Light Connections
 
 

 

ימי רביעי של ריפוי - ארבע תכונות של מודעות 1 - מאי 2021

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

בכל פעם שאנחנו מגיעים אליכם בדרך זו, אני מקווה שאתם מבינים את האהבה, הנדיבות, היופי, בשעה שאנחנו יושבים למרגלותיכם ומעניקים לכם את החוכמה המצויה כאן.

הפלנטה הזו משתנה באופן ניכר, אתם עשויים להיות מודעים לכך. חלק מכם רואים דברים שהם מפחידים או שנראים מפחידים בעקבות התזוזה של השינוי, מבלי להבין שחלק מהשינוי הזה עשוי להפוך ולבלבל את הנורמלי. ויתכן שזה ה'נורמלי' שאינו עומד לחזור, 'נורמלי' של תודעה נמוכה שמתחילה להתרחק מהאנושות, כפי שאתם מכירים אותה.

החודש זה התקשור הראשון, כלומר התקשור הראשון של החודש. כל ארבעת התקשורים יהיו זמינים והם זמינים בחינם. כך שאני חופשי להעביר לכם תקשור ב 4 חלקים, ואני שוב עושה זאת. חלק ראשון מנושא, והנושא הוא באמת 'הפיל שמתחת לשולחן', כפי שחלק מכם יכנו זאת. לכל אלה מכם הצופים בתכנית הזו והתחברו לתכנית הזו מכיוון שברצונכם לצפות בה יש משהו משותף - דרגות שונות של משהו משותף והוא, שאתם מתחילים לשאול שאלות.

והשאלות שאתם שואלים הן, 'האם החמצתי משהו, האם יש משהו גדול יותר מכפי שסיפרו לי, במיוחד בנוגע לאל, המקור הבורא היוצר, רוחניות, האנרגיה על הפלנטה שישנם אלה הטוענים שהיא נעה לעבר מקום שהיא מעולם לא היתה בו לפני כן.'

והם יהיו צודקים.

 

'הפיל שמתחת לשולחן' ('הפיל שבחדר' - נושא שמתעלמים ממנו מכיוון שלא נוח לדון בו, ת.ג.) הוא שאתם הופכים להיות שונים. אני אכנה זאת שינוי תודעתי, חלק כינו זאת התעוררות, ואני אומר שזו החזית החדשה של האנושות. לא רק ההתעוררות, אלא שינוי תפישתי של הפלנטה שמתחיל להתרחש בהדרגה, וזה אינו מתייחס רק לדברים רוחניים, ומתייחס למעשה לדרך בה אתם חושבים.

התודעה האנושית מתחילה לרטוט ברטט גבוה יותר, והדבר הראשון שמתרחש, יקרים, הדבר הראשון הם אלה שמתחילים להיות יותר מודעים לגבי מה שהם לא היו מודעים להם לפני כן.

במקום התעוררות הבה נכנה זו מודעות גדולה יותר. וזוהי החזית החדשה - מודעות גדולה יותר במיוחד אודות הרוח, אודות הרוחניות שלכם עצמכם, ולכן אתם נמצאים כאן.

זה 'הפיל שמתחת לשולחן' מכיוון שזה שינה את חייכם, לפעמים זה גרם לדברים להיות קשים יותר בחייכם, חלק מכם איבדו חברים ובני משפחה בעקבות זאת - כך שאנחנו נדון בכך. והנושא הוא התכונות והמאפיינים של השינוי הזה במודעות.

 

הראשון מהארבעה האלה יהיה פשוט 'להתבונן מסביב'. סיפרתי משלים רבים, נתתי דוגמאות רבות, מטפורות רבות לגבי מה שחלק מכם חוו, שלמעשה סיבך אתכם בצרות, וכוונתי ב'צרות' הוא כאשר אתם הולכים כנגד התֶּקֶן, הנוֹרְמָה, ישנם אלה השואלים 'כיצד יכולתם? הוכשרתם בדבר מסויים, למדתם משהו מסויים, זה המרכיב העיקרי שלכם, כך הדברים פועלים ואילו אתם השתניתם מכך ולכן לא נהיה אתכם יותר'.

יתכן שזו הסיבה שאתם כאן, מאזינים לתכנית שכזו, ואתם בין חברים, בחברה טובה.

