Light Connections
 
 

 

מדיטצית 'מעגל ה 12' - ספטמבר 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון,

 

התקרבו מעט יותר... התסכימו? ... התקרבו מעט יותר לאנרגיה הזו ...מצדו השני של המעטה שהבאתי לפלנטה הזו מזה 31 שנים. מהי המשמעות של זה עבורכם? אלה שהם חדשים לאנרגיה הזו עשויים שלא לראות זאת כמו אלה שחוו זאת במשך כל הזמן הזה. בואו התקרבו מעט יותר.

הרעיון, הנחת היסוד של תקשור, היא שישנם כאן דברים מוסתרים. ישנה כאן אמת גדולה יותר ועצומה יותר, שמיוצגת על ידי אלה שמלמדים רוחניות על הפלנטה, אמת נסתרת מעבר לכל דבר שסיפרו לכם. אמת גדולה יותר שתמיד נמצאת שם, ותמיד אתכם.

 

הנחת היסוד של 'מעגל ה 12' היא שאתם הולכים למקום שדומה לזה. מקום ששייך רק לכם ואתם עושים זאת, לבד. זה מה שנעשה בעוד רגע. אתם תלכו לבד. תאפשרו לי להיות המדריך שלכם עבור המדיטציה הזו. הייצוג שלי עבורכם הוא של שותף, משפחה. אפילו לא כמורה. כאשר אתם מקשיבים לקולי ונוטלים חלק בדברים האלה, אני מזמין אתכם להשתתף במה שהוא מעמיק, זמין - תמיד היה - יפהפה, מפואר, וזה חלק מכם.

ישנה תמיד שאלה לגבי אמיתותם של הדברים האלה. לפני זמן לא רב, בשידור הבכורה של מעגל הריפוי הראשון, הובלתי אתכם דרך תרחיש ושאלתי אתכם עד כמה אמיתי זה היה עבורכם. האם זה משהו שאתם מדמים כאמיתי כמו משהו שאתם נוגעים בו כאשר אתם ערים. ואתם תאמרו שלא, שאלה שני סוגים שונים של מציאות - ישנה המציאות 'האמיתית' שאנחנו צועדים בה ועובדים בה, וישנה המציאות האחרת שהיא איכשהו בחלום.

ברצוני לשאול אתכם משהו - מה אם החלום היה המציאות האמיתית? ומה שאתם צועדים בו הוא ייצוג של המימד השלישי של המיטב שביכולתכם לעשות בכפוף לנסיבות הקיימות בפלנטה של אנרגיה נמוכה - האם הבנתם זאת? מה אם ההדמיות שאתם יכולים לחבר יחד עבור עצמכם, שהופכות רב מימדיות, למעשה אמיתיות יותר ממה שאתם יכולים לגעת בידכם? ואתם תשאלו אותי מדוע שאומר דבר שכזה? היכן הבסיס לכל זה? ואני אומר לכם שאתם חיים בפחות מ 5 מימדים. כל מה שיש לכם הוא בפחות מ 5. ועדיין, ישנם מאות מאפיינים ותכונות מימדיות ל'מציאות'.

אם כך, מהו אמיתי, ומה אינו אמיתי? ואנחנו נאמר זאת שוב, וזה כמו צבע לשחור ולבן. אתם מצויים בשחור ולבן, זה כל מה שאתם יודעים. ולכן זו מציאותכם. וכאשר אתם רואים משהו שהוא בצבע, אינכם יכולים באמת לראות זאת, אלה גוונים של מה שאתם חושבים שהוא אמיתי. ואם כך, הגוונים האלה הופכים לבלתי אמיתיים, ולחלק הם הופכים לפנטזיה, או אפילו למשהו מופרך. ולחלק מכם הם אפילו משהו מרושע. והנה אתם חיים בשבריר של המציאות האמיתית של היקום, וחושבים שזו המציאות היחידה שיש לכם.

האם אתם רואים זאת? מהיכן אני מגיע?

כך שכאשר אני מזמין אתכם לחצות את הגשר הזה, בעוד רגע - מה אם אתם צועדים לעבר הדבר האמיתי? ויוצאים מחוץ למציאות מגבילה שאתם רק חושבים שזה כל מה שיש. זוהי האמת.

