Light Connections
 
 

 

מסר ליהודים 3 - אוקטובר 2005

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

לי קרול - הקדמה

 

הרשו לי להסביר לכם מה עומד לקרות כאן. זה החלק האחרון להיום. אנחנו עומדים לערוך מדיטציה לשלום עולמי שתימשך כעשרים דקות, ולאחריה תקשור של קריון. הרשו לי לספר לכם מעט על מה שאנחנו עושים, בכל הקשור למדיטציה. אלה מכם שהיו איתנו ביום חמישי וביום שישי, פגשו ברוברט קוקסון... והוא מצטרף אלינו כעת על הבמה [מחיאות כפיים]. הוא ממונטריאול, קנדה, חבר חשוב בצוות של קריון, ואני באמת סומך עליו בכל הקשור ליצירת אווירה. איני יכול לדמיין את עצמי עושה דבר שכזה בלעדיו. אם שמתם לב, באותם ימים שהזכרתי, הוא גם הנחה מדיטציות. וזה משהו שהוא תמיד עשה, הוא פשוט אינו עושה זאת לעתים כה קרובות כפי שהיה רוצה. והרשו לי לספר לכם משהו שיתכן שאינכם יודעים.

 

זו מדיטציה לשלום עולמי שבה אנחנו מתפללים לשלום ועושים מדיטציה לשלום מכיוון שאנחנו מאמינים שהדבר מחולל שינוי. הזמנו אנשים מארה"ב שאם רצונם בכך, הם מוזמנים להשתתף איתנו במדיטציה, ברגע זה, בזמן אמיתי. וגם אירופאים מצטרפים אלינו.

אנחנו הזמנו אותם להפסיק לרגע ממעשיהם, ולהצטרף אלינו כאן. אין לנו שום מושג כמה אנשים ישתתפו במדיטציה אולם כנראה שישנם אלפים שתומכים בנו עכשיו. והם ממקדים את תשומת הלב שלהם במה שאנחנו עושים. והם החברים שלכם. והם מרגישים שאתם בני המשפחה שלהם. וכך אנו מתייחסים לכל הדברים האלה. והתרחש מסונכרן מעניין, מבלי שידענו על כך, כתושבי צפון אמריקה. כאשר החלטנו שהמדיטציה תיערך ביום הזה, גילינו שזהו היום האחרון של חודש הראמדן. וישנה קבוצה של ערבים ויהודים שמצטרפת אף היא אלינו. והיא עורכת מדיטציה לשלום משל עצמה, לא רק בזמן שאנחנו עורכים את המדיטציה שלנו, אלא גם לאחר מכן, כאן בירושלים. וזו הזמנה, לדבריהם, לכל אלה שאינם מוסלמים, להצטרף אליהם. זהו יום חשוב מאוד עבורם, והם מאמינים שתפילה אחת ביום הזה, שווה לאלף תפילות ביום רגיל, וגם הם יצטרפו אלינו.

איני יודע אם אתם מבינים עד כמה נרחב הוא, אם תרצו להשתמש במילה הזאת, האירוע הזה. ולכן, ברצוני שתצטרפו עכשיו לרוברט קוקסון, ולשאר אנשי הצוות שעל הבמה, לעצמכם ולכל אלה שמצטרפים אלינו מכל רחבי העולם.

 

מדיטצית שלום עולמי - בהנחייתו של רוברט קוקסון

 

הבה נעצום את העיניים ונתמקד בנשימה, בשעה שאנחנו נכנסים עמוק יותר ויותר, מאפשרים לעצמנו ליפול אל תוך אותו מקום נפלא... אל תוך אותו מקום שבו אנו מבינים כמה אנחנו נפלאים באמת... כמה אנחנו יפים באמת... מקום שבו אנו מבינים שאנחנו מאסטרים...

וכאשר אנו מבינים זאת, אנו מרגישים שיש לנו עוצמה אינסופית... עוצמה אינסופית לשנות את האנרגיה שבחדר הזה.... עוצמה אינסופית לשנות את הארץ הזאת... ולא רק את הארץ הזאת אלא גם את כל הארצות... אנחנו מבינים שיש לנו את העוצמה לשנות את העולם...

