Light Connections
 
 

 

האנרגיה הישנה הממכרת - אוגוסט 2017

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

שותפי (לי קרול, ת.ג.) זז הצידה כמו תמיד, וכעת אני מעביר לכם מסר שהוא אינו מודע אליו. האופן שבו זה עובד, יקרים, הוא שהמידע שנמסר מהצד השני של המעטה הוא מידע שאולי אינכם מצפים לו, והוא ניתן בדרכים שיתכן ולא חשבתם עליהם.

 

הלילה הוא גילוי שמגיע רחוק מתמיד להבדלים בין האנרגיה הישנה לאנרגיה החדשה. היום שותפי ניסה להכין את הבמה כך שתבינו שלפני 2012 הייתה אנרגיה שכבר אין לכם יותר. זו אנרגיה שאינכם עומדים לחזור אליה והיא אינה חוזרת. זה סוג חדש של אנרגיה שמתחילה למקם את עצמה על הפלנטה הזו והיא מלאה בתפישה חדשה לגמרי של המציאות.

 

שינוי רעיונות יוצר תפקוד לקוי עם רבים

 

בעבר אמרנו לך שהתפישות החדשות האלו יוצרות לעיתים קרובות בלבול מכיוון שהדברים אינם כפי שהיו. לעתים קרובות ישנה אכזבה, ויש שאמרו שהדברים אינם קורים כמו שחשבו שהם יקרו באנרגיה המחודשת. שזה אינו כמו שהיה, ושהם חשבו שזה פשוט ישתפר... לא, זו אינה התפישה הישנה שרק משתפרת. זו אנרגיה חדשה לגמרי שמתחילה עם עזיבתה של האנרגיה הישנה.

האנרגיה החדשה מתמלאת בהרגשות שונות לחלוטין, תגובות שונות לחלוטין וציפיות שונות לחלוטין. בתוך הדברים האלה מסתתרת אמת, והאמת היא שמתרחשת התפתחות של רוח האדם עצמה ועל האופן שבו אתם משנים את רעיונותיכם לגבי סוגים מסוימים של דברים. מכיוון שדברים אלה אינם קורים לכולם אותו דבר, לעיתים קרובות ישנה תקופה של שינוי וכיול מחדש.

 

האנושות מתחילה לאט להרגיש יותר חמלה ולהפוך להיות פחות ביקורתית כלפי אחרים ותרבויותיהם. מתרחשת התמזגות, אולם תוך כדי התהליך, בולטים אלה שאינם מרגישים כך. חלקם כועסים כל כך על האנרגיה החדשה, עד שהם פוגעים עם התסכול שלהם בדרכים מאכזבות ובלתי הולמות. חלקם הקימו צבאות וחלקם הולכים לבד, אולם כולם מראים את ההתעוררות העמוקה של השינויים בחשכה ובאור. והתוצאה היא חוסר איזון ופעולות לא הגיוניות, מכיוון שישנם אלה שימותו על מנת למנוע מהדברים להשתנות. עם זאת, יקרים, לא על זה ברצוני לדבר, מכיוון שדנו בכך בעבר. הדברים האלה יתרחשו לאט לאט בתוך התפישות של מי שאתם הופכים להיות והנושאים שמראים את עצמם עם שינוי התודעה שיש לכם - הקרב בין האור והחשכה.

הערב ברצוני לדבר על ההבדל בין החשכה לאור שמתחיל להיראות והוא גדול עוד יותר מאשר בעבר. זו הדרך בה אתם תופשים דברים באנרגיה ישנה יותר בהשוואה לאופן שבו אתם תופשים דברים באנרגיה חדשה. בעיקר, ברצוני להראות לכם מה קורה כאשר אתם גוררים את האנרגיה הישנה לאור חדש לגמרי - זה יוצר התנגדויות!