 

פעמים כה רבות אמרתי לכם שאלה שחווים 'חוויה של לפני המוות' עוברים דרך התעלה הזו, מושכים לרגע את המסך ורואים את מציאותו של האל, את נשמתם. הם רואים את המשפחה, הם רואים את כל מה שקיים. והם תופסים את ליבם ואומרים, "הו" ואינם רוצים לשוב חזרה... ברגע שהיא מתגלה לכל בן אדם - המציאות הממשית של מה שמצוי בצד השני של המעטה - הוא אינו רוצה לשוב...

מה זה אומר לכם אודות המציאות של המימד השלישי שאתם צועדים בה וחושבים שזה כל מה שיש? רבים מאוד אומרים שהם אינם רוצים ללכת למקום בו אתה נמצא, לטפשות של התקשור. הם אינם עומדים לחשוב אודות הדברים האלה מכיוון ש'הם יודעים מה אמיתי, ומה אינו אמיתי'.

והתשובה היא, לא, אינכם יודעים... אין לכם שום מושג.. אתם חושבים שיש לכם מושג...

 

אם כך ההזמנה הוא ללכת לאותו מקום, בו יהיה עליכם לשמוט את מה שאתם חושבים שאתם יודעים.. הבה נלך לשם עכשיו...

התרגיל הזה שאני עומד להנחותו כרגע, התהליך, קראו לו בכל שם שתבחרו, הוא מסע לבלתי ידוע. ואני אומר זאת שוב, פעמים רבות, אתם הולכים ממה שאתם יודעים לעבר מה שאינכם יודעים. ובתהליך הזה יהיה עליכם לשכוח את מה שלמדתם, את מה שאתם חושבים שהוא אמיתי, מדוייק, נכון - וזה קשה. הסיבה היא שמה שאתם יודעים, לעתים קרובות ניתן לכם על ידי נסיון וחוויה, על ידי הוריכם ואלה שאוהבים אתכם, על ידי הכמרים שלכם, הרבנים שלכם - לגבי מה הוא האל, מהו התהליך של האל, מי הוא האל, מה עליכם לעשות בקשר לכך, כיצד אתם פועלים. מה אם כל הדברים האלה היו הדברים הטובים ביותר שעמדו לרשותם בזמן שהעניקו אותם לכם? לא היתה כל הונאה, זה היה פשוט הדבר הטוב ביותר שהיה להם.

 

ובכדור הארץ המתפתח, גם בני האדם מתפתחים, בדרך יפהפיה ואיטית, בבחירה חופשית, בקצב שלהם, לאחר נקיפת הצירים של ימי השיוויון, לאחר השינוי בשנת 2012, לעבר האדם החדש, למציאות החדשה. וזה דורש יקרים, דורש, שלפחות תתבוננו במה שעשוי להיות שם, שלא ראיתם לפני כן.

אני אומר 'דורש' מכיוון שבמהלך כל הימים האלה, יהיו אלה שיתחילו לתהות לגבי הדברים שסיפרו להם. התכוננו, מדענים, מכיוון שיהיה עליכם לתהות לגבי מה שסיפרו לכם. אפילו כאשר זה מגיע לחוקים הבסיסיים של ניוטון, קפלר, ואלה שהשתמשתם ובטחתם בהם שעובדים. ולפתע יהיו היבטים חדשים של עבודתם שנראה שיגלו את עצמם, ויהיה עליכם ללכת, או שלא ללכת בעקבות זאת. רבים לא ימשיכו עם זה, מכיוון שלא יוכלו להסיר את עצמם מעבודת חייהם, שנראית ממש כך, לא גדולה יותר, והם אינם רוצים שהיא תהיה גדולה יותר.. זהו זה.

כמו בצל, ניתן לקלף את הבצל שלכם. ניתן להשיל את שכבות המידע שניתנו לכם, שכבה אחר שכבה, על מנת לאפשר אמת גדולה יותר, אמת אודות התפארת שלכם, לא אודות חוסר הערך שלכם - תפארתכם. ובתוך זה ישנו ריפוי, הו, יש הרבה יותר מכך. ישנו כאן זמן בו חייכם יכולים להיות ארוכים יותר.