כאשר אנחנו מתחברים לתחושת השלווה הפנימית שלנו... אנחנו מבינים באמצעות העוצמה האינסופית הזאת, באמצעות ההכרה במאסטריות שלנו... שאנחנו מקרינים את האנרגיה הזאת של שלווה מוחלטת... לכל מקום אינסופי של העולם הזה ושל היקום הזה....

דעו שהיום אתם זורעים זרע... זורעים זרע כדי לשנות את העתיד... כדי לברוא אהבה... שמחה... הבנה... וחמלה. הבינו זאת.

וכך הוא הדבר!

 

מדיטצית שלום עולמי -

הוקראה בשלוש שפות: עברית, ערבית ואנגלית

 

מקדו בבקשה את האנרגיה שלכם מכל מקום שבו אתם נמצאים... אנחנו כאן יחד, אלפים, מיליונים, מספר אינסופי של נשמות יחד הבוראות עתיד חדש. הרגישו באנרגיה חדשה הנשלחת למקום קטן ורווי צרות זה של העולם. הביעו כוונה לברוא איזון, הבנה וחמלה.

 

דמיינו את הקונפליקטים הישנים נפתרים, דמיינו פתרונות חדשים צצים ומופיעים, ואת השלום שכה מחכים לו מתגשם בארץ זו. דמיינו חירות חדשה נולדת... לכבוד שווה של האדמה, של האל ושל המלאך האנושי. באותה נשימה, אחזו בילדים בלבכם ואפשרו להם להוביל אתכם אל עתיד חדש, זוהר ומלא שלווה עבור הפלנטה שלנו... ירושלים החדשה.

 

אל תנסו להבין, אל תנסו לנתח כיצד מאות שנות סכסוך יכולות להיפתר. במקום זאת, דמיינו שהן כבר נפתרו ובקרו באותו מקום בעתיד הפוטנציאלי שבו הדברים הללו הם כבר בגדר היסטוריה, ולא ההווה.

 

דמיינו כיצד יהיו פני הדברים! שלום ... שלום ... שלום. Peace ~ שלום ~ סאלאם

 

אפשרו לעצמכם להיכנס עמוק אף יותר, לחוות ברמה גדולה אף יותר, ברמה אינסופית, את השלווה הפנימית. הרגישו בשלום האינסופי, געו בשלום, טעמו את השלום, נשמו את אנרגיית השלום... וכאשר אתם מרגישים את השלום הזה, בעת שאתם נושמים אותו... דמיינו שהוא זורם אל כל תא ותא בגופכם... נוגע בכל חלק של הדנ"א שלכם...

כאשר אתם הופכים לאור חדש של שלום... הרגישו כיצד אתם הופכים להיות זרז לשלום מוחלט בעתיד... אשר מתחיל עכשיו... כן, חיו את השלום הזה עכשיו... נשמו את האנרגיה והרגישו בה... והבינו שאתם מאסטרים כה עוצמתיים... וכאשר אנו עובדים כאן יחד... עם תפילה אחת שהיא אלף תפילות... והניחו לאלף התפילות להפוך למאה אלף תפילות... למיליונים של תפילות, למיליארדים של תפילות... והניחו לכל צליל, להיות לסמל לאנרגיה זו של שלום... בעת שאנו מקבלים את עוצמתנו...

 

הרגישו בשמחה... הרגישו בהרמוניה... הרגישו בחמלה... בעת שאנו מתחברים לעולם ותובעים לעצמנו את השלום המושלם האינסופי הזה... בכל רחבי העולם... בעת שאנו מבינים וכל שאר האנשים מתחילים להבין שכולנו משפחה אחת גדולה... אחים ואחיות... ושלכולנו מטרה משותפת... להשגיח אלה על אלה, לטפל אלה באלה ולאהוב אלה את אלה... לאהוב את הטבע... להגן על הפלנטה הזאת... ולעטוף את כל כדור הארץ באור זה של שלום...