אמרנו לכם בעבר שזו תקופה שבה לא יכולה להיות יותר ישיבה על הגדר. אינכם יכולים לטעון שאתם עובדי אור, אנשים רחומים, ואז לא להיות רחומים לאנושות. אינכם יכולים להחליט יום אחד להיות דבר אחד, ואז יום אחר להיות משהו אחר. זו היתה הדרך באנרגיה ישנה יותר, והיתה מרמה גדולה. סיפרנו לכם בעבר על הדרמה שאנשים יוצרים לעתים קרובות שוב ושוב, מכיוון שזה מתאים להם ועובד עבורם באנרגיה ישנה יותר. הסיבה לכך היא שאנשים שמים לב אליהם והם מקבלים את מה שהם רוצים. אולם זה משתנה, ובאנרגיה החדשה אנשים אלה מוצאים עצמם לעיתים קרובות מפספסים, לא כלולים, אין מסכימים איתם והם נשארים מאחור. הם מגלים שהאנרגיות הישנות אינן תואמות כלל את המציאות הישנה שהייתה להם. הם מתוסכלים מכיוון שה'דרכים הישנות' כבר אינן עובדות יותר.

 

התמכרות לאנרגיה ישנה

 

תהליכים ונהלים שרבים סמכו עליהם, שהניבו תוצאות לפני כן, מתחילים כעת להשתנות ואינם פועלים עוד. אולם כבר אמרנו זאת. ברצוני לספר לכם כמה האנרגיה הישנה ממכרת. ברצוני להתחיל להראות ולספר בדוגמה, חלק מהדברים עליהם דנו רק בשוליים לפני כן. הגיע הזמן להרחיב בכמה נושאים מעניינים.

 

אנרגיה ישנה ממכרת

 

קשה לתאר כיצד בני אדם יכולים להתמכר למשהו שאינו מתפקד וחשוך. הלילה חשוך, ואם שרדתם בדרך מסוימת מכיוון שלא יכולתם לראות טוב, ולפתע האור נדלק, רבים מייחלים לתקופה בה היה חשוך! הסיבה לכך היא שהם ידעו לנווט בחושך, אולם הם אינם יודעים לנווט באור.

יהיו כאלה שרגילים לתפישה של מאבק. זה מה שהם הבינו והרגישו שהוא נורמלי. וכשאור מגיע ואז יש נדיבות, שמחה וחמלה, הם כמהים לימי המאבק הישנים שוב ושוב. זה לא ייאמן שמישהו ירצה דבר כזה, כאשר מוצג בפניו משהו הרבה יותר טוב! תארו לעצמכם, סוף המאבק והסבל המוחלפים בגישה נדיבה של ציפיה ואור. עם זאת, רבים זמן כה רב במאבק וסבל, התלוננו והגיבו, עד שהם אינם יכולים לראות את האור. גם אם זה מוצג להם, הם אינם יכולים להבין זאת והם אינם רוצים זאת. ואתם תשאלו כיצד יכול להיות דבר כזה, והאם ישנן דוגמאות לכך?

כן, ישנן דוגמאות לכך, יקרים, שתוכלו לראות כרגע.


אירועים עכשוויים

 

הבה נתעדכן ונדבר על מה שקורה היום. אני שוב אסביר משהו שלכאורה לא יאומן ומדגים את ההבדל בין אנרגיה אפלה לאנרגיית אור. הבה נתבונן עד כמה החשכה ממכרת, גם כאשר האור יכול ליצור כמה פתרונות מדהימים לנושאים הדרושים. במקום זאת, ישנם כאלה שהושקעו כל כך באנרגיה הישנה, ורוצים להתפלש במה שהיו רגילים לדעת, עד שהם אינם יכולים לראות את האוצר באור, שזה משהו שהם עבדו עבורו כל חייהם. לבני אדם יש בעיה: הם נוטים לרצות משהו שהם רגילים אליו, ואפילו אינם מבינים שהוא חשוך ואולי לא מתפקד.

 

ברצוני לתת לכם דוגמה מאוד מאוד עדכנית. לא מזמן, בערך בשנת 2011, קרה משהו בצפון קוריאה. בנו של הדיקטטור שנפטר השתלט על המדינה. איננו מתכוונים להזכיר את שמו בתקשור, אולם כולכם יודעים אודות מי אני מדבר. הילד הפך לקיסר בן לילה והוא למד אצל אביו מבוסס האגו. הוא למד גם במערב, אם כי בשם אחר. כך שהוא יודע מי אתם, יקרים, והוא מכיר את התרבות כאן במדינה הזו. בשנת 2011, שנה לפני השינוי, הוא היה בצומת דרכים. שוחחנו איתכם אז, ועכשיו נעלה זאת לרמה אחרת.