 

בשידור הבכורה ההוא אמרתי שגופכם, הכימיה שלכם, והמבנה התאי שלכם, תוכננו על מנת לחדש נעורים, לחדש נעורים, לחדש נעורים. וזה תוכנן לעשות זאת היטב, לא באופן גרוע. לא בחוסר תפקוד, כמו שהוא עושה כרגע. כאשר הגוף מתחיל לחדש נעורים טוב יותר והטלומירים אינם מתקצרים, תוחלת החיים שלכם מוכפלת ומשולשת ממה שהיא כיום. מכיוון שאז הגוף פועל כהלכה. כיום הוא אינו פועל כהלכה. זוהי אחת הסוגיות - גופכם אינו פועל ביעילות, וכמוהו גם תודעתכם. רבים כל כך מרגישים זאת, זו הסיבה שאתם כאן.

 

בואו התקרבו מעט יותר, יקרים, הבה נלך למקום ההוא... דמיינו אתי שאתם עומדים לפני גשר, שיש לו תהום שמתרחבת. עליכם לחצות את הגשר על מנת להגיע לצדו השני. באמצע הגשר ישנו אובך שמכסה את הכל, ואתם רואים אותו כחומה, חומה של אובך. בהדמייה הזו אתם תלכו לעבר חומת האובך הזו, אם תבחרו.

מיד יהיו אלה שיאמרו שהם אינם בוחרים לעשות זאת, וכי מדוע שילכו אי פעם למקום שאינם מבינים או יודעים? זוהי שאלה טובה, האין זאת? האם יתכן שמישהו הורה לכם לא ללכת לשם, האם יתכן שמישהו סיפר לכם שזה מסוכן אם תלכו לאובך הזה? מישהו ילכוד אתכם בצד השני... האם יתכן שכל זה בעקבות ההדרכה שקיבלתם? זה חלק מן הבצל, האין זאת? בצידו השני של האובך נמצאים אתם...נשמתכם.

ישנם אלה האומרים שאל תלכו לשם, זה מסוכן ללכת לשם, אין לכם כל זכות ללכת לשם. זוהי הוראה ולימוד של אנרגיה ישנה שרוצים לשמור אתכם, כאן, במימד השלישי, עושים את מה שהם רוצים שתעשו, בעודם מספרים לכם שאתם חסרי ערך ואינכם ראויים להיות כאן, או מספרים לכם שקיים אל אוהב שאפילו אינו מביט בכם. האם זה נשמע נכון למי מכם? נשמה יפהפיה, נבראה בצלמו, משוחררת אל תוך החשכה, ואפילו לא אכפת לו... זה אינו מתקבל על הדעת, אפילו לא לילד, יקרים, ועדיין, זה מה שמלמדים אתכם לעתים קרובות.

 

אתם עומדים לפני הגשר הזה. ואומר זאת שוב - אל תלכו לשם, אל תחצו את הגשר, אלא אם כן אתם רוצים ומתכוונים לכך. אם אתם פשוט הולכים על מנת להביט, אספר לכם מה יקרה - כאשר תלכו לעבר האובך, חלק מכם פשוט יירדמו... [ קריון מצחקק בהנאה..] אתם תתעוררו ל "וכך הוא הדבר..." מכיוון ששום דבר שם לא היה מוכן עבורכם לראותו.

וחלק מכם יהיו כאן שבוע אחר שבוע, מכיוון שאתם רוצים לחצות את הגשר אולם עליכם לאפשר לבצל למוסס לאט את שכבות האמונה והדברים שסיפרו לכם או הכשירו אתכם להם, וחשבתם שהם אמיתיים.

תנו לי להתייחס לכך: איש אינו עומד לאבד את אמונתו, יקרים. זה הפחד האחר שאם תלכו לשם תאבדו את האמונה היפה שיש לכם, את מערכת היחסים היפהפיה שיש לכם עם האל שאתם אוהבים כרגע. יקרים, האינכם מבינים שכאשר אתם הולכים לאותו מקום לא ידוע וצועדים לאנרגיה של הנשמה, כל זה מוכפל ומשולש! זה עומד להיות הרבה יותר מאשר היה אי פעם לפני כן, תהא אמונתכם אשר תהא, כל דרך שאתם מבינים שהאל הוא - הופך להיות מוגבר עם זה, מוגבר. זה אינו מרחיק זאת, הו, זה רק גדל יותר. הכל גדול יותר מכפי שסיפרו לכם, הכל!

 

הבה נצעד יחד לקראת הערפל.

