Light Connections
 
 

 

שתי קבוצות של לוחמים - 1996

קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

נראה שהיו שתי קבוצות של לוחמים במקום מסוים על פלנטה ארץ. כל קבוצה ידעה על מתנותיו החדשות של האל בעידן החדש, וכל קבוצה היתה מורכבת מלוחמי אור. הם הבינו את חוזיהם וידעו כי פועלים כוחות אפלים שרוצים למנוע מהם להשלים את מטרותיהם האישיות. לכן הם קראו לאל ולמתנות האנרגיה החדשה, וכל לוחם קיבל את החבילה שלו כמתבקש.

 

כל חבילה שניתנה ללוחמים הייתה אישית, וכל אחת מהן הכילה שלושה פריטים: חרב, מגן ושריון גוף כלשהו.

החרב ייצגה את האמת ולעולם לא הייתה יכולה להישבר. האמת היא טהורה, והחרב גם הציעה הגנה מושלמת מפני ההונאות של החשוכים.

המגן ייצג ידע - ידע על חולשת האויב וידע מעידני הארכיונים של הקדמונים. שום אנרגיה לא הצליחה לחדור את המגן, מכיוון שהידע ביטל סודות וקשירת קשר. סודות וקשירת קשר אינם יכולים להתקיים לאורו של הידע, מכיוון שעוצמתם תלויה במקום חשוך של בורות.

שריון הגוף ייצג את 'המעטפת של רוח האל'. זו הייתה חוכמת המודעות הרוחנית שהעניקה לבני האדם את האפשור וההפעלה כ'פיסות האל' שהינם. לכן היא ייצגה את חוכמת האל בכל הדברים - במיוחד את החוכמה להפעיל את האמת ולאחוז בידע אל מול ההתקפה.

 

ואכן הייתה התקפה מתואמת של הכוחות האפלים. שתי הקבוצות של 'לוחמי האור' הרגישו שהן מוכנות, והן פנו במהירות למתנות העוצמתיות שלהן על מנת להדוף את האויב. כאשר הכוחות האפלים התקרבו, הקבוצה הראשונה פתחה את חבילותיה ובהתה בתוכן בחוסר אמון. הכל היה בחלקים! היה שם מדריך עם פתק שאמר 'נדרשת הרכבה מסוימת'...

הם לא יכלו להתחיל להתכונן בזמן על מנת לפגוש את האויב, ולכן קבוצת הלוחמים הזו הוצפה במהירות והובסה בידי אלה שישלטו בהם. הם התמרמרו והאמינו שהאל הוליך אותם שולל לתקוות שווא ולתחושת ביטחון. באופן מוזר, גם לאחר התבוסה, עדיין היו להם החבילות שלהם, אולם הם חשבו שהכלים היו חסרי תועלת.

הקבוצה השנייה פתחה את חבילותיה כבר מזמן. הם הרכיבו את הכלים שלהם מוקדם והם התאמנו איתם. זה היה דבר טוב שהם עשו, מכיוון שהם גילו שהחרב כמעט מהירה מדי כדי להתמודד איתה כראוי. הם גילו שלמגן יש כל כך הרבה אפשרויות והם התקשו לדעת בדיוק כיצד לאחוז בו, והם אכן גילו ששריון הגוף אכן היה כבד! עם תרגול ומדיטציה הם למדו בסופו של דבר כיצד לאזן את הכל