תנו לי לשאול אתכם משהו. בידיעה מה הוא מאוד רוצה לעצמו, מה הייתם עושה אילו הייתם הוא? הבה נסקור: בשנת 2011 הוא עומד על מצוק של הגדולה. עד 2012 הוא ישתלט על ארצו, והוא עומד להיות הקיסר של כל מה שהוא רואה. הוא למד את מה שלימדו אותו הוריו, וכל מה שעשה כל חייו הוא להתבונן באגואיזם של אביו. כך שהוא ספג את השיטה הזו כדרך חיים של מנהיג. הוא זקוק לתהילה וחשיבות, אפילו יותר מאביו. אז, יותר מכל דבר אחר הוא רוצה להיות מפורסם. יותר מכל דבר אחר, הוא רוצה להיראות ולאהוב על ידי בני עמו. זה מה שההתמקדות העיקרית שלו היא ומה שלמד מאביו. התבנית מוכנה.

שימו את עצמכם במקומו אם אתם יכולים. אתם הילד, ואתם מסוגלים כרגע לעקוב אחר שושלת האב של צפון קוריאה או לשפר אותה. הילד החל לקבל את החלטותיו בשנת 2012, כאשר הגזרה הגיעה שהוא הקיסר ויו"ר מפלגת העם, אפשר לומר. הוא החל לקבל את החלטות לגבי שלטונו. ושוב, אתם 'הוא' לרגע. מה אתם יכולים לעשות, כרגע, עם לוח נקי? מה ייצור משהו שאתם רוצים יותר מכל דבר אחר על פני הפלנטה - תהילה, הון וכבוד? מה הייתם יכולים לעשות שכמעט היו סוגדים לכם, רואים הכם משהו אידאלי, יראו בכם מישהו חשוב, תהיו ה'אחד'? מה הייתם יכולים לעשות כרגע באותו שלב בשנת 2012? הוא החמיץ זאת. כל מה שרצה מעולם לא נראה, מכיוון שזה היה באור. במקום זאת, הוא בעצם בחר בקיצו שלו.

 

אם הוא היה רואה את האור מגיע, אפילו בחשיבה האגואיסטית שלו, אם הוא היה מבין משהו לגבי ההרגשות הנוכחיות על פני הפלנטה מלבד החשכה והחתרנות שלו, הכל היה שונה היום. חשבו על כך לרגע. מה הייתם עושים? הנה האפשרות: עם שליטה מוחלטת במדינתו, הוא יכול היה להיות מישהו שפלנטה זו היתה מעריצה אותו כל חייו - כל חייו! הדבר הראשון שהוא היה עושה הוא לאחד את צפון קוריאה ודרום קוריאה, לקרב משפחות אחרי כל אותן שנים של סכסוכים. הוא היה ידוע כאב הנדיב של שתי הקוריאות - במשך כל חייו. לאחר הוא היה מפיל את כל הרעיונות למלחמה. הוא היה מבין שזה אינו מתפקד ולא הגיוני ויוצר אימה לעמו. במקום זאת הוא היה הופך ל'מנהיג הגדול של שלום עולמי' בין מדינתו 'החדשה' לבין המערב. הוא היה נכנס לאו"ם בניו יורק לתשואות קולות ועידוד מסביב! הפלנטה היתה אוהבת אותו. הוא היה על שער כל המגזינים. כולם היו רואים אותו כגיבור עולמי, שאותו סוגדים ומעריצים על ידי הפלנטה על כך שהוא עשה משהו שאיש לא היה לו אומץ לעשות. הוא היה נראה חכם לפני שנותיו, וזו היתה החלטה שהיתה מביאה אותו לאור, ותסייע לעמו לעושר ואושר - וזה בדיוק מה שרצה - להשיג את כל תארי הכבוד שהוא היה יכול לקבל בחייו, להיכנס להיסטוריה כמשנה של כדור הארץ עצמו. הוא היה משיג את המטרה הסופית בחייו.