עד כמה זה אמיתי? אמרתי זאת בשידור הבכורה - כאשר אתם מדברים עם מישהו שחווה 'חוויה לקראת המוות' - האם זה התרחש במימד השלישי או באיזו הדמיה? והוא יאמר שזה היה אמיתי יותר מכל דבר שהוא חווה. הוא יספר לכם זאת. וכאשר הם שבים, ולחלק מהם יש הפוגה ספונטנית, הרופאים שלהם יספרו לכם שזה אמיתי, שהם מעולם לא ראו משהו כזה!

מה אמיתי ומה אינו אמיתי, יקרים? זה אחד הדברים שיתקלף עם הבצל. אתם מוכנים ללכת למציאות האמיתית של כל מה שקיים. אתם הולכים אל האובך, אלה מכם שרוצים בכך, והאובך הזה הופך לערפל רק לרגע, ומתבהר מיד. כל זה הוא מטפורה.

 

אנחנו נדבר על כך ברבים מן הפרקים שיגיעו - כיצד מוחכם רואה את כל הדברים האלה? כיצד החוויה של להיות בן אדם רואה את כל הדברים האלה? ערפל הוא משהו שנמשך למשך זמן מה ויהיה עליכם לנוע דרכו בעדינות, עד שיתבהר. הערפל הזה מתבהר מיידית, ברגע שאתם מחליטים לעבור דרכו. מה זה באמת? זה אינו באמת ערפל - זוהי חומה של חוסר אמונה. יש עוד. אולם ברגע שאתם הולכים עם הכוונה לעבור דרך האובך, אתם מאמינים במה שאתם עושים. משמעות המילה הזו היא אמונה שלמה! זה הופך לכם.

 

ישנם אלה השואלים הם אתם מאמינים ב'זה', או ב'זה', אם כך הרשו לי לשאול אתכם - האם אתם מאמינים בכוח הכובד? [קריון מצחקק בהנאה...] ויהיו אלה שיאמרו שזה אינו משהו שמאמינים בו, זה פשוט קיים. נכון. האובך וכל מה שנמצא בצד השני, פשוט קיים...אינכם מאמינים בכך, אתם הופכים לזה, כאשר אתם עוברים דרך זה! הו, הכל מתחיל להשתנות, יקרים, הכל מתחיל להשתנות, והלוואי ויכולתי לעשות דבר מה נוסף מעבר רק לקחת אתכם אתי לכאן בהדמיה הזו. ברצוני שתרגישו זאת, תשמעו את המוסיקה, ברצוני שתדעו שזה משהו שהחוכמה הפנימית המולדת בגופכם חיכתה לכם שתעשו זאת.

ישנה עכשיו חגיגה גדולה, יקרים, חגיגה גדולה. ואתם תשאלו מי חוגג, אתם תראו ותגלו. אתם מבינים, לעולם אינכם לבדכם. מה אתם חושבים על ההצהרה הזו? לעולם אינכם לבדכם. אינכם לבד, כאשר אתם יושבים שם, כאשר אתם עומדים שם..

 

בהדמייה אתם עומדים, במציאות המסוימת בה אתם נמצאים - אתם יושבים... אם כך, האם אתם יושבים או עומדים? והתשובה היא שאתם עומדים לפני המקור הפוטנציאלי היפהפה שאתם עומדים לפגוש אותו. אתם עומדים. במימד נמוך יותר אתם יושבים וצופים במסך. במימד האמיתי אתם עומדים ומוכנים לנוע פנימה למקום מאוד יקר, מקום מאוד יקר. הנוף הוא כל מה שתרצו שיהיה, יקרים, נמלא אותו מאוחר יותר, בעודנו ממשיכים.

זה כה חדש עבורכם אולם אתם מתחילים להרגיש דברים. הדבר הראשון שברצוני שתרגישו הוא בטחון. זהו מקום בטוח. זהו מקום בטוח. זהו מקום בטוח להיות בו, אין כל נזק, חוסר אמת, אין כאן מישהו שיתפוס את נשמתכם. הדבר היחידי שייתפס הוא ההתעוררות שתהיה לכם לגבי מציאות שלא ציפיתם לה.

