבעיים של הפלנטה הם סופיים ולא יתמכו בהמשכיות מעשיכם. אמרנו זאת במשך עשור. אתם תהיו עדים למחקרים ולממצאים רבים יותר הקשורים לדרכים חלופיות לייצור חשמל, סוף סוף. החברות שיש להן הכי הרבה מה להפסיד, הן שיממנו זאת. זוהי תחילתה של הבנה מלאה ששינוי מחשבתי עומד בפתח. אתם יכולים לקחת מגאיה אנרגיה, במקום משאבים פיזיים. אנחנו מדברים על אנרגיה גיאותרמית, אנרגיה הקשורה לגאות ולשפל, לרוח. שוב, אנו מתחננים בפניכם לא לסבך זאת יתר על המידה. מכיוון שאחד הדברים שבני האדם עושים בעידן הטכנולוגי הוא לסבך דברים פשוטים יתר על המידה. ראו את הגרעין - מנוע הקיטור המסובך והיקר ביותר שקיים!

 

הרעיונות הנוכחיים שלכם לגבי הפקת אנרגיה מתנועת הגלים והגאות אינם חייבים להיות הברקות טכנולוגיות. חשבו על 'גלגל הנעה' על גבי מזח המוכה בגלים, שיוצר אנרגיה בשני הכיוונים - גלים שמגיעים והולכים, הקשור לגנרטור שיכול להפיק אנרגיה לתריסר שכונות, לא לערים שלמות. חשבו בפשטות וכיצד לפצל את רעיון הפקת האנרגיה והשירותים לאספקת החשמל. כך גם לגבי אנרגיה גיאותרמית ואנרגיה מהרוח. חשבו על תחנה המספקת אנרגיה וחשמל לקבוצות בתים הנמצאים יחד בצביר. לא תהיה לכם נפילת רשת חשמל אם לא תהיה לכם רשת. זוהי דרכו של העתיד, ותקבלו זאת מוקדם מאשר מאוחר אם תעשו זאת, וההשקעה לא תהיה גדולה כל כך.

 

מים

אמרנו לכם שאחד המשאבים הטבעיים הגדולים ביותר של הפלנטה, שעומד להשתנות ולהפתיע אתכם, הוא מים מתוקים. זה יהיה הזהב הבא, יקרים. לכן, נתנו לכם גם כמה רמזים ודוגמאות, ושוב אנו מתחננים: אפילו לפני פוטנציאל התייבשות מקורות המים, למדו כיצד להתפיל מים בזמן אמיתי ללא חימום. זה שם, זה אפשרי, וכמה כבר עוסקים בכך במעבדה. הדבר יברא מים מתוקים ולא יקרים עבור הפלנטה.

שינוי גישה מתחיל להתהוות. לאט, אתם מתחילים לראות זאת והדבר היחיד העומד בדרככם הן אותן חברות עשירות שפועלות עדיין על פי המערכת הישנה. דבר זה מתחיל להשתנות אף הוא. מכיוון שכסף גדול תמיד רוצה להשקיע בהמצאות עתידיות, אולם הוא רוצה לברוא אותן בתוך המסגרת של מה שיש לו 'על המדף'. מה ש'על המדף' הוא נפט, פחם, סכרים, ושימוש במקורות שאינם מתחדשים. תופעה זו לא השתנתה במאה השנים האחרונות, נכון? עכשיו תהיו עדים לשינוי הבחירה החופשית. אתם תהיו עדים להחלטות המתקבלות בחדרי ההנהלה שהיו בלתי מתקבלות על דעתם של אותם אנשים עצמם לפני שני דורות. עכשיו 'הדבר הגרוע ביותר עבורם' עשוי להפוך 'לדבר הטוב ביותר עבורם'. זהו, יקרים, שינוי של תפיסת הבחירה החופשית. כאשר הוגי המחר רואים אפשרויות שלעולם לא היו אפשריות קודם לכן, זהו שינוי. זה היה הנושא הרביעי.

 

יושרה שעשויה להפתיע

הנושא החמישי: יהיו אנשים שלא יאמינו שניתן לחפש אחר יושרה והגינות בכל הדברים. במילים אחרות, בני האדם לא יסכימו עם מה שנאמר להם שהוא הסטטוס קוו. הם יבחנו אותו ויאמרו שהם סבורים שהדבר יכול להיות טוב יותר. הם יחפשו אחר משהו שיש בו יותר יושרה והגינות.

כן, יהיו אנשים שיאמרו לכם שהמוסדות 'מחזיקים בכל הקלפים' ושעליכם לעשות זאת בדרכם שלהם. אם אתם רוצים ביטוח בריאות או הלוואה מהבנק שלכם לטובת קניית בית, כדאי שתעשו זאת בדרכם שלהם. יש לי חדשות בשבילכם. אפילו מצב זה עומד להשתנות.

