Light Connections
 
 

 

חוסר התפקוד של החשכה - נובמבר 2015

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

יש הרבה אנרגיות בתקשור היום.

יש הרבה שלא דובר עליו, וזה ייאמר באמצעות השפה השלישית. התקשור של היום מיועד לכולם, לכל מי שיקשיב לו, לכל מי שיתכן ויקרא אותו, בכל זמן שהוא, ואין זה משנה כמה שנים יעברו.

אנחנו בסיומה של ההרפתקה המכונה 'הקונדליני' (סיור קונדליני בדרום אמריקה, ת.ג.), והשם הוא מטפורה. זוהי לידתה של תודעה חדשה על פני הפלנטה, המייצגת את ההולדה של ה'חדש'. לידתו של ילד היא כה מיוחדת, ונחשבת כהתחלה, לא כסיום. הלידה אינה נראית כמשהו דרמטי או עצוב, עקב הפוטנציאל שנמצא שם. חוגגים חיים חדשים על פני הפלנטה, וזוהי המטפורה של השם.

 

עליכם להבין את התזמון של התקשור.

אנחנו יושבים כאן כקבוצה, בזמן הזה, ורק קרה משהו מאוד טרי, המערב את חמלתה של כל הפלנטה כולה, כאשר אנחנו רואים מה בני אדם מסוגלים לעשות לבני אדם אחרים. רק אתמול האירועים בצרפת גרמו לכך שנשימתכם נעתקה (התקפת הטרור בפאריס, ת.ג.). החמלה היא טריה, הדמעות על המוות חסר ההגיון הן טריות, ישנו סבל גדול, והחיים עומדים להשתנות לתמיד!

מהי תגובתכם לכל זה? לפני ישנו שולחן, שכונה 'מזבח החמלה'. החדר מלא בנשמות עתיקות, שמבחינה רגשית קל לגעת בהן, אולם יש להן גם משהו נוסף, והייתי רוצה לשהות בזה לרגע. ברצוני שכולם יקשיבו לדבר מה.

 

מהי תגובתכם?

 

יקרים, כבני אדם היושבים על הכיסא, האם אתם מסוגלים להשפיע למעשה על כל מה שמסביבכם? האם אתם אלה שמקבלים אנרגיה, או משדרים אנרגיה, או שניהם? רוב האנשים בפלנטה מרגישים שהם פשוט מקבלים, הם קורבנות לכל מה שקורה סביבם. הרעיון שהם מסוגלים לשנות את הפלנטה באמצעות התודעה שלהם אינה חלק ממה שהם מאמינים. ויקרים, זהו השינוי שאנחנו מדברים עליו. דיברנו על רמות המודעות של בני האדם, ועכשיו ברצוני שתשתמשו במידע הזה, שלא רק תבינו אותו. לנשמות עתיקות יש אנרגיה ועוצמה אדירות בזמנים אלה.

האם צפיתם בחדשות? ישנם כאלה הנושאים סמלים וסופקים את ידיהם בייאוש. הם אומרים 'אתם רואים, הנבואות העתיקות נכונות, והסיום קרוב. זה מגיע, ואפשר לראות את הסימנים לכך בכל מקום'. יש לי חדשות עבורם, יתכן והם לא יבינו זאת, מכיוון שהם מרגישים קורבן לכל מה שקורה. והנה החדשות: הסיום הגיע ועבר, ההתחלה היא זו שנמצאת כאן!

 

עוצמתכם

 

נשמות עתיקות היושבות לפני, הגיע הזמן לפעולה מלאת חמלה. קבוצה קטנה של בני אדם המתאספת עם מחשבות דומות, ושיודעים שהם משדרים של אנרגיה יכולים לעזור לאלה שנשארו ולגרום להם שירגישו שלווה לגבי מה שקרה.