יש שם מקדש, באובך שאחרי האובך, כמעט לאחר שאתם חוצים את הגשר אתם ניצבים לפניו. גם זה יותמר וישתנה עם הפרקים של 'מעגלי הריפוי של ה 12'. טוב שאתם שומעים על הדברים האלה כעת, מכיוון שכל פרק ישנה אותם מעט, ותהיה לכם הזדמנות לקלף את הבצל הזה בדרככם שלכם, האמיתות שלמדתם שאינן כך, וזה לוקח אתכם למקום בו המקדש הוא... אתם. המקדש שלכם לפניכם, שמכם רשום על הדלת, שעדיין לא תוארה, וממשיכה להשתנות. סיפרנו לכם בעבר ונספר זאת שוב, זה מייצג את המציאות המשתנה, שזוהי רב מימדיות. מקום רב מימדי אינו כלל מקום. קשה לתאר לכם, גם למדע קשה מאוד להסביר כיצד דברים יכולים להיות במספר מקומות בעת ובעונה אחת, כאשר הם יוצאים אל מחוץ למימדיות המוגבלת שלכם. שם אתם נמצאים. דברים יכולים להשתנות, ללכת, להיות, וזה מוחלט ושלם, מכיוון שהדבר היחידי שקבוע שם הוא... אתם .... והאהבה עבורכם.

 

אתה המלך של הארץ הזו, יקר, את המלכה של האדמה הזו, יקרה, מכיוון שאתם נכנסים עכשיו למקדש שלכם. בפרקים הבאים נדבר על הכניסה, על מה שאתם עשויים לראות כאשר אתם נכנסים, דברים שאתם עשויים לחלוף על פניהם כאשר אתם נכנסים - אולם זה פשוט, מכיוון שאלה הפרקים המתחילים של משהו שימשיך להיות מורכב יותר, ככל שנמשיך.

סיפרתי לכם לפני כן בפעם אחרת שנפגשנו, שכאשר אתם נכנסים למקדש הזה, תראו מיד שזה אולם תיאטרון. מה מספרת לכם תודעתכם במימד השלישי על תיאטרון - משהו יקרה שם בזמן מסויים. האורות יעומעמו, אתם יושבים ורואים משהו שרציתם מכיוון ששילמתם עבור הכניסה. זוהי המטפורה. שילמתם על מנת להיכנס. שילמתם עם המעבר דרך האובך, שילמתם בתפישה והאמונה בגבורה ובאומץ ללכת למקום הלא ידוע הזה. זה מה ששילמתם.

והנה אתם יושבים ומביטים בתיאטרון. התיאטרון הוא עגול - כמה מכם ראו זאת - והבמה היא במרכז. הצופים - בכל מידה שתרצו - מסביבה. הבמה במקרה זה שקועה. גם לכך יש סיבה. מכיוון שכאשר מישהו נמצא על הבמה הזו, כולם יכולים לראות אותו באופן מושלם. יהיה עליו להביט למעלה. במקום בו הוא נמצא הוא יוכל לראות ברור מאוד מה קורה בכל הזוויות.

 

אתם עומדים לרדת במדרגות האלו, לעלות על הבמה ולשבת בכסא היחיד שנמצא עליה. ותשאלו אותי לאיזה כיוון פונה הכסא? [קריון מצחקק בהנאה...] הו, עד כמה לינארים אתם השואלים. במקום רב מימדי אין כיוונים. אתם יושבים בכל הכיוונים... - תפענחו את זה ... ובעודכם יושבים שם ומביטים בכל מה שקיים, ישנו קהל לכאורה בכסאות ריקים, אולם זה אינו כך ואתם יודעים זאת. וכמו בהצגה שעומדת להתחיל, זה קורה, האורות כבים, והדבר הראשון שתראו עשויים להיות מלאכים, אינכם בטוחים, והם באים אליכם ומשתחווים לפניכם. הם רוצים לוודא שראשם נמוך מזה שלכם - אתם יודעים מהי המשמעות של זה, רבים מכם יודעים מהי המשמעות של זה - והם מתחילים.

 

לפני שנכנסתם למקדש הזה, חלצתם את נעליכם. עשיתם זאת באופן אוטומטי, יקרים, חלצתם את נעליכם. זוהי מטפורה ידועה בכל רחבי כדור הארץ - כאשר נכנסים למקום מקודש, חולצים את הנעליים. ומכיוון שאין לכם כרגע נעליים או גרביים, אתם יחפים.. אלה שלפניכם, שנראה שהם מלאכיים, מתחילים לרחוץ את כפות רגליכם.