אנשים שואלים מה אפשר לעשות, מכיוון שכל הכוח בידם! ובכן, בעבר, לא היה דבר שיכולתם לעשות. עכשיו אומר לכם מהם הפוטנציאלים. אתם עומדים לראות מעבר לקירות המבוך. אתם תאמרו שתקימו מוסד משלכם. ויהיו שיעשו זאת. המוסדות החדשים, המבוססים על יושרה, יחלפו במהירות על פני האנרגיה הישנה. במילים אחרות, יש אנשים שהם צעירים היום שעומדים להקים בנקאות חדשה, שירותי בריאות חדשים ודרכי ביטוח חדשות. וכאשר תראו תוכניות אלה, תשאלו מדוע לא חשבתם על כך בעצמכם?

 

האם הייתם עדים לחדשנות ולהמצאות בעשור האחרון שחייבו חשיבה מחוץ לקופסת המציאות הישנה? כן, בהחלט. איני יכול לומר לכם מה צפוי, מכיוון שעדיין לא חשבתם על כך! אולם הפוטנציאלים קרבים והולכים, ובגדול.

הרשו לי לתת לכם דוגמה. נניח שלפני עשרים שנים חזיתם שיומצא דבר שכזה המכונה 'אינטרנט' על גבי מכשיר שאין לכם עדיין, העושה שימוש בטכנולוגיה שעדיין לא דמיינתם. יהיו לכם ספריות מלאות, בניינים מלאים בספרים, בכף ידכם - אנציקלופדיה כלל עולמית של כל מה שידוע, והיכולת לראות זאת באופן מיידי! ולא רק זה, אלא שהשירות הזה לא יעלה אגורה אחת! אתם יכולים להתקשר לחבר ולראות אותו על גבי המסך, וזה לא יעלה אגורה! אין זה משנה כמה זמן אתם משתמשים בשירות, ובאיזה עומק אתם משתמשים בו השירות עצמו יהיה חופשי.

כל מי שהיה מקשיב באותה תקופה היה אולי אומר שאפילו אם יאמין לחלק שקשור לטכנולוגיה, שלדעתו היא בלתי אפשרית, הרי שכל דבר עולה משהו. חייבת להיות לכך עלות! אחרת, כיצד הם ירוויחו כסף? התשובה היא זו: עם המצאות חדשות מגיעות תפישות עסקיות חדשות. אינכם יודעים את אשר אינכם יודעים, אז אל תחליטו מראש מה אתם חושבים על מה שצפוי בהתבסס על עולם של אנרגיה ישנה.

 

פוליטיקה

בני האדם יתחילו לחפש אחר יושרה והגינות והדבר יתרחש במקומות בלתי צפויים. אמרתי זאת וכעת אחזור על הדברים. יבוא יום שבו תדרשו זאת מהפוליטיקה שלכם - הגינות ויושרה. לכן כאשר המועמדים יתחילו לכנות אלה את אלה בשמות גנאי, אתם תפנו את גבכם והם לא יקבלו קולות. הם יבינו את העניין מהר מאוד, נכון? מה דעתכם על כך?

הניחו לי לתת לכם פוטנציאל נוסף. ארץ זו בה אני יושב עכשיו (ארצות הברית, ת.ג.) תקבע את המודל לתכונה מסוימת זו. אין לי שעון. הצעירים הם שיתחילו להניע גלגלים אלו, והם אכן יעשו זאת, מכיוון שהם מצביעי המחר והם אינם רוצים את האנרגיה העכשווית. עבור כמה מהם היא כה מאוסה, שהם כלל אינם רושמים את עצמם בפנקס הבוחרים. אתם תראו זאת בקרוב.

זה היה הנושא החמישי.

 

החדשות

נושא שישי. אדבר בקצרה. החדשות שלכם ישתנו. הן חייבות. כאשר אמצעי התקשורת יבינו שבני האדם משנים את הרגלי הצפייה שלהם, הם יתחילו לשנות את התוכניות שלהם. בסופו של דבר, יהיה משהו שיקרא 'ערוץ החדשות הטובות', והוא יהיה מושך מאוד. מכיוון שהוא יהיה אמיתי ויהווה ניגוד לדרמה של מה שמושך היום. זה מה שמשפחות בערב, היושבות סביב השולחן, ירצו לראות. כל התמונה תוצג ולא רק החלקים הדרמתיים. אתם תשמעו מה מתרחש על הפלנטה שאף אחד אינו מספר לכם על כך היום, וכאשר הדבר יקרה - אין לנו שעון, יקרים, הוא יתחרה בעוצמה עם הדרמה. אני אומר לכם זאת שוב ושוב. הטבע האנושי עצמו מתחיל להיות בצבע במקום בשחור ולבן. חכו וראו.