ישנם אלפי אנשים הזקוקים עכשיו לעזרה ולחיבוק. הם אינם מסוגלים להבין ולהאמין מה התרחש, הם מרגישים שהם קורבן של רשע, ואתם יכולים לשנות זאת! [שומעים בקולו של לי שקריון מתרגש מאוד, ת.ג.], גם ממרחק, מדרום אמריקה. למרחק אין כל משמעות, זה רעיון כל כך לינארי, ואתם יכולים להגיע אליהם מבלי לדעת את שמותיהם, ולהקיף אותם עם התהילה והשלווה של האל.

הנשמות הן נצחיות, הן לעולם אינן מתות, עזרו להם להבין זאת, הקשיבו להם ואל תדברו אליהם, חבקו אותם, היו חלק מהריפוי הנדרש - עכשיו. אתם משדרים, ונשמות עתיקות עושות זאת היטב. וזה מה שברצוני שתעשו עכשיו. כבר הייתם מספיק זמן בכיתה, ברצוני שתסיימו עכשיו כבוגרים ותהפכו זאת לבר תוקף, להשפעה, האל נמצא בפנים!

הקרינו כעת את האנרגיה הזו לאחרים הזקוקים לחמלה הזו, כך שצערם יופחת במעט. הם ירגישו אתכם, הם לא ידעו מה זה, או מדוע, אולם הם יוכלו לחוות שלווה בתחושת האובדן שלהם. ורק לאחר שתתאספו כנשמות מאוחר יותר, בצידו השני של המעטה, הם יוכלו להביט בכם ולומר 'הרגשתי בכם ביום ההוא, זה הייתם אתם, תודה לכם'.

האם תוכלו לעשות זאת עבורם?

 

וזהו החלק הראשון של התקשור הזה, וזה הדבר החשוב ביותר שאנחנו יכולים לספר לכם. אינכם יכולים יותר רק לשבת בכיסא ורק להאזין לתפישות האלו, מבלי להפוך לחלק ממה שמתרחש על פני הפלנטה. זהו זמן לפעולה!

 

האיום של החשכה נמצא כאן

 

כבר שנים שאני מעביר לכם מסרים של כיול מחדש של חשכה ואור:

"החברה עצמה מונחת על כף המאזניים בתוך התנועה הזו, ועברתם את הסמן - היערכות שרבים אמרו שלעולם לא תתרחש. זו הפעם החמישית שעברתם את ההזדמנות הזו ועכשיו, יקרים, אתם הולכים לכיוון פוטנציאל השלום על פני כדור הארץ. לפני עשרים ושלוש שנים, אמרנו לכם שזה יכול לקרות ושהפוטנציאלים חזקים לכך. עכשיו, כל מה שמסביבכם נאבק בזה, מכיוון שהשינוי כאן. אני אגיד זאת שוב ושוב: האנרגיה הישנה של החושך מתה, צורחת ומתאמצת לשמור על מה שהיה לה, והיא נאבקת עם קיצה שלה. אז זו האנרגיה עליה אנחנו מדברים כעת, והנושא הוא האיזון התודעתי האנושי בין חשכה ואור."

 

לפני כשנה, נתתי לכם תחזיות שהשינוי שמגיע יהיה שונה מכל מה שציפיתם לו. ישנה חשכה שהתאספה יחד על הפלנטה הזו ואמרנו לכם שזה יתגבר. זה קורה כתגובה לאור שאתם הדלקתם, וזה נלחם עבור החיים שלו בתוך האנרגיה הישנה. תודעה של חשכה תמיד שוררת על הפלנטה - שחיתות, תאוות בצע, מוות - זו תמיד היתה דרכו של הטבע האנושי הישן. ופתאום, בנקיפת הצירים הזו, הנבואות מתחילות להתרחש. סיומו של לוח השנה של הילידים ניבא זאת, וזה כאן!

המטפורה ברורה: האור מתחיל להידלק, וזוהי מטפורה של מודעות מתגברת - של הכל! לפני שנים רבות סיפרנו לכם בתקשור, שכאשר כולם יוכלו לדבר עם כולם, לא יוכלו להיות יותר סודות. ואמרנו זאת לפני שהיה אינטרנט. ועכשיו אתם יודעים על מה שאנחנו מדברים. זהו כלי עבורכם לתקן למעשה את החשכה. בעוד רגע אראה לכם... מה שאעביר לכם בתקשור עשוי להיראות בלתי אפשרי... הבה נתחיל בהתחלה.

