Light Connections
 
 

 

שמחה, אחדות, שלווה, שייכות - ספטמבר 2014

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

תהליך התקשור הוא הרבה יותר נפוץ ממה שאתם יודעים. אני יודע מי נמצא כאן וישנם כרגע בחדר הזה אלה שיודעים כיצד תקשור עובד. כאשר המרפא צועד לעבר אל המטופל, ישנה תקשורת. זה תקשור, והמרפא יודע הכל. לפעמים המרפא זז הצידה ונכנס המידע שהמרפא זקוק לו, שמאומת לעתים קרובות על ידי החוכמה הפנימית המולדת של המטופל. ואז שניהם מתחילים את האיזון, את ריקוד האנרגיות והתקשור מתחיל.

למרפא ולמתקשר יש משהו במשותף. שניהם מתקשרים, אולם בדרכים שונות. מרפאים אינם מרפאים. הם מאזנים. אין בן אדם שיכול לכפות ריפוי על אדם אחר. עם זאת, רוב המטופלים מבקשים איזון כדי שיוכלו לרפא את עצמם בעזרת המרפא המאזן. ריפוי אמיתי דורש תהליך שיתופי זה, ומה שאתם שומעים כרגע דומה. ישנה אנרגיה מאזנת בתוך המסר שמועבר.

 

המסרים שאני מעביר מכילים אנרגיה, יקרים, וכמו המרפא, ישנו איזון שיסייע בפינוי הדרך בתהליך החשיבה שלכם. ניקוי זה עשוי לעזור לכם לקבל החלטה, ולאפשר לכם לעבור לרמה אחרת של הבנה. אחרת. זה ריפוי הדעת. זו בחירה חופשית. פעמים רבות, המסר הוא פשוט חשיפת האנרגיה של האמת, קריעת המעטה לרגע, דבר היוצר איזון. אם כך זה מה שברצוננו לעשות כעת. זה אינו תקשור ארוך, אולם הוא שונה לחלוטין, מכיוון שאנחנו רוצים לפתוח נושא שאיננו מדברים עליו לעתים קרובות מאוד.

 

הנשמה של בני האדם

 

בילינו חודשים רבים בהעברת מסרים אליכם אודות השינוי הנוכחי. התחלנו למעשה את המידע הזה לפני שנת 2012. המשכנו בשנת 2013 ובשנת 2014, ונתנו לכם תכונות נוספות של השינוי. בשנים אלו הגשנו הצעות לגבי מהו ההמשך עבורכם. סיפרנו לכם על האנרגיות סביבכם ולמה לצפות, ונתנו לכם אזהרה שלא להתייאש מהאנרגיות החשוכות והשליליות שאתם רואים סביבכם. אמרנו לכם שמצבכם הנוכחי הוא כמו קרב אחרון בין חשכה לאור. אמרנו לכם גם שהדברים שיש להם תודעה נמוכה יעלו במהירות לקדמת הבמה ויראו את עצמם בכל החשכה והכיעור שלהם.

כאשר אתם מעבירים הרבה סלעים גדולים בגינה שלכם שמעולם לא העברתם בעבר, כל הדברים שחיים מתחתם, בחשכה, מתרוצצים לפתע כאשר הם נחשפים לאור. יתכן שאפילו לא ידעתם שהם נמצאים שם, אורבים, אולם הם היו שם לאורך כל הדרך. אמרנו לכם לפני זמן מה שהדברים האפלים האלה יתרחשו בזמן הזה. הייתם רואים אותם בחדשות שלכם, והתחננו שלא תתייאשו. נתנו לכם הוראות כיצד להיות בשלווה עם הכל, ונתנו לכם הוראות לגבי סובלנות והתנהגות נדיבה, אולם מעולם לא דיברנו על הנשמה, לא באופן הזה.

 

העצמי הגבוה

מה ההבדל בין 'העצמי הגבוה' לנשמה? ראשית, 'העצמי הגבוה' הוא חלק ייחודי שלכם. זהו חלק ממה שאנו מכנים 'מרק האל אשר שמכם נמצא שם'. זה חלק מהרשומות האקאשיות שלכם, תיעוד המסע של נשמתכם. זה אתם, החלק של האל שהוא אתם, הצועדים על הפלנטה. חשוב שתזכרו שבכל פעם שאתם מתגלגלים ומתגלמים, מגיע אתכם אותו 'עצמי גבוה'. הבנתם איזה חבר יש לכם כאן? 'העצמי הגבוה' עבר איתכם את כל יחידות החיים! כאשר אתם מתחבר ל'עצמי הגבוה' שלכם, אתם מתחברים לכל המשפחה האנושית - משהו שאתם יודעים אודותיו והייתם איתו. הרשומות האקאשיות הוא התיעוד של כל מה שלמדתם אי פעם. זה חלק מהמערכת של החוכמה המולדת שלכם, שהיא גם חלק מ'העצמי הגבוה שלכם'. כאשר אינכם נמצאים בפלנטה ארץ, 'העצמי הגבוה' אינו קיים. זה לגמרי משהו ששייך לדואליות של האדם על הפלנטה.