כמה זמן לוקח למאות לרחוץ את כפות רגליכם? והתשובה היא, ככל שתרצו שיעשו זאת. במקום רב מימדי הם יכולים לעשות זאת שניים בפעם, חמישה בפעם - אולם זה מרגיש אותו הדבר, והם רוחצים את כפות רגליכם עם דמעות השמחה שלהם על שהגעתם למקום הזה, כיבדתם באמת את עצמכם, והיה לכם אומץ לומר ש"אני רוצה לצאת מחוץ ממה שסיפרו לי, להתבונן, לתפוש ולהאמין ברעיון הזה שאני יותר מפואר/ת, שאיני קורבן/ית על הפלנטה, יתכן ויש לי משהו לתרום בתודעתי לתכלית חיי ואני יכול/ה לחיות חיים ארוכים יותר ולרפא את מה שהגעתי עבורו. ביכולתי לרפא את החרדה והפחד, או את גופי, אין זה משנה, מכיוון שכעת חוכמתי הפנימית המולדת מקשיבה."

 

ברצוני שתעצרו לרגע את ההצגה.

ממש עכשיו, ממש עכשיו, בגופכם הגופני, הגוף החכם שלכם נמצא במצב הכן, והוא באמת נרגש מכיוון שהוא אומר: "הוא עושה זאת, הביטו, היא עושה זאת, הו", זה כמעט כמו שהפעמון מצלצל, כמעט כמו שהמסלול השתנה ממסלול אחד למסלול שתיים, ואתם שומעים קולות נקישה, והרכבת שאתם בה נוסעת למקום אחר, מכיוון שאם החלטתם שזה אמיתי. חוכמתכם הפנימית המולדת יודעת זאת ומתחילה לשתף פעולה עם כל מה שאתם עושים, ובכל רמה הגוף החכם אומר, "הביטו, הביטו, זה קורה, מעולם לא חשבנו שזה יקרה, הביטו מה היא עושה, הביטו מה הוא עושה."

 

אתם יושבים בכסא, במרכזו של אותו מקום, מאפשרים שירחצו את כפות רגליכם על ידי כל הישויות שנראות חסרות פנים כרגע, ואז, בתרחיש ההתחלה הזה הקהל מתחיל להופיע לפניכם - ישנם מאות מהם, וכולם נושאים את פניכם. זוהי מטפורה, מכיוון שכל אחד מהם הוא... אתם, ביחידת חיים קודמת. כל החוויות שהיו לכם מעולם על הפלנטה הזו, כל ההתגלויות, השמחה והצער, הלידות, המוות - הכל שם. וכל אחד מכם מוכן לרחוץ את כפות רגליכם, מכיוון שהגעתם לנקודה הזו בה הפלנטה מתחילה להשתנות, בו כל דבר שעברתם, ברשומות האקאשיות שהם שלכם, מוביל לנקודת המפנה הזו, שלכם, בכסא.

ועכשיו הזמן לריפוי. [קריון מצחקק בהנאה...] - איזה זמן טוב יותר עבורכם לומר מאשר הזמן בו רוחצים את כפות רגליכם, ולהתחיל לתבוע? "אני נרפא/ת, אני בנו/בתו של האל שנברא/תה בצלמו, צלם שאומר שאני חלק מהמקור הבורא היוצר. גופי הוא זה, גופי הוא זה". אל תעזו לבקש שום דבר. אתם תובעים את מה שהוא שלכם! "אין לי יותר פחד. איני חושב/ת על אלה שבגדו בי", והתחילו לעשות רשימה של מי שאינכם, את הדברים שברצונכם להיות. והריפוי מתחיל. וזה המפתח והמקור של כל ההפוגות הספונטניות והנסים שתמיד היו על הפלנטה. החיבור לנשמה! החיבור לנשמה!

 

כאן אנחנו עוצרים.

לא תמיד נעצור כאן. אולם נעצור כאן עבור ההתחלה הזו. יש עוד כל כך הרבה. ישנה עצה בקשר למה לעשות בהמשך, כיצד זה פועל, וכל הדברים האלה.

אולם הנה ההזמנה - אל תעזבו את המקום הזה, לא במשך זמן מה. אפשרו לזה להיות החימום, ולאחר שאומר "וכך הוא הדבר", ולאחר שהמדיטציה תשחרר אתכם - השארו. המוסיקה תמשיך, ההרגשה תמשיך, הישארו והתענגו באהבה שנמצאת שם עבורכם.

יתכן, יתכן שתאמרו ברמה מסוימת, "הו, הוא צדק, אני מפואר/ת, מכיוון שאני פיסה מהתפארת, ונבראתי בדרך זו, במתכוון, באמצעות אהבה"

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020