מה הוא עשה? החשכה כה ממכרת עד כדי כך שהוא מעולם לא היה יכול לראות זאת. הוא מיד הרג קרוב משפחה שהיה עשוי להוות לו אתגר, הוא היה 'הוא עם עצמו', מעוגן בחשכה, והחמיץ לחלוטין את ההזדמנות שלו. כאדם צעיר, שהוכשר היטב על ידי אביו, כל מה שהוא מעולם רצה היתה אחיזתו בשנה הזו וההחלטות שקיבל גרמו לו להתבוסס במה שעבד ופעל בעבר. עם זאת, הוא הפך לבלתי מקובל מהאנרגיה הישנה, מרים את ידו, עושה צרות לפלנטה וחושב שזה מה שהוא אמור לעשות - וזה לא יימשך זמן רב. זה עד כמה שהאנרגיה הישנה ממכרת. קופסת הזהב הייתה ממש לפניו והוא החמיץ אותה.

 

האם הוא לבדו? מה אתכם?

 

איזו התמכרות יש לאנרגיה הישנה עבורכם? האם אתם ממשיכים לעשות דברים שאתם חושבים שהם נכונים לחלוטין, עובדים עם תפישות שניתנו לכם באנרגיה ישנה שאתם עדיין מתבוססים בה? כמובן שתקראו זאת ותאמרו שאינכם כאלה.. זכרו את המנהיג הקוריאני. הוא עדיין חושב שהוא צודק ומעולם לא ראה זאת. עד כמה אתם מושקעים במאבק? יש לי חדשות. אינכם יכולים לעשות זאת לאורך זמן. ראשית, אתם מאבדים חברים. אינכם יכולים עוד לטעון שאתם דבר אחד ולהיות משהו אחר.

אם כך הבה נתחיל להרחיב את ההוראה הזו. אם החשכה כה מושכת, היא משפיעה לחלוטין על כל שאר הדברים. ישנה תעשייה שלמה שסיפרנו עליה שבסופו של דבר תיכשל מכיוון שהיא פותחה באנרגיה ישנה יותר, פעלה באנרגיה ישנה יותר ואין לה יושרה. הענף הוא חברות התרופות הגדולות. אמרנו לך שהנפילה שלה קרובה והתכונות יגיעו מאלה שבתוכה, שיחשפו אותה. זה תלוי בכם מתי זה יקרה בפועל, מכיוון שזו בחירה חופשית של התודעה המתפתחת של מדינתכם. עם זאת, הבה נתבונן לרגע, לא על האירוע, אלא למה הוא עשוי להוביל.

 

חברות התרופות הגדולות מושקעות ברעיון ישן שכימיה של מעצבים היא התשובה לריפוי. רעיון זה היה רווח כבר עשרות שנים ורבים מרגישים שהוא הטכנולוגיה הגבוהה ביותר שקיימת. עם זאת, במקום זאת, ובאור, מתחיל להופיע רעיון אחר לחלוטין: לגוף האדם ישנה מודעות שלא מומשה והוא למעשה המרפא הראשי! גוף האדם נועד לתקן את עצמו. לכן, אל תכניסו לתוכו כימיה זרה, אלא מצא כיצד להעניק לו מערכות הוראות אלגנטיות ומסוימות כדי לרפא את עצמו. הכינו אותם לערכות הדרכה בטכנולוגיה גבוהה כדי להודיע ​​לו לרפא את עצמו!

אתם עשויים לומר שזו ההומאופתיה המורחבת. ישנם תהליכים שמבינים שגוף האדם הזה שלכם הרבה יותר טוב מכפי שכל כימאי הבין אי פעם, והאנרגיה החדשה מתחילה לחשוף עובדה זו. התשובה לריפוי אינה כימיה. התשובה לבריאות ולריפוי היא על ידי התייחסות ל'חלק החכם' של גוף האדם, תוך מתן הוראות לשימוש במערכות לא ידועות לשעבר שמוכנות ליצור הפוגה ספונטנית ומעבר לה.

זכרו את התקשור שלי שניתן אודות דר. טוד אובוקייטיס או את העובדה שלכולכם יש 'תאי בראשית' רדומים בגופכם (תאים בעלי תכנית הגוף המלאה ומקור לתאי גזע צעירים מאוד, ת.ג.) שניהם מערכות חכמות ומוכנות ליצור תאים חדשים וריפוי בדרכים שייראו מופלאות! אולם יש 'להדריך' ולהנחות אותן.