 

הרגישו באור... ראו את האור... ראו כיצד הוא הופך לחלק מהותי מהעתיד שלכם... ראו כיצד הוא הופך למציאות עבור כל אדם על הפלנטה הזאת... הרגישו באנרגיה... חושו בחמלה... בהבנה המוחלטת, בכבוד ובתחושת ההישג שלכם... כחלק מבריאה זו של שלום מוחלט... של אהבה אוניברסלית מוחלטת...

וכך הוא הדבר!

 

התקשור של קריון

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

הרשו לי לספר לכם מה מתרחש כאן. שוב אנחנו אומרים לכם, שרבים יאמרו שאתם שומעים אך ורק את קולו של שותפי (לי קרול, ת.ג.), ששמעתם אותו מזה שעות. אולם יש בכם אלה שיכולים להרגיש את האנרגיה ולראות את הצבעים. יש בכם אפילו אנשים שמסוגלים לראות את הפנים משתנים (את פניו של לי שהשתנו בעודו על הבמה, ת.ג.). לכמה מכם יש למעשה ראייה בין מימדית, ואנחנו מזמינים אתכם להשתמש בה ברגע זה.

 

זוהי הדרך באמצעותה האל מדבר אל האנושות. כך היה תמיד. מסרים שהועברו באמצעות מלאכים לקדמונים, והם מייצגים מסרים שהועברו לאנושות כך שהם יוכלו להמשיך ולהעבירם לאחרים. ובזמנים אלה אין הדבר שונה, מעבר לכך שהמסרים השתנו. ואתם אלה שהגשימו את השינוי הזה.

אני יודע מה מתרחש כאן. אני היחיד מבין אלה שיודעים כמה הצטרפו אליכם היום (למדיטציה עולמית שהיתה קודם לכן, ת.ג.), ואתם תשמחו לדעת שהם מונים עשרות אלפים. יש לכם ברית עם דעתם של בני אדם ברגע זה, במקומות רבים כל כך על פני הפלנטה הזאת. הם מפנים את האור שלהם ואת התודעה שלהם ואת המחשבות שלהם אליכם עכשיו, בעודכם יושבים כאן, וגאיה רואה את כל מה שבתוך האנרגיה הזאת, שנכנסת, פשוטו כמשמעו, אל תוך הפלנטה. היא משנה את האנרגיה שם, היא משנה את הטבע עצמו.

 

האם אתם מודעים לכך שלעולם אינכם לבדכם? מצויים סביבכם אלה המכונים בפיכם 'מדריכים ומלאכים'. חלק מכם אומרים שזו רק אנרגיה. אולם האם אי פעם שאלתם את עצמכם האם לכל אדם יש את הדבר הזה מסביבו? והתשובה היא 'כן'. מה זה אומר לכם על מה שעשוי להתרחש באותם אזורים בעייתיים לא רחוק מכאן? האם אתם רוצים לשנות את פני הדברים, בני אדם יקרים? אם כך, שנו את האנרגיה של גאיה. כאשר אתם משנים את האנרגיה של גאיה, האנרגיה של המדריכים משתנה אף היא סביב כל בני האדם המעורבים. וכמה מהם מעדנים ומרככים אפילו את רעיונותיהם ואת מחשבותיהם. הם מתחילים לחשוב באופן שונה. הו, אין זה חיסולה של השנאה, הדבר עשוי להימשך דורות. במקום זאת כעת האנרגיה משתנה למיקוד חדש - לרצון לחיות על גבי הפלנטה הזאת יחדיו, ולהצליח בכך. האם חשבתם על כך מעודכם, שאולי האור שאתם נושאים מאיר את החשכה? מאפשר לאחרים לראות בבהירות רבה יותר?

 

אנחנו שבים ואומרים: אינכם יודעים מה חושבים באמת אלה שמצידה השני של הגדר. שאלו את האימהות מה הן רוצות עבור הילדים שלהן. כל מילות השנאה ייעלמו, והן יאמרו: 'אנחנו רוצות שהילדים שלנו יהיו מאושרים, משכילים, בשפע ובשמחה. איזו תפישה! אנחנו אומרים לכם שעליכם לחפש זאת, לא כל הדברים הם כפי שהם נראים. אנחנו יודעים מי נמצא כאן.

