Light Connections
 
 

 

התרחבות 3-6-9 - מאי 2021

'הקבוצה' באמצעות סטיב רות'ר

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות, יקרים.

אני 'שומר הזמן'. אני מצטלב בשמחה עם קטע שבריר הזמן שלכם על מנת להשאיר מסר אודות מה שאתם מכנים 'העתיד'. הזמן משתנה במהירות כעת עם התהוותו של עולם חדש. כפי שהזכרנו, הנגיף שנוצר, הקורונה, שינה את עולמכם. כאשר האנושות תתחיל לצאת מן המגבלות, הם יגלו שהם נכנסים לעולם חדש. הנגיף לא נעלם אולם החיים מתחדשים.

 

שתי מתנות הקורונה

 

ישנן שתי מתנות עיקריות מהשפעות הנגיף.

האחת היא, שרבים הנדרשים בצד השני נקראים 'הביתה'. על מנת להשיג את הצעד הבא הזה בהתפתחות, יש צורך בעזרה מהצד השני של המעטה. מסיבה זו, רבים חצו את המעטה ונקראו לשוב 'הביתה'. הם המומחים שיכולים כעת לסייע לנו מהצד השני, מכיוון שמגיעים למסה קריטית.

המתנה השנייה היא שכל בני האדם שחררו את גופם האתרי במידה קלה. וזה בתורו, החל בהתקדמות איטית של התרופפות שיכולה להביא את האנושות למצב רטט גבוה יותר לצמיתות. קראנו למצב זה 'אסאיוטו', אם כי שמות רבים אחרים יעלו בזמן ממתקשרים שונים.

 

התאמת המערכות

 

האנושות הלכה למעשה וקפצה בהתפתחות. כתוצאה מכך, אתם עדים לסידור מחדש או למערכות שלכם. האנושות עלתה מדרגה והטכנולוגיה מילאה חלק גדול. כעת אתם מושרשים היטב בזמן שאין עוד סודות, כאשר כל משהו חריג מוקלט בטלפון הסלולרי. למרות שיתכן ונראה שיש עכשיו הרבה יותר אכזריות וחוסר אנושיות לאדם, הרי שאתם פשוט רואים בצורה ברורה יותר את מה שהיה שם תמיד. מנקודת מבט גבוהה יותר זו יבוצעו התאמות ואתם חווים את ההתחלות של זה עכשיו.

 

מערכות גומלין עולמיות

 

במהלך מספר השנים הבאות, אחד ההיבטים שתראו בתחומים רבים הוא שיבוש רשתות האספקה העולמיות. במהלך 75 השנים האחרונות העולם שלכם התרחב במהירות. אחת הדרכים להשיג זאת הייתה יצירת שרשרת אספקה עולמית, או אפילו לאומית. ישנם מספר סוגים של רשתות אספקה עם כוונות שונות, אולם רבות יראו סימני חולשה בעתיד הקרוב כאשר כדור הארץ נערך מחדש. בעוד כדור הארץ נערך מחדש, צרכיו יעלו לפני השטח, מכיוון שכדור הארץ נמצא בנקודת מפנה.

כאשר יגיע רף שמונה מיליארד תושבים, הוא יחליט על צעדיו הבאים. הפלנטה מתקרבת במהירות ליחידנות בה שינוי יכול ללבוש צורות רבות. רשתות הפצה מקומיות יתחילו להיווצר כאשר כדור הארץ יתאזן מחדש. בני אדם יגלו שיש להם תזונה טובה בהרבה על ידי אכילה מקומית.

 

התרחבות 3-6-9

 

נקודה מעניינת להעלות כאן היא שפלנטה ארץ נוצרה כפלנטה מונעת מקוטביות. ההשפעות המוגברות של הקוטביות הם שהעניקו לך שתי עיניים, שתי אוזניים, שתי ידיים ושתי רגליים לחקור את העולם הזה. זה בא לידי ביטוי במובנים רבים, מכיוון שאפילו המתמטיקה שלך היא על בסיס 10. בינתיים רוב היקום מבוסס על נגזרות של 3, בדומה לבסיס 12.

האם אתם יכולים לדמיין זמן בו הספירה על פי 3 תהיה דבר שבשגרה? התרחקות מחברה מבוססת קוטביות תביא לאפשרויות חדשות, כאשר אנשים יתחילו לראות שרוב הדברים כבר מבוססים על 3. למשל, לעתים נדירות מכירים ברגל השלישית של מערכת יחסים למרות שמערכות יחסים אינן יכולות להתקיים בלעדיה. פרויקטים ונתיבים חדשים המבוססים על 3 ימצאו מאנרגיה נוספת מאחוריהם. גילוי האנרגיה הבלתי נראית מאחורי ה 3 הנסתרים יפתח את מה שבני האדם מכנים 'סודות היקום'. כן יקרים, הגיע הזמן לפתוח את העין השלישית.

 

אחדות אנרגטית

 

באותו הרוח, אפשרית כעת מודעות חדשה לדברים רבים. למשל, יתכן ושמת לב לכמות השנאה העצומה שבאה לידי ביטוי על כדור הארץ. בני אדם חושבים באופן טבעי שאהבה תתגבר על כל הסיכויים ותאזן את השנאה. בעוד שזה נכון, הרי שזו ללא ספק הדרך הקשה ביותר לעשות זאת.

במקום זאת מצאו את הרגל השלישית או הרגל הנסתרת במשוואה הזו. בטחו שבמקום כלשהו בין אהבה לשנאה טמונה חמלה. התקרבו לכל דבר בחמלה, ודלתות יתחילו להיפתח. על ידי הגעה לחמלה בכל מקרה ובכל הזדמנות, תיצרו עולם חדש. בשעה שאתם עושים זאת, רבות מהמערכות של כדור הארץ יתחילו להשתנות לנוכח החמלה ההיא. הגיע הזמן לאהבה ללא תנאי לברך בחסד את כדור הארץ בשלוש.

 

זהו הכבוד הגדול ביותר שלנו לשתול זרעי אור במסרים אלה. אנחנו כאן ברגע זה מכיוון שקראת לנו. הגיע הזמן. אנחנו משאירים אתכם עם שלוש תזכורות עדינות.

התייחסו זה לזה בכבוד.

טפחו האחד את השני.

שחקו טוב ביחד.

 

אני 'שומר הזמן'.

 

אספבו,

 

הקבוצה

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020