 

מימון שביל הרצון לעת עתה

 

קיים כסף שמושקע בדרכים הישנות. נכון לעכשיו, יש ענף השקעות שהולך להיכשל. כל הכסף הזה לא יושקע בשיטות החדשות, לא מיד. בדיוק כמו העיוורון של מנהיג צפון קוריאה, הדרכים הישנות פשוט ממכרות מדי. הם יצעקו לשמור על אותו הדבר, הנפילה זמנית, זה תמיד עבד קודם, וזה תמיד יהיה... משקיעים רבים יאבדו הון. התפקוד הלקוי כבר נראה בבירור. כאשר אתם מפעילים את המדיה שלכם בלילה, הרבה ממה שאתה שומע בהפסקות הפרסומות הוא כיצד הכימיה לא עבדה! עכשיו יש לכם הזדמנות להצטרף לאחרים ולתבוע את חברות התרופות על כימיה לא טובה! משהו מתחיל להישבר. אתם מבינים, הם כבר מתבוססים במשהו שיגרום להם להיכשל. הם מפרסמים עד כמה המערכת מאוד מקולקלת. גם חברות התרופות הגדולות וגם המשקיעים שלהם עדיין לא רואים את האור מגיע, למרות שזה הופך לחסר תיפקוד לנגד עיניהם.

 

לרפואה העיקרית יש אותה ההתמכרות

 

חשבו על אלה שלמדו רפואה. הם לומדים שנים על גבי שנים, ואז הם נודרים בשבועות שאומרות 'אל תזיקו'. הם הופכים לרופאים משובחים שעושים כמיטב יכולתם לעזור לאנושות. ואז מגיע גילוי ריפוי מדהים שאינו סטנדרטי, אולם זה אינו מתאים להם מכיוון שזה אינו מה שלימדו אותם שיעבוד. למעשה, לרבים מהם נאמר במהלך הכשרתם שזה אינו עובד בכלל! בתפישה ישנה יותר, השכלתם הרפואית, שהועברה על ידי מדריכים שהם מכבדים, הודיעו להם שההומאופתיה וכל מה שהיא מייצגת אינם כלל מדע. רבים עדיין יאמינו בכך, אפילו עם ראיות חדשות מוחצות לכך שישנם דברים שפשוט לא ידעו אז בזמנו. לכן, צפו מרופאים רבים לדחות גם מדע חדש שניתן להוכיחו! הסיבה היא משום שהם מתבוססים בהתמכרות שלהם למה שהם חשבו שהוא מדויק ולמה שהם חשבו שעובד. זה כמעט בגידה מבחינתם אפילו לבחון את זה! זו בגידה באותם מורים טובים מאוד שאמרו להם משהו אחר לגמרי.


רופאים וחוקרים צעירים יותר יבואו ויגידו להם שהם יכולים להוכיח להם את הגישה החדשה הזו. יבקשו שרק יביטו בזה, בהוכחה הזו שיש להם. הם יזמינו אותם לראות את ההוכחה המדהימה הזו! ורופאים רבים יסרבו ויגידו 'לא תודה.' החוקרים צעירים יותר ישאלו מדוע לא, הרי לא יזיק להם לראות זאת זה! ואילו הותיקים יגידו שזה מכיוון שהם אינם מאמינים בכך... תרחיש זה אפילו אינו הגיוני, אולם הוא מייצג את התמכרות האנרגיה הישנה. צפו בזה, אפילו אצל הרופאים שלכם. הטבע האנושי אומר שאם זה עבד קודם, הוא יעבוד שוב - זה מה שאתם מבינים. זה מה שאתם עושים. אינכם רוצים שיראו לכם דבר חדש מכיוון שלימדו אתכם שזה פשוט אינו יכול לעבוד.