 

הרשו לי לתת לכם כמה קווים מנחים לשלום פנימי. הרשו לי לתת לכם כמה קווים מנחים לנתיב אישי. הרשו לי לתת לכם כמה קווים מנחים שיעזרו לכם להשיג רטט גבוה יותר. ואל תופתעו אם לקווים המנחים האלה יש מטרה כפולה. מכיוון שהם יישמעו כקווים מנחים אישיים לנתיב שלכם, אולם אלה הם גם קווים מנחים לשלום על פני האדמה. האם אתם מתחילים להבין שאין אף אחד אחר שיכול לעשות עבודה זו מלבדכם? אתם נודדים על אדמתכם, תוהים מתי המצב ישתפר? מביטים באנשים אחרים, מקווים שהם יתנהגו יפה, כל זאת ללא ההבנה שיש לכם את העוצמה לשנות את כל זאת. הגיע הזמן שישראל תתחיל בתהליך הכולל חוכמה בתוכו. אתן לכם כמה קווים מנחים.

ואתם תשאלו אותי מדוע שבכלל תעשו זאת? מה ההגיון שמאחורי נתיב אישי להארה? יהיו אלה שיאמרו שהם בסדר בדיוק כפי שהם. ואנחנו אומרים שזו הסיבה שקיימת הבחירה החופשית, ואוסיף ואומר, שאין לכם מושג מי אתם, עד אשר אתם מבינים מי אתם יכולים להיות.

 

מעט קווים מנחים

 

ההצעה הראשונה היא, שאם אתם עומדים לצאת למסע ההארה, עליכם לארוז את התיקים שלכם. זוהי מטפורה כמובן. איננו באמת מבקשים מכם לארוז את התיקים שלכם. אולם המשמעות המטפורית היא הדבר היא שעליכם להתחיל לאסוף את הדברים להם תזדקקו כאשר תתחילו במסע שלכם. על מנת שתהיו

מוכנים. המשמעות היא שאתם מתחילים לאסוף את הדברים שלדעתכם יהיו משמעותיים בנתיב להארה. למדו כמיטב יכולתכם על הדברים שהוצגו בפניכם. יתכן ואלה הם ספרים, אולי מפגשים שונים. יתכן שבאמצעות כוונתכם הטהורה, אתם עשויים לרצות ללמוד כיצד לעשות מדיטציה טוב יותר. אולי אתם מתעניינים בתהליכים מסוימים או מפגשים שאליהם אתם עשויים ללכת כדי ללמוד טוב יותר על האנרגיה של האל. התבוננו סביבכם וראו מה מוצג בפניכם, ראו את הדברים שעשויים להזין אתכם ולהכין אתכם למסע באופן טוב יותר. אם אתם רוצים לברוא שלום על פני האדמה, עליכם לקום ולארוז. זו מטפורה! ומשמעותה היא שאתם צועדים במסע גדול - באופן אישי ולא עם אלה הסובבים אתכם - לא עם הממשלה או כל אחד אחר.

וכאשר אתם מנקים את משקעי הדנ"א הטמונים בעצמכם, אתם מפעילים אנרגיות שיבראו שלום על פני האדמה. אדם אחד בכל פעם. אם אתם אכן פיסה מהאל, משמעות הדבר היא שאתם יכולים לחולל שינוי. כך שאתם אורזים כעת לצורך הנסיעה הזו.

 

כעת, אתם לא תבינו את שלושת הדברים הבאים שאני עומד לומר לכם. הם יבלבלו אתכם. הם לא יהיו בהכרח מה שחשבתם. הנה שלושה קווים מנחים עבור ההכנות לאריזה שלכם.