 

הנשמה

עכשיו ברצוני לדבר על הנשמה, מכיוון שהיא שונה מאוד מ'העצמי הגבוה'. ברצוני להבהיר משהו: באנרגיה ישנה יותר, לא כל בני האדם הצליחו להתחבר לחלקי הנשמה שבהם. חלק הנשמה היה הרבה מעל התודעה שלהם והיה רק מושג. כעת, לאחר השינוי של שנת 2012, האנרגיה החדשה מתחילה ואנחנו מאחלים שתתחילו ללמוד להתחבר לבורא היוצר.

מהי הנשמה? מדוע היא שונה מ'העצמי הגבוה'? לצורך ההסבר אנחנו נכנסים לעיתים קרובות למושגים שקשה מאוד להסביר בשפה כלשהי.

הנשמה היא ניצוץ האל. היא נצחית, ואין בה את הרשומות האקאשיות שלכם. במקום זאת, יש לה חותם של הבורא היוצר, וזה כל מה שיש. חלקכם יכולים להרגיש זאת כאשר אתם צונחים אל תוך הליבה במהלך מדיטציה. זה הזמן שהיא מתחילה להגיע קדימה ולמעשה אתם מרגישים זאת. אתם יודעים שזה אינו 'העצמי הגבוה'. זה מעבר לזה. עם זאת, זה עדיין שייך איתכם כבני אדם, מכיוון שאתם הוויות רב מימדיות. הדואליות שלכם תומכת בכך, שכן היא גשמית ורוחנית בעת ובעונה אחת.

הנשמה אינה זו שמתקשרת איתכם במילים או במחשבות או מעניקה לכם אינטואיציה. היא יותר מכך. היא גם אינה בצד השני של המעטה! היא איתכם, והיא מסתתרת בכל פיסה של גופכם. זה היופי שבכם. התפארת של כל הדברים. ישנם כמה תכונות שעליכם לשמוע אודותיהן, מכיוון שברצוני שתתחילו לתרגל את הרגשת הנשמה בפנים. כל רגע שאתה מבלה בתקשורת מסוג זה משנה אתכם. חלקכם יוכלו לעשות זאת וחלקכם לא יוכלו. לחלק מכם אפילו לא יהיה אכפת מזה, אולם ברצוני לקחת לשם את אלה שכן רוצים בכך.

 

אם אתם עומדים להבין את הדברים האלה, תצטרכו לעשות איתי טיול מטפורי קטן. ברצוני שתלכו למקום בתוככם שהוא נצחי. זה מקום בטוח ורק אתם יכולים ללכת לשם. זה מייצג את המדיטציה העמוקה ביותר שהייתה לכם מעולם. זה מייצג את תכונות הנשמה ואת הדברים שהיא רוצה לתת לכם על בסיס יומי. קחו את ידי, הבה נלך ביחד.

 

המסע

 

שמחה ואחדות

 

הביטו מסביב יחד אתי. אם יש מדרג כלשהו לחוות, הרי שהדבר הראשון שאתם חווים, הוא שמחה - שמחה! זו שמחה שלווה, מכיוון שאין זה משנה מה קורה בחייכם, המהות של האל והאהבה היא, שמחה! זה עולה על גדותיו, וזה מסביר מדוע רבים יבכו משמחה כאשר הם יפגשו את עצמם בצורה כזו. זו מהות הבורא היוצר שבכם וזה שקט ובטוח. אתם יכולים להשתמש בכך בכל עת שתרצו, מכיוון שזה שייך לכם.

לבורא היוצר יש פנים שמחייכות כל הזמן! האם הבנתם זאת? האנושות צריכה לשמוע זאת! כל כך הרבה בני אדם מאמינים שעליכם לסבול על מנת למשוך את תשומת ליבו של האל הכל יכול. ברצוני לספר לכם סוד: שמחה גורמת לכם ליותר תשומת לב! סבל הוא תכונה אנושית מהמימד השלישי. זה מעולם לא היה שייך לאל הבורא היוצר. זה מעולם לא היה תנאי מוקדם לקבלה של האל. סבל הוא מושג שנוצר לחלוטין על ידי בני האדם. יקרים, שוב אנו אומרים לכם: אל תחילו את התכונות האנושיות והתודעה האנושית על הכל יכול, המקור הבורא היוצר הגדול, האהבה הטהורה של היקום. האל אינו 'חושב כמו בני אדם.' נשמתכם היא המהות של האל.

 

האם אתם יודעים מה גילכם? לחלק הזה שלכם לא הייתה שום התחלה ולא יהיה לו סוף. זהו מעגל של אהבה שהוא כה מושלם, והדעת האנושית אינה יכולה לתפוש זאת. הנשמה היא חלק מהמקור הבורא היוצר של כל הדברים. זה גורם לכם להיות שונים משאר בעלי החיים, יקרים. ברצוני שתתחילו לצנוח לליבה לעתים קרובות יותר, לחוות את הדברים האלה שלא דיברנו עליהם בעבר בצורה כזו.