 

יקרים, תגליות פיזיקה וביולוגיה ישנו הכל, ופתאום השמש תצא (מטאפורה). פתאום יהיו רעיונות חדשים. האם אתם יכולים לדמיין לומר לגדולי הממציאים בהיסטוריה לחדול ולהפסיק? האם אתם יכולים לומר לאחים רייט שהם היו משוגעים? לשני יצרני אופניים שצריכים להפסיק לנסות ליצור טיסה מונעת? האם מישהו היה צריך לומר ללואי פסטר להפסיק להאמין ב'חיידקים' - עד כמה טיפש הוא יכול להיות - מיקרואורגניזמים בלתי נראים? זו ודאי פנטזיה! האם תוכלו להביט בטסלה ולומר לו שזו טיפשות! שהוא עומד לחשמל אנשים עם המערכת הזו שלו?

ובכן, יש מי שלמעשה אמרו את הדברים האלה לכולם! בעלי הספק הושקעו בתפישות ישנות שהיו כל כך ממכרות שהם באמת האמינו להם. זו אותה גישה כמו לגבי מה שמגיע בקרוב. אם כך הבה נעבור ונעשה זאת מעט יותר אישי.

 

מטאפיסיקה אישית

 

יקרים, אם גדלתם במטאפיסיקה, אולי אתם מכנים את עצמכם מלומדים, משכילים ושמאנים. אם אתם עושים זאת כבר שנים, אתם מכירים את התהליכים וכיצד הם עובדים. יתכן והייתם מרפאים זמן רב מאוד מאוד ואתם גאים בידע שלכם? עליכם להיות גאים. עזרתם לפלנטה, עזרתם לכל הסובבים אתכם. ואז לפתע האנרגיה עצמה מתחילה להשתנות. תדרי האנרגיה שעבדתם איתם, המחברים אתכם ל'מקור', מתחילים לנוע. הדברים מתחילים להאט או לא עובדים כלל. אולם כאשר מישהו מראה לכם את זה - במקום להתבונן על זה ולבקש שיראו לכם עוד, אתם אומרים שאתם סוגרים את הדלת מפני זה מכיוון שאינכם רוצים ללכת לשם, שאנרגיה תמיד זהה, זה בסדר מבחינתכם, ושזה יחזור למצב שהיה... אמנם אתם כרגע קצת מצוברחים, אולם תחכו...

אם כך אשאל אתכם האם זה עובד עבורכם? האם החיים שמחים? מרפאים רבים מתחילים לאבד את הקשר שהיה להם. אפילו מתקשרים מתחילים לשאול לאן הלכה הרוח. הם מספרים שהם מתיישבים אולם שהם כבר אינם 'מרגישים' זאת. אנחנו אומרים לרבים מכם כבר שנים לצפות ל'תדר של האל' עצמו, בתוככם, להתחיל לרטוט ברמה גבוהה יותר! זה מתחיל להיות גבוה יותר ממה שחשבתם מעודכם שזה יכול להיות, אולם אתם ממשיכים להתכוונן בתדר הישן והנמוך יותר, ומצפים שהכל יעבוד. אולם זה לא יקרה!

 

חשבו על כך, באמת. מהו גורם השמחה שלכם? אם אתם מתכווננים לתדר הגבוה יותר, אתם עומדים להרגיש זאת! אם האל אמיתי עבורכם והתדר התחיל לעלות, והמעטה מתחיל להיות קל יותר, הרי שהדרכים הישנות לא יהיו כמעט יעילות. הרשת המגנטית של הפלנטה השתנתה ומאפשרת תודעה חדשה, והכל מתכוונן לנשמות העתיקות ולעובדי האור. האם ניצלתם זאת? האם הבטתם על עצמכם ואמרתם, בסדר, בסדר, יתכן שכל הדברים שידעתם השתנו קצת, או שאמרתם שאתם יודעים מה שאתם עושים, שיש לכם ניסיון של שנים וכך הדברים פועלים... האם זה אישי מכדי לבחון זאת?

נשמות עתיקות הם אלה שמאזינים וקוראים זאת. אתם אלה שבסופו של דבר תעברו לאור, אולם האנרגיה הישנה כל כך ממכרת, כל כך ממכרת! כמעט הכל בהתנהלות שלכם, כל הדברים מתחילים להשתנות.