וזה היה הנושא השישי.

 

תחזיות

לאחרונה סיפרנו לכם על כך. נאמר זאת שוב כעת. ברגע זה על הפלנטה מתרחש משהו שימוטט את חברות התרופות הגדולות. בדומה מאוד למה שקרה לתעשיית הטבק, כאשר התגלה חוסר היושרה וקמה צעקה גדולה. הייתם עדים לתעשייה שביודעין גרמה להתמכרות האנשים הצעירים ולמותם, והדבר נחשף. ולא היה דרוש הרבה זמן לשם כך, נכון? אמרנו זאת לפני זמן לא רב, ואני חוזר ואומר: כאשר תהיו עדים לתעשייה שלמה, שמסיבות פיננסיות, מוכנה לגרום מחלות לטובת הרווח שלה, היא תתמוטט. וזה יקרה מוקדם יותר מכפי שנדמה. אתם תתחילו לשמוע את קולות הזעזוע בקרוב מאוד.

 

אתם תתחילו לראות אנשים מתייחסים לבריאות שלהם בדרך שונה. התשובה האמיתית לשירותי הבריאות ארוכי הטווח, לא רק בארץ זו, אלא על כדור הארץ - אתן לכם רמז. אל תחלו! וזה, אנשים יקרים, מה שצפוי - הבנה ביחס לגוף שלא הייתה לכם קודם לכן.

הדנ"א שלכם נועד להתחדש ולחיות מאות שנים. נכון לעכשיו, אתם מגיעים להרף עין ואז מתים. המחקרים קיימים. תחילת הארכת תוחלת החיים כבר כאן. בני האדם יחפשו אחר דברים טבעיים ותהליכים שתמיד התקיימו, והדבר יזכה להזדמנות בשל התמוטטות חברות התרופות הגדולות. ואתם תתהו מדוע לא ידעתם זאת קודם לכן ותסתכלו על מה שהיה ותחושו צמרמורת, כפי שקורה לכם היום כשאתם רואים את הפרסומות משנות החמישים עם הרופא המחייך, שממליץ על סוג של טבק.

 

אין לי שעון, יקרים. איני יכול לומר לכם מתי. אני יכול רק להבטיח שהדבר יתרחש. הוא חייב. לא יכולות להיות לכם מערכות כה גדולות שאין להן יושרה שמתקיימות באנרגיה החדשה. וישנם גם אלה שיאמרו שהם מקווים שזה יקרה כל עוד הם כאן. כן זה יקרה. אולי לא תהיו מי שאתם היום, אולם אתם תהיו כאן כדי לראות זאת, נשמות עתיקות. [קריון מצחקק בהנאה...]

וזה היה הנושא השביעי .

 

קץ המלחמה

הנושא האחרון הוא הטוב ביותר. במשך אלפי שנים על הפלנטה הזאת, בני האדם נלחמו אלה באלה. אם תבחנו את הסיבות מדוע הם נלחמו אלה באלה, תראו במהרה שאין סיבות טובות כלשהן - אדמה, משאבים, תאוות בצע. אלו אינן סיבות. זהו תיאור של אנרגיה ישנה. אלו אינן סיבות. סיבות תהיינה אולי הגנה כנגד תוקף. אולם נניח שתודעת התוקף איננה עוד?

 

כאשר נכנסתי לחיי שותפי לפני עשרים שנים, אמרתי לו בפרטיות שהאנשים לא יאמינו למסרים הראשונים שניתן. אמרתי לו שהם יצחקו. אמרתי לו שטבע האדם והתודעה עצמה ישתנו, שזרעי השלום ייזרעו ושיבוא יום שבו לא תהיה עוד מלחמה, כן. היה צחוק גדול, מכיוון שבני האדם בוחנים את ההיסטוריה ורואים דפוסים המבוססים על אנרגיה מוחלטת המכונה הטבע האנושי, ואומרים שזה בלתי אפשרי! תמיד הייתה מלחמה. תמיד הייתה, ולכן תמיד תהיה ... כאלה אתם, נמצאים בקופסה, בפוטנציאל של שחור ולבן, שבה אתם יכולים לראות רק שחור ולבן לגבי מה שקיים, ושחור ולבן לגבי מה שהיה. אין לכם כל מושג לגבי גווני הצבע שבתודעה שלכם ואת יופי אהבת האל.