 

כאשר התחלתי לראשונה עם שותפי (לי קרול, ת.ג.) והתחלתי לתקשר על הפלנטה הזו, אחד המשלים הראשונים שסיפרתי היה אודות אדם בשם 'שה'. סיפרתי לכם שהוא לא היה באמת גבר או אשה, הוא היה 'שה' אולם כיניו אותו גבר, כינינו אותו 'הוא' מכיוון שזה קל - והמשל סיפר על הפרעה בפינה, וכינינו אותו 'שה וחדר הלמידה'. וההפרעה בפינת החדר היא מטפורה לגביו שהוא נמצא בחדר, והחדר היה חייו, אולם היתה פינה שתמיד רטטה מעט באופן מוזר, ואלה שהיו איתו בחדר אמרו לו שאלה החיים, שתמיד יהיו דברים שאפשר להתבונן או שלא להתבונן בהם, תמיד יהיו דברים מוזרים, ולכן שלא יביט לשם מכיוון שזה ילכוד אותו, או שזה אינו טוב עבורו.

במשל הזה 'שה' הביט לשם בסופו של דבר וזה היה כמו דלת שהוא פתח בה סדק והיה שם אור, היו שם דברים אחרים שהוא לא הבין, וזה שינה את חייו. זה היה נדיב, זה היה אוהב.

 

זו היתה הפעם הראשונה שסיפרנו משל שכזה, שהצביע על כך שאם ברצונכם להתבונן, אתם עשויים למצוא אמת גדולה יותר מכפי שסיפרו לכם.

סיפרנו משל שהפך לספר, 'המסע הביתה', שהיה בו אדם ממוצע, מייקל תומאס, שהיתה לו חוויה על סף המוות, והוא שב חזרה עם הוראות ממלאך. המלאך סיפר לו לעבור לעיר שלו עד שיגיע לפארק, יישב שם, ויחכה. וכך הוא עשה. ולבסוף הוא ראה משהו בגדר החיה, כמו פתח או יתכן חֲרִיגוּת. והוא ראה שזה היה באמת פתח, דלת אם ברצונכם לומר זאת כך, והיה עליו לקבל החלטה האם הוא מדמיין או שאינו מדמיין זאת? האם מישהו גרם או שלא גרם לכך לקרות לו, האם זה תעלול או שאינו תעלול.

והוא ניסה שלא לראות זאת, ולא היה יכול לעשות זאת. בכל פעם שהוא הביט בגדר החיה, הוא ראה את הפתח - בכל פעם.

בסופו של דבר יקרים, הוא נכנס דרך הפתח הזה וההרפתקה התחילה והוא למד אודות דברים שהיו גדולים יותר מכפי שסיפרו לו. אולם הנקודה היא שכאשר אתם מתחילים להתבונן וקורה משהו, אינכם יכולים למחוק זאת. התודעה שלכם, המוח שלכם, תופסים משהו, משהו קריטי, יתכן שפתיחה, יתכן שמודעות, חלק אפילו כינו זאת התעוררות לגבי מה זה, ואינכם פוחדים מזה, מכיוון שאתם יודעים שמה שראיתם או הרגשתם זה בסדר, זה בטוח, והייתם רוצים לדעת יותר על כך.

 

ישנם רבים כל כך שכינו את התקשורים האלה כתכסיס, תחבולה, שבאופן כלשהו 'שוטפים לכם את המוח' ומבצעים עליכם תכסיס כלשהו שלאחריו אתם נלכדים לנצח.

יקרים, מה אם תעברו מהחשכה לאור, ותאהבו יותר את האור? האם זה תעלול?

אספר לכם משהו שעליכם לשמוע ויתכן שעליכם לדעת, שלכולכם ישנה היכולת להתבונן, ואם תבחרו להתבונן, יקרים, זה כמו יד מושטת של כולנו שאומרת, 'הביטו על זה, היא מתבוננת, הוא מתבונן, הבה ניתן להם משהו שיוכלו לראותו.

זה מה שאירע לשותפי, זה מה שאירע לרבים מכם - ראיתם אמת גדולה יותר, הלכתם להתבונן בה עוד, וזה הפך להיות חייכם של עכשיו מכיוון שזה הציל כמה מכם - אנחנו יודעים מי צופה. זה הפך למשהו שהאריך את חייכם - אנחנו יודעים מי צופה.