האם אתם יכולים להאמין לסיפורו של מנהיג צפון קוריאה שסרב להיות נערץ על ידי כל הפלנטה כל חייו - כאשר כל מה שאי פעם חלם עליו היה במרחק של פעימת לב? הוא מעולם לא ראה את זה מגיע מכיוון שהוא ידע רק מה עובד בחשכה. הוא הכיר רק חשיבה תודעתית ישנה. מה שאני אומר לכם הוא שאם אתם עובדי אור, הגיע הזמן להיכנס לאור. הדברים שחשבתם שאתם מכירים היטב עשויים להשתנות מעט. זה כולל גם את מה שאתם מאמינים שהוא 'אמת'. כאשר אתם מתחילים להדליק את האור בחדר חשוך, אתם רואים דברים חדשים. אולי ה'אמת' שלכם התבססה על לראות דברים עמומים בחשכה ולהניח מה הם היו? אולם כאשר אותם דברים מוארים, ואתם רואים אותם בבירור, האמת מתגלה במלואה! האמת יכולה להשתנות על סמך גילויי הזמן. היא משתנה כאשר האור דולק.

אלה שייכנסו אל האור יחיו הרבה יותר, יקרים, מכיוון זה יהיה מתסכל להישאר במקום שאינכם מבינים או שהולך ומחמיר רק מכיוון שאתם חושבים שאתם יודעים מה אתם עושים ולא ישתנה. זה מזקין את כולכם..

 

אם כך התחינה היא כזאת: יש מסביבכם פמליה שמגיעה מהמקור הבורא היוצר. היא נמצאת כאן מכיוון שנשמתכם מכילה פיסת אל והיא פורצת ורוצה לצאת מהתיבה שאתם שומרים עליה בתוכה! התיבה נקראת אנרגיה ישנה וממכרת. שברו את הקופסה! הקשיבו, לעולם לא תצטרכו לשכוח את מה שאתם כבר יודעים, אולם בתהליך של הסתכלות באור, תוכלו לשפר את מה שאתם יודעים ולעבור לשלב הבא ביופי ושמחה ובמעבר חלק, לא קשה. אנרגיה חדשה ותפישות חדשות רק מחכות לכם!

אני מדבר למרפאים שעדיין משתמשים בכל השיטות בהן נהגו, רק מכיוון שהשיטות האלו עבדו ועבדו במשך שנים. עכשיו אנחנו שואלים אתכם האם הייתם רוצים להכפיל את היעילות של כל מה שאתם עושים? ישנם אלה האומרים שהם היו רוצים בכך אולם הם מכירים את הדרך הישנה הזו טוב יותר מכפי שהם מכירים שום דבר אחר, ולכן תישארו איתה. זה מספיק טוב עבורכם.

תנו לי לספר לכם משהו, נשמות עתיקות. נולדתם להיות כאן במהלך השינוי והמעבר הזה לעבור לתפישות החדשות ולהראות את האור לאחרים. לכן אתם כאן, ולכן נולדתם. זה אינו משרת את האנושות או את הפלנטה אם תישארו בחשכה רק מכיוון שאתם 'רגילים לזה'.

 

הקשיבו, אני אומר לכם שידי המעבר מהמקור הבורא היוצר מושטות לעבריכם. הם אומרים שזו הסיבה שאתם כאן! לכו אל האור מבלי לחשוש ממה שהוא עשוי להביא. זה לא יגרום לדאגה לגבי מה שלמדתם כבר וישפר זאת מאוד. בתהליך אתם עצמכם תתחילו להשתנות. תהיה יותר שמחה בלבכם, יותר חמלה ויותר ידע. חשבו על כך.

דמיינו איזון שלא היה לכם מעולם. תארו לעצמכם בגרות שבה מידע חדש ואינטואיטיבי 'עף' אליכם ממקורות שאינכם אפילו יודעים עליהם עדיין. אלה דברים שביקשתם. מה ניסיתם לאחרונה ב 20 השנים האחרונות שלא עבד? האם אתם מתכוונים לנסות זאת שוב? תשובתכם תהיה 'לא', מכיוון שזה לא עבד.. אולם האם שקלתם אי פעם שזה היה יכול להיות תזמון רע? פשוט ניסיתם זאת מוקדם מדי. נסו זאת שוב. אל תבססו את עתידכם על מה שקרה בעבר. זה פשט היה זקוק לאנרגיה החדשה.