 

הראשון

 

אל תקבעו לעצמכם יעדי ביניים כלשהם! אתם יודעים שאתם רוצים לצעוד בנתיב מקודש. ובני האדם אוהבים מאוד לתכנן תוכניות. אתם אומרים שאתם מתחילים לצעוד בנתיב מקודש, ומציבים יעדים: אתם עומדים לעשות דבר 'כזה' ודבר 'אחר'. אולי תלכו למקום 'זה' או למקום 'אחר'. (קריון מצחקק בהנאה..) זה לא יעבוד! אל תתכננו תוכניות ביניים כלל! זה דבר פשוט, ואנחנו מספרים לכם שטוב לעשותו.

ויהיו שיאמרו שזה מידע חסר תועלת. (קריון מצחקק בהנאה...)

עם זאת, יתכן שזה המידע הטוב ביותר שאי פעם נתתי לכם. לבני האדם יש כשרון מדהים, לבטל את הדברים הטובים שהאל תכנן עבורם. בהחלטה מראש מהו הדבר הטוב ביותר עבורכם, או כאשר אתם מחליטים שאתם יודעים הרבה יותר טוב מכפי שיודע האל. הו, היו הכלי שעדיין לא עוצב, אתם כלי ואמצעי לשלום על פני האדמה. אתם מתחילים לצעוד בנתיב מקודש, אולם אין לכם מושג עדיין מהו הכלי. הדבר דומה לרכישת כרטיס נסיעה ברכבת, שעליו רשום שזהו כרטיס ליעד בלתי ידוע, וזמן היציאה אף הוא אינו ידוע. אולם הכרטיס תקף עדיין לנסיעה. קשה לדמיין זאת, ואז אנחנו אומרים לכם, חגגו את התהליך הזה, חגגו את הבלתי ידוע. יתכן ואנשים ישאלו אתכם מה התוכניות שלכם? ואתם תחייכו אליהם ותשיבו שאין לכם מושג אולם אתם כל כך מתרגשים לקראת זה.

האם תוכלו לעשות זאת? האם זו טפשות או דרכו של האל? מדוע שלא תדברו עם אבות אבותיכם על כך. יש שמכנים זאת בשם אמונה, ואומרים שישנה תוכנית גדולה יותר.

 

השני

 

והרשו לי להציג את השלב השני. הוא יישמע מאוד כמו השלב הראשון. אל תניחו כל הנחות שהן, לגבי שום דבר! אתם כבר 'הבנתם' הכל: אתם צועדים בנתיב מואר, זה ידמה מאוד למה שהאחרים עשו, אתם תעשו את מה שהם עשו... ואז אתם מניחים הנחה, שאתם תעשו את מה שהם עשו, מאחר ואתם מרגישים שהם עשו זאת נכון.

הו, אתם פיסה ייחודית של האל. וכאשר אתם מפעילים את הדברים האלה הסובבים אתכם, האנרגיה משתנה בחייכם בדרכים שאינכם יכולים לתפוש ולתאר לעצמכם. ברגע שבו אתם מתחילים בתהליך שלכם, דברים הנמצאים מעבר להישג ידכם מתחילים להשתנות. לא נגלה עדיין מהו הדבר השלישי, אולם הוא קשור לכך. אל תניחו הנחות!

 

אתן לכם דוגמה, כמה מכם עשויים להיות בהלם ואולי להתאכזב מאוד מהדוגמה הזאת עד שאראה לכם למה אני מתכוון. זכרו, אל תניחו הנחות. אתם אומרים שיהיה לכם שלום בארץ הנפלאה הזו, שהגיע הזמן. ואשאל אתכם שאלה: נניח שהיה בא אליכם אדם ומציע לכם את ההצעה הבאה לגבי המצב, והוא היה אומר שיש לו רעיון מצוין, בואו ניקח פלשתינאי ממחנה הפליטים ונמנה אותו כאחראי לכל הדברים. נבקש ממנו לפתור הכל ולבוא עם תכנית שתעבוד. רובכם הייתם מתרחקים במהירות מאותו אדם, האין זאת? איזה רעיון מטורף! כיצד זה ייתכן? זה אינו מציאותי. זה האדם האחרון שהייתם בוטחים בו ונותנים לו מקום של עוצמה על מנת לשנות את הדברים. עם זאת, אל תניחו הנחות!