 

תרחישי פחד

 

השינוי כאן והחשכה מתחילה להתארגן. אלה שאין להם שום מושג לגבי כל זה, מתחילים להקרין את פחדיהם, ואתם תשמעו על כך במקומות רבים: 'הנה מגיע הקץ, ידענו זאת, זו עומדת להיות מלחמת גזעים על הפלנטה'. תנו לי להתייחס לזאת: זה איננו דבר חדש, כמה לינארי מהצד שלכם. זה כבר קרה בעבר. רצח גזע היא אנרגיה מאוד ישנה, זה אינו משהו חדש. אחרים יאמרו 'זה הקץ, עומדת להיות מלחמת דת, ישנם מיליארדים של נוצרים ומיליארדים של מוסלמים, והיהודים ביניהם. הנה מגיעה מלחמת דת!' ושוב אני אומר לכם, עד כמה זה לינארי! כך תמיד היו הדברים. האם אינכם מודעים שרוב המלחמות על הפלנטה היו בשמו של האל? כמה ישן, לינארי מצידכם. לא, זה אינו מה שמתרחש.

אתם עומדים לראות משהו אחר, עם תפישה שמעולם לא ציפיתם לה. בפעם הראשונה על הפלנטה הזו יש לכם צבא ללא גבולות, ללא מדינה, אפילו ללא שפה משותפת - זהו צבא החשכה, והוא יילחם בכל דבר שיש לו יופי, יושרה, אור, חופש, חשיבת רטט גבוה יותר - הוא יילחם בכל זה! ואתם תאמרו לעצמכם ותשאלו אותי כיצד זה יכול להתאים לעולם עם אנרגיה חדשה של אור? אה, זו שאלה גדולה!

אני יכול להסביר זאת במספר דרכים:

הראשונה היא, שלבני אדם יש בחירה חופשית. האם זה גורם לכם להיות בהלם לדעת שחשכה תילחם על ההישרדות שלה? חשכה מייצגת שליטה מוחלטת על הכל, אולם בעיקר שליטה על כסף.

כאשר החשכה תפסיד, אפילו כלכלות יעברו שינוי. יהיה קל הרבה יותר לחבר מערכות חדשות לטובתו של הכלל. ככל שהיא תתקיים, החשכה תילחם על האנרגיה הישנה של הפרדה ושליטה, ובחשכה, בצע כסף ושחיתות יכולים להתקיים בקלות רבה, בעוד שבאור הם אינם יכולים להתקיים.

יקרים, זה אינו קשור כלל לדת. זוהי ההתנגשות בין האור לחשכה, ישן וחדש, המאבק לאנרגיה החדשה כבר כאן.

 

תנו לי לספר לכם משהו שיתכן ותחשבו שהוא יעורר מחלוקת: חשכה אינה פיקחית.

המטפורה היא זו: אם אתם מאירים אזור שהיה בעבר חשוך, אתם יותר נבונים באופן בו תנווטו את דרככם שם, תעשו דברים הגיוניים שיתקבלו על דעתכם במקום לפחד להיכן ללכת. כאשר האורות דולקים קל יותר להתנהל ביושרה, מכיוון שאיש אינו מאיים עליכם יותר, אתם יכולים לראות בכל הפינות, אתם יכולים לראות את הדמיון בין בני האדם ולהיות נבונים יותר. כאשר הנכם בחשכה, דברים שהם השכל הישר אינם כך. הם מייצגים 'תחושת פחד' ותוכלו אפילו לומר שהחשכה אינה מתפקדת, ותהיו צודקים. החשכה היא אפילו מטופשת, ותהיו צודקים.