מפגשים כאלה ניתנים מסיבות טובות, כך שתוכלו להיפגש ולהכיר האחד את השני ולמצוא את האור. אתם נמצאים עם אנשים אחרים בעלי דעות דומות שעשויים לעזור לכם למצוא איזון מכיוון שהם עשויים לדעת משהו שאולי אתה אינכם יודעים. שניים או יותר יכולים ליצור יותר ביחד. לכן אתם כאן. זו הסיבה שבחרתם להמשיך לקרוא זאת..

 

אני עוצר כאן. זו תקופה של אהבה גדולה, של שינוי גדול והתחלה של חמלה גדולה. כאן אתם נמצאים בעולם שרוב האזרחים והמדינות רוצים להסתדר אלה עם אלה - וזה חדש. בעבר מנהיג לא מאוזן אחד הצליח לקחת את כל העולם ולהציב אותו במלחמה במשך שנים. ועכשיו, פתאום, זה אינו מקובל. במקום זאת, הפלנטה כולה באמת רוצה שלום. הם רוצים משהו לילדיהם, שלדורות האחרים מעולם לא היה. תרבות אחר תרבות, אף על פי שהם שונים, הם מבינים את הנחת היסוד שמלחמה אינה עובדת ומעולם לא עבדה. כדור ארץ שמרגיש בדרך זו אופן קולקטיבי ירוקן בסופו של דבר את מי שירצה בזאת אחרת.

אמרנו לכם מה מגיע. אמרנו לך שב'קלף המשוגע' שאתם מכנים טראמפ ישנם דברים פראיים נוספים. זה יוצר שינוי משמעותי במערכת ישנה. אמרנו לכם את זאת לפני כמעט שנה. אמרנו לך שהצבא האפל יובס ואמרנו לך לצפות לשינוי משמעותי.

 

אם כך יקרים, זהו הצומת בין החשכה לאור, בזמן שיתכן שלא ציפיתם לשמוע אותו. אנחנו אומרים לכם שהדברים משתנים במהירות, ואם ברצונכם לשלוט במציאות חייכם, יש לכם כל אפשרות להוריד את המחסומים ולראות מה חדש. יש לכם את היכולת להתחיל להבין טוב יותר מדוע אתם כאן ולקחת את היד המושטת לך שנקראת המקור הבורא היוצר.

 

הילדים החדשים

 

האם אתם מבינים שלילדיכם לא תהיה החשכה הזו שגדלתם בה? ישנם ילדים שמגיעים לאנרגיה החדשה הזו שלעולם לא יחוו את החשכה. הם יכירו רק את הרשת המגנטית החדשה, הם יכירו רק את הגוף החכם המולד המרפא את עצמו. הם יידעו באופן אינטואיטיבי שמלחמה אינה פותרת דבר. הם עומדים להילחם בחשכה הרבה יותר מכל מה שאתם עושים. לא תהיה הבנה כלל של חלק מהעמדות שלכם, מכיוון שהילדים יראו רק את ההיגיון של האור. תהיה להם סבלנות מוגבלת לאלה שעדיין מכורים למשהו שמעולם לא חוו, ושאינטואיטיבית אינו עובד.

יתכן שלא יהיה להם שום קשר למטאפיסיקה וכל מה שקשור לבני האדם החדשים. יתכן שהם לא יהיו רוחניים, ובכל זאת יהיה להם כל מה שקשור לאל בפנים. זהו האדם החדש, שבו רוחניות אינה בהכרח בחירה, אלא משהו שעובר בירושה כאמת. זה משהו שהם נולדים איתו - הבנה מולדת שהם פיסה מהבורא היוצר, שאיזון ושלום הם הנושא העיקרי של כל בני האדם. הם יביטו בכם ויתהו האם לא כולם יודעים זאת?

 

האם זה נשמע כמו האנרגיה הישנה שגדלתם בה? יקרים, אל תחכו לילדים. אנחנו זקוקים לכם כעת שתהיו מספיק בוגרים על מנת לראות את האור, לשמוט את הישן ולפגוש את האנרגיה החדשה ישירות.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020