כעת ברצוני שתשימו את עצמכם לזמן קצר במקומם של אבות אבותיכם העברים.. כאשר הייתם עבדים במצרים, התפללתם למושיע, מישהו שיוציא אתכם מהעבדות לארץ המובטחת. וכמה מכם היו שם... מה אם היה מגיע מישהו שהיה אומר שהוא רואה את העתיד (קריון מצחקק בהנאה...) שיש לקחת מישהו מצרי, את נסיך מצרים אשר יוביל אתכם ויוציא אותנו מהמדבר. איזה רעיון! כולם יודעים שהמצרים הם האויב. הם הכובשים והמדכאים. הם המשעבדים. איזה רעיון גרוע! לקחת את אחד מהנסיכים שלהם שיוביל אתכם החוצה? ובכן יקרים, זה בדיוק מה שקרה, אם תזכרו בכך.

וברצוני שתחשבו על כך לרגע. אותה תוכנית מוזרה שלא ידעו על קיומה הייתה במקומה במשך דור שלם לפני שהיא התגשמה. מכיוון שהיה צורך להציב את הנסיך שאני מדבר עליו, שהיה למעשה עברי, במקומו המתאים, והיה עליו לגדול כמצרי לפני שהדבר הזה יכול היה להתרחש. הושקעו יותר מעשרים וחמש שנים, כדי להגשים את התשובה שהיתה מושלמת.. זה כמעט דור, נכון? אל תניחו הנחות! אל תניחו הנחות לגבי האופן שאתם חושבים שישראל תגלה את המנהיג החדש שלה, או את השלום שלה, מכיוון שהתשובות עשויות להתגלות במקומות המוזרים ביותר, וזה יהיה פתרון שאתם לא העליתם אותו כלל בדעתכם או חשבתם שהוא עשוי להתרחש. אל תשליכו רעיון שנראה בלתי אפשרי, במיוחד אם זה מגיע מאדם צעיר.

 

הרשו לי לומר לכם משהו שאינכם יודעים. הפתרון המשונה מתגשם למעשה עכשיו. ממש כמו בעבר, הפוטנציאל קיים עבור אלה שגדלים עכשיו ושיחוללו את השינוי כאן במקום הזה. והם אינם יודעים זאת עדיין, וגם אתם אינכם יודעים. גם הנסיך ממצרים לא ידע עד שהגיע הזמן, נכון? כך פועל האל אתכם, אולם אתם ממשיכים להתכחש לכך.

חל שינוי בתודעה על הפלנטה הזאת. ואלה שמתפללים לשלום עוזרים להגשים זאת. ויום אחד לאחר שהתכנית תתחיל לעבוד, תביטו לאחור ותאמרו, ראו כמה מורכב היה צירוף המקרים הזה לכאורה. אולי היו דרושים לכך אפילו עשרים וחמש שנים. אתם חושבים שאינכם הולכים לשום מקום ואתם מתוסכלים. אינכם יודעים מה מתרחש, שהוא בלתי נראה. האם תוכלו לחגוג זאת? האם כולכם יכולים לחגוג את הבלתי נראה. זה כמו לבקש מהעבדים לחגוג משהו שנים לפני שהוא התרחש. כנגד כל הסיכויים, נסיך מצרים הוביל אתכם אל הארץ המובטחת!

 

השלישי

 

והנה השלישי. אל תחליטו מה יהיה לוח הזמנים. ואתם תאמרו שניסיתם את האנרגיה הזאת שדיברתי עליה, של הרטט הגבוה יותר. הבעתם כוונה טהורה. עשיתם את כל הדברים שאמרתי לכם לעשות. אתם יודעים שמשהו קורה, מכיוון שאתם מרגישים זאת בלבכם. אולם עכשיו אתם תקועים. כלום לא קורה, ואתם יודעים שמשהו אמור להתרחש.