מה אם האל גדול יותר מכפי שסיפרו לכם, מה אם האל אפילו אינו מיוצג על ידי המילה הזו עצמה, מילה שלפעמים משמעותה כעס ושיפוט וחוסר תפקוד כמו שהיה ליוונים.

 

ניתן להוכיח את המקור הבורא היוצר שברא אתכם, בכל רחבי העולם. אם אינכם מאמינים באל, מה אם מחקתם את הרעיון כולו של האב בשמיים ובמקום זאת שיהיה מקור נדיב שאתם חלק ממנו, שיש לו תכנית גדולה יותר מאשר כל דבר או מישהו סיפר לכם אי פעם?

 

הרשו לי לסיים בכך, עד לחלק הבא: ישנם רופאים ברחבי הפלנטה הזו שהם מאוד טובים במשהו - בהצלת חיים. והם מבלים את זמנם לעיתים קרובות בחדרי הניתוח, בעיקר במקרי חרום, לרוב אלה שמתים מתאונות. הם מנסים להציל את חייהם ולהחזיר אותם, מכיוון שזה עדיין אינו הזמן - בדרך המחשבה שלנו ויתכן שבדרך המחשבה שלכם.

הם באים, היתה תאונה, ליבם פסק מלפעום. תהא הסיבה אשר תהא, יכולות להיות סיבות רבות ותאונות רבות כל כך. הם עוברים הנשמה, החיאה, והרופא טוב בזה, בהצלת אנשים והחזרתם לחיים, והוא ראה זאת פעם אחר פעם אחר פעם, כאשר מישהו יוגדר מת מבחינה קלינית במשך מספר רגעים או יתכן הרבה דקות - פעם אחר פעם, ראיתם זאת, אתם יודעים זאת.

והדבר שהוא יאמר לכם, שוב ושוב - שאלו אותו - אני כתבתי ספרים על חלק מהם: אדם שב מחווית סף מוות, והדבר הראשון שברצונו לדעת לאחר שהוא מתאושש ומביט ברופא, הוא זה: 'מדוע החזרת אותי?' הוא ראה משהו! הדלת התחילה להיפתח, האור זרח, והוא הרגיש את האהבה והנדיבות, הוא הרגיש בטוח ויפה.

הו, התוכלו לדמיין דבר כזה?

למרות שהמשפחה היתה שם מאחור על הפלנטה וכל זה, כל מה שהוא רצה לעשות הוא, להישאר... [קריון מצחקק בהנאה..] וזה לא היה תעלול של הדעת - כפי שכמה ביולוגים יספרו לכם - זה אמיתי! ואז הוא שב לפלנטה שבה עליו לעבוד עם התודעה, נמוכים וגבוהים וכל זה, ורבים כל כך מאוכזבים... ואז הם מתחילים להסביר זאת באופן פילוסופי, וחלק הופכים לסופרים ומורים ומרפאים בעצמם, ולעיתים קרובות החוויה של סף המוות פתחה אותם לכך. הם ראו את האמת! והם רוצים להראות אותה לכם מבלי שתצטרכו לעבור את מה שהם עברו.

ולכן אתם יושבים ומקשיבים להם. והיו לנו אותם. פעמים כה רבות אנחנו, כלומר המתקשר, היו לנו אותם על מנת להעניק לכם, להציג בתכניות כאלו, ניסינו להראות לכם שיש עוד..

 

מתחילה להתרחש מודעות ואינכם יכולים שלא לראות זאת, יקרים. בחלק הבא, כאשר נשוב, כאשר נתקשר בשבוע הבא, נמשיך. וההמשך יהיה אודות מה קורה כאשר אתם רואים את האמת בכל הפאר וההדר, ואין אף אחד נוסף שרואה זאת.

אני חושב שזה מתאים לרבים כל כך המאזינים כעת. האם אתם מעוניינים לשמוע?

 

זה אתם. זה אודות תהליך ההתעוררות של המודעות של הפלנטה. לא רק אתם, אלא רבים כל כך מסביבכם.

 

אני אשוב,

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020