 

שלווה מוחלטת

 

המסע ממשיך אל תוך הנשמה, ואנחנו רואים ומרגישים את התכונה השנייה: שלווה מוחלטת. זו אינה שלווה חלקית, לא שלווה רק עבורכם, או רק בינתיים, אלא שלווה שלמה, מוחלטת ונצחית. זו שלווה העולה על כל ההבנה, מכיוון שאין שום סיבה הגיונית לכך. זה קיים מכיוון 'שזה קיים', לא בגלל איזו סיבה חיצונית לכך. זהו המקור של שלווה. אין משנה מה קורה בחייכם או מסביבכם - כאשר אתם צונחים לליבת הנשמה, הכל מושלם לנצח. אין לכך שום קשר לחייכם, אלא עם סיפור הבריאה ומעבר לכך.

זה לוקח אתכם למקום בו נוצרים יקומים ודברים שכיחים שהם הרבה מעבר לכל מה שאתם יכולים אפילו לדמיין. אתם חלק מזה מכיוון שהייתם שם כאשר היקום נוצר - בשלווה מוחלטת. תארו לעצמכם מקום שאתם יכולים לצנוח אליו, בו אין דרמה, אין בעיות, וישנה רק אהבה. זו השלווה שהיא חלק מכם.

 

שייכות

 

מסעכם כמעט הסתיים. לא דיברנו על זה הרבה, אולם זה אודות זהותכם. אני אכנה זאת, שייכות. אמרנו זאת בעבר כל כך הרבה פעמים: אינכם לבדכם! הו, ההצהרה הזו חורגת כל כך הרבה מעבר למילים האלו! כיצד זה מרגיש להשתייך לאל? כיצד זה מרגיש להיות חלק מהאל? השמחה והאחדות והשלווה נמצאים כולם במעגל סביב נשמתכם. זה אינו 'העצמי הגבוה' שלכם או השער של בלוטת האצטרובל שלכם, וזה אינו הרשומות האקאשיות שלכם. במקום זאת, זה כל מה שיש. אתם נצחיים ולנצח, ואתם שייכים למקור המרכזי. אתם שייכים לבורא היוצר.

 

הרגע נתתי לכם את סודות השמאנים. לפעמים הם היו יושבים שעות וממיינים את המושגים האלה, מנסים לשלב אותם או להפריד אותם בין האדם האנושי הגשמי - כל מה שיעשה אותם חזקים ואמיתיים יותר. הם רצו לתפוס את המהות שבהם ולתבוע אותם כשלהם ולהשתמש בהם. באנרגיה ישנה יותר, זה היה מתסכל להרגיש אותם ועדיין לא להצליח לגעת בהם או לעבוד איתם בצמוד. עכשיו זה מתחיל להשתנות.

הדנ"א האנושי מתחיל להיות תפקודי יותר מבחינה רוחנית, ובתוך התהליך הזה הוא יקבל יותר אנרגיה. המאפיינים של הנשמה היפהפייה והנצחית הזו סוף סוף יוכלו להיות אחוזים על ידכם באופן גשמי. ראיתם זאת אצל המאסטרים! זה מה שמשך אתכם אליהם. הרגשתם בהם את האל, והגבתם כחלק מהאנושות. אתם מוקירים אותם היום וזוכרים את אלה שיכולים לגעת בפני הנצח עם כל צעד.

 

חזרו עכשיו והצטרפו אלי לכיסא.

הקשיבו: כל הדברים האלה הם חלק ממה שאתם יכולים להיות. היום, לראשונה, התחלנו לדבר על הדברים האלה: שמחה, אחדות, שלווה, שייכות. ועכשיו אשאל אתכם שוב: מי אתם? בעזרת הכלים המאסטריים האלה, מי אתם? אני אספר לכם מי אתם...

 

הרימו את ידכם והשמיעו את ההצהרה הזו, אם תבחרו: "אני חלק מהמקור הבורא היוצר. אני עתיק/ה כמו עתיק. אני צעיר/ה כמו צעיר. אני נצחי/ת וחוכמתי היא לנצח. ביכולתי ליצור במשותף ניסים למרות שאני בן אדם, מכיוון שנשמתי מתעוררת בתוכי ויופי המאסטריות נמצא סוף סוף בידי. אני האל."

 

יקרים, אפילו מעט עובר דרך ארוכה. גופכם כולו וכל התאים שלכם מוכנים להתעורר לאמת זו. ברצוני שתשבו ותלכו לליבה הזו מדי יום. יקרים, אינכם יכולים להסתיר אדם שהוא 'אחד עם הכל'! הוא זוהר! אורו בוהק, והוא מחייך בשמחה ובאחדות...

 

שמחה, אחדות, שלווה, שייכות.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020