 

תנו לי לשאול אתכם שאלה:

אתם רואים כוורת דבורים, וכל הדבורים מזמזמות מסביבה. אינכם אוהבים את החופש של הזמזום, זה שהן מגיעות ועוזבות, כך שתקחו מוט ענקי, תעמדו לפני הכוורת ותכו בה. אתם חושבים שזה מעשה נבון? [קריון מצחקק בהנאה...] זה בדיוק מה שקרה. ולא רק זה - זה יקרה שוב. צבא החשכה אינו מתפקד. הוא אינו רואה את מה שעומד להגיע, והוא ימשיך להכות בכוורת, והוא יעשה זאת ברחבי כל העולם, מבלי להבין שבכל פעם שהוא עושה זאת, הוא חושף את עצמו ואת מה שהינו באמת, ומאחד את הדבורים. עם זאת, הוא מאמין שהוא יפחיד את הדבורים! הן לא יצאו החוצה, אלא ישארו בפנים ויפחדו מהם - חוסר תפקוד.

 

לא עוד ישיבה על הגדר

 

לפני שנים נתנו לכם נבואה נוספת:

באנרגיה החדשה, איש לא יוכל להמשיך ולשבת על הגדר. אין אף ממשלה שתוכל פשוט לשבת ורק להתבונן, מכיוון שכולן עומדות להיות מעורבות בזה. יהיה עליהן לקבל החלטה להילחם בחשכה, או שלא להילחם בה. ואם הם לא ילחמו בחשכה, הם יהיו יותר פגיעות מצבא החשכה. אמרנו לכם את זה כבר לפני שנים: כל הממשלות על פני הפלנטה תהיינה בסופו של דבר מעורבות בחיסולו של צבא החשכה. וכאשר צבא החשכה יכה בכוורת, אלה שישבו על הגדר ייתלשו ממנה, ויראו אור וחשכה, ויאלצו לקבל החלטה.

פעולותיו של צבא החשכה עצמו זורעות את ההרס שלו עצמו, מכיוון שהוא אינו מבין את האור. הוא מבין רק דבר אחד - פחד. זה מייצג אנרגיה ישנה מאוד שטוענת שאם תוכלו לגרום לאנשים לפחד, תנצחו בכל קרב. זוהי תודעה של אנרגיה ישנה ויש בה אמת, אם אתם מתנהגים כקורבן. אם אתם משדרים של אור, זה לא ישפיע עליכם. אתם תדעו טוב יותר...

 

המימון הוא השמן של מנוע החשכה

 

כל אחד על הפלנטה יצטרך לרדת מהגדר על מנת לחסל את צבא החשכה. כבר אמרנו לכם בעבר כיצד לעשות זאת, והפוליטיקאים 'יגלגלו' את עיניהם. אלה שנמצאים בתוך הממשלות ויודעים כיצד הדברים עובדים, 'יגלגלו' את עיניהם. ניתן לחסל את צבא החשכה ללא מוות. אתם יכולים לקחת ממנו את הדבר המשמעותי ביותר שהם פוחדים לאבד - כסף! כיצד יכול צבא החשכה לעבוד כאשר אין לו מה לאכול, כיצד יוכל לתפקד כאשר אין לו כלי נשק? אני מבטיח לכם שאפילו החברים החשוכים ביותר בצבא החשכה ילכו הביתה אם לא יאכילו אותם, או אם לא יהיו איש בסביבה שיוכל לארגן אותם מכיוון שגם המנהיגים יהיו רעבים ויעזבו..

חלק יאמרו שזה בלתי אפשרי, מכיוון שהכסף מגיע ממקורות לא ידועים. תנו לי לספר לכם שזה אינו כך - הכסף מגיע ממקורות מאוד ידועים. הרבה מכך מגיע ממקומות כבושים, אולם לא כולו. הם יתחילו לאבד את אדמותיהם בקרוב, אולם לא כולו, והם יזדקקו למימון נוסף. ואם יחשפו לחלוטין את מקורות הכנסה שלהם - ובין אלה שמאזינים לתקשור ישנם כאלה שצריכים לדעת זאת - זה יגרום לשינוי גדול לציבור, שיהיה בהלם!