 

צפון קוריאה נמצאת על סף השינוי, כפי שאמרנו לכם שעשוי לקרות. נדרש לשם כך מות האנרגיה הישנה, וברצוני שתראו כיצד זה קורה. יועציו של המנהיג הצעיר יעשו כל שביכולתם למשוך אותו חזרה אל אנרגיה ישנה. בחירה חופשית זו של רצונו תהיה שונה מאוד מזו של אביו, מכיוון שהוא רואה כמה צבעים. חכו לדברים האלה. הם ייקחו מעט יותר זמן ממה שהייתם רוצים, אולם זוהי תחילת ההתחלה.

אתם תראו איחוד חדש בדרום אמריקה שיחל מהר יותר מהצפוי, בגלל מה שעומד להתרחש השנה באופן פוטנציאלי בוונצואלה. אתם תראו שאיראן משתנה. אין לנו שעון. אלה הם הפוטנציאלים. הם יכולים להשתנות באמצעות הבחירה החופשית. אין אלה נבואות. זהו שינוי מציאות, יקרים, ולכן הנושא השמיני הופך לנטייה לחדול ממלחמה. זה מה שבני האדם ירצו. זה מה שהממשלות ירצו. יש חוכמה שמתחילה להתהוות על הפלנטה, שהיא גדולה יותר מכפי שאפשרי בעיניכם. מכיוון שכאשר אתם בוחנים את הממשלה, על מה אתם חושבים?

אתם רואים תפקוד לקוי, ויש אמיתה שאומרת שמרוב טבחים - המרק נשרף. הכול תלוי במכנה המשותף הנמוך ביותר. אני אומר לכם שאפילו הדברים הללו יהפכו לתפישות של האנרגיה הישנה. במקום זאת, אתם תראו חוכמה ההופכת לפוטנציאל העיקרי.

 

אין לי שעון. איני יכול לומר לכם מתי זה יקרה. אני יכול רק לומר לכם שהדברים האלה בהתהוות, ואת זרעיהם תראו בקרוב - עכשיו, בכל אחת משמונה הקטגוריות עליהן דיברתי.

יהיו אנשים שיאמרו לי שאני מעניק הרבה יותר תחזיות מכפי שאני רגיל. ברצוני לומר לכם מה קורה, יקרים. איני חוזה דבר, אני רק אומר לכם מה נמצא שם במרק המציאות הפוטנציאלי שלכם. זה מה שבני האדם עושים על הפלנטה, ולאלה שמאמינים לתקשור הזה, עליכם לנשום נשימת רווחה ולומר: הגיע הזמן!

 

אני עומד לעזוב שוב, אבל לא לפני התזכורת הזו. זורעי הזרעים, יש לכם 18 שנים לזרוע זרעים חדשים אלה. הם יצמחו מהר יותר אם תעשו זאת עכשיו ולא תחכו. התפקיד שלכם הוא לאמץ תודעה גבוהה יותר בתחומים אלה בבית ובמקום העבודה, ולהראות לסובבים אתכם מה אתם יודעים באמצעות חוכמתכם. הראו להם את אהבת האל בחייכם על ידי כך שתתייחסו אליהם כפי שהייתם מתייחסים לעצמכם - היו איטיים לכעוס, ומהירים לסלוח. בראו נחמה סביבכם, בועת שלווה סביבכם שאנשים יחשקו בה כל כך שירצו להיות איתכם. אל תשפטו.

 

אלה הם הזרעים שישנו את 'הרשת הקריסטלית' של הפלנטה הזאת, והילדים והנכדים שלכם הם אלה שירשו את מה שאתם עושים היום. תמורה זו עוסקת בשינוי התודעה, ולכן אתם כאן.
זו האמת של היום, ושוב, אני אומר: כל הדברים עשויים לסגת מעט לפני שהם ינועו קדימה, אולם כך הם פני הדברים וכך היה תמיד. אם תבחנו את חמישים השנים האחרונות, אתם תראו שינוי עצום בטבע האנושי. אולם, הוא אינו משתווה כלל למה שאתם עומדים לראות!

 

אני קריון. לפני 22 שנים, שותפי אפשרי לי להיכנס אל תוך חייו. ידעתי שיידרשו עוד ארבע שנים לפני שיתחיל לצעוד, וכך היה. לפני 18 שנים החלה ההיערכות, ואז החלה העבודה. אני נמצא כאן בגלל מה שהאנושות עשתה. קריון תמיד היה על הפלנטה, אולם רק ב 18 השנים האחרונות המסרים עסקו באופן מעמיק בשינוי. 'קבוצת התאמת הרשת' הגיעה בשנת 1989 ועזבה בשנת 2002 והרשת המגנטית נקבעה במקומה. אז התודעה האנושית החלה להשתנות כפי שאמרנו שיקרה.

 

זהו המסר שלנו להיום. עזבו שונים מכפי שהגעתם.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020