בני אדם כל כך חסרי סבלנות, אתם חושבים שאתם תקועים. אתם חושבים שהפוליטיקה שלכם תקועה. שום דבר טוב אינו קורה. הו, יקרים, ברצוני לומר לכם משהו באופן אישי... ברגע שבו הבעתם כוונה טהורה לשינוי בחייכם, הדברים החלו לפעול. דברים שאינכם יכולים לראות. פעולה שמתרחשת ותנועות במקומות אחרים, שישפיעו עליכם בשלב מאוחר יותר. וכאשר האנרגיות שאתם הצבתם במקומן נעות סביבכם, כל שאתם יכולים לומר הוא: "אוי לי, אני תקוע/ה".

לו יכולתם לראיין עובר ברחם, הוא היה אומר אותם הדברים! הוא אינו יכול לראות את נס הלידה המתקרב. הוא רק יודע שהוא לכוד ולא נוח לו... יותר ויותר מדי יום! נקודת המבט שלנו אנחנו רואים שהנסים שלכם אכן מתרחשים עכשיו. אנחנו יודעים מה יהיה בארוחה, אולם עבורכם הארוחה עדיין לא בושלה! כמה מכם יכולים לשבת, להנות ולשמוח בעודכם 'תקועים'? אולי הגיע הזמן שתתחילו לחשוב על כך באופן שונה.

 

האדם הרעב שממתין שהארוחה תבושל הופך רעב יותר מרגע לרגע, ומאשים את הטבח על כך שהארוחה עדיין אינה מוכנה. הוא פונה אליו ואומר לו, שאם לא יעשה משהו בקרוב, הוא פשוט יסתלק, וינסה משהו אחר... ילך למטבח אחר (קריון מצחקק בהנאה...) האדם הזה הוא כמוכם. לעולם אינכם מבינים שאלה באזור מגשימים את הפתרונות, אפילו גם בשעה שאתם יושבים שם, רעבים. ממתינים שהטבח יסיים להכין את הארוחה שאתם מכנים 'שלום'! אתם מתוסכלים, מחכים שהטבח יסיים להכין את הארוחה - אתם מקווים שזה יהיה משהו מיוחד, טעים ומורכב במיוחד. אתם יכולים להריח זאת בשעה שזה מתבשל, אולם אינכם יודעים מה זה, וגם אין לכם כל מושג היכן נמצא המטבח...

 

כה רבים מתוסכלים, על פי תפישתכם כדור הארץ תקוע, ישראל תקועה. אף פעם אין לכם מנהיגים טובים, אין כאן גיבורים, ישנן יותר מדי מפלגות שיש לבחור מתוכן. אזורים רבים מדי. חוקים רבים מדי. אולי הגיע הזמן שתעטו את אדרת אליהו, אחי היהודי! ... בכך מדובר. עטו את אדרת המאסטר סביבכם בחוזקה רבה כל כך עד שלא יהיה כלל ספק מה הדבר הבא שיש לעשותו! מזגו אותה עם נשמתכם. היו שלווים עם הבלתי ידוע. אמרו לחבריכם, שאתם יודעים שיש פתרון, ואתם עובדים עליו, באמצעות התפילות שלכם והאור שאתם שולחים לאחרים. ובכך עוסק היום הזה.

ישנם אנשים נוספים שמתפללים ברגע זה. הם שונים מכם. הם מאמינים שתפילה אחת שווה אלף תפילות (אלה שמתפללים את תפילת צום הרמאדן, מוסלמים ולא מוסלמים נפגשו יחד באותו הערב ויצרו קשר שיצטרפו אליהם. רבים התפללו לשלום בירושלים ברגע ההוא ממש, ת.ג.).

באנרגיה הזאת, ברצוני לומר לכם שהם צודקים. מה שאתם עושים כאן בחדר הזה מביא לשינוי. אתם גורמים לשינוי, הם גורמים לשינוי, וביחד אתם מאוחדים.

 

ולכן, במילות הסיום, ברצוננו לומר את הדברים הבאים.

ישראלים ואלה שאינם ישראלים, עזבו את המקום הזה שונים מכפי שהגעתם. קחו אתכם את אדרת האל ועמדו גאים בידיעה שאתם, באופן אישי, מהווים חלק מהפתרון. ועכשיו נקדיש רגע ונהרהר בדבר הזה, שאתם מכנים בשם הבטחה ושלום.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020