 

תנו לי לדבר לפוליטיקאים:

אתם בדרך כלל יושבים בצידו האחד של השולחן, מול אלה מארצות אחרות שהם בעלי ברית והם מחייכים אליכם, בעוד הם אלה שמממנים את החלק החשוך. אחרי ככלות הכל אפשר להרוויח כסף מהמלחמה הזו! כך היו פני הדברים במשך שנים. אולם זה אינו עומד להימשך זמן רב. פוליטיקאים, כאשר זה יתגלה שידעתם על כך, אתם תהיו אחראים מכיוון שידעתם על כך ולא עשיתם דבר בנידון.

ברצוני לדבר לאמריקאים, מכיוון ששותפי (לי קרול, ת.ג.) הוא אמריקאי. אני עומד לספר לכם משהו שתתקשו להאמין לו, רבים מהמיסים שלכם מעבודתכם הקשה מוצאים את דרכם לצבא החשכה! וישנם כאלה בתוך הממשלה האמריקאית שיודעים על כך!

אתן לכם תשובה במילים ספורות בנוגע למה לעשות בקשר לכך: חשבון בינלאומי, בלתי נראה, ללא עקבות פליליות. הגיע הזמן לנקות את המימון של החשכה ולהרוג את יכולתם ליצור מלחמה (הארה: תוך מספר ימים הוצאה עתירה בקשר למימון ארגוני טרור, ת.ג.)

ויש לי אזהרה לכל מי שנמצא בהנהגה שיודע על כך ואינו עושה מאומה - ימי המנהיגות שלכם ספורים. האור עומד לחשוף זאת, ואתם תפסידו. מדוע שלא תעברו עכשיו לצד הנכון של הגדר? האם זו מחשבה כל כך גבוהת אופקים? האם זה פשוט מדי? לחשוב שהעולם יכול להתאחד על מנת לשמוט את השטיח מתחת לרגליה של החשכה, במקום בו הם יושבים, בתוך הגולם מלא הכסף? האם באמת ניתן לעשות זאת? צפו ל'קלף המשוגע' ]קריון מצחקק בהנאה..]

לו הייתם עושים זאת, האם זה היה משנה את סוג ההתקפה שהיתה בפריס? אחרי הכל, זה בכלל לא היה צבא, אלא רק כמה אנשים. התשובה חיובית 'כן' - מכיוון שהמעטים הם התשובה לרבים והוכשרו על ידי רבים. הם ראו ברבים ליבה מבוססת לעבוד ממנה. ללא הליבה, אין מטרה. מעטים יהיו אז לבדם, מבלי שמשהו יגבה אותם.

זה תלוי בכם. אלה שמקשיבים ואינם נמצאים בחדר, או אלה שיקראו דברים אלה מאוחר יותר. הם עשויים אפילו שלא להיות חלק מהתקשורים של קריון - אולם הם יקשיבו לדברים ויידעו שאני צודק. זהו אינו מסר חשוך. זהו מסר של אור! ההתחלה היא כאן, דברים משתנים, אתם עדים לשינוי בעודנו מדברים.

יגיע היום שבו יותר לא תראו זאת שוב, את קבוצות הרשע המאורגנות. וזהו המסר המשמח שיש לי עבורכם היום. ההיסטוריה תזכור את הזמנים האלה, כאשר העולם סוף סוף התאחד והבין לאן מועדים פני הדברים.

זה קשה כעת, זה משנה את התפישה של הקיום - חיים, ממשלות, עסקים, כולם יתחילו להבין שהקרב הוא כאן ועליהם לנצח. מהי תגובתכם?

 

אני מבקש שתברכו, תאהבו ותבינו את אלה שעזבו אתמול בפאריס. כבר אמרתי זאת בעבר, הם בצד שלי, הכל בסדר איתם והם מביטים עכשיו בכם. השתמשנו במשפט הזה בעבר, הם אומרים 'אנחנו עשינו את חלקנו, עכשיו תורכם לעשות את החלק שלכם'..

כולם יחזרו לפלנטה ויקחו חלק ביופיו של האור שאתם יוצרים בזמנים אלה של שינוי על הפלנטה! האמינו לי, הסיום כבר התרחש - זוהי ההתחלה!

 

אני מאוהב באנושות, מכיוון שראיתי מה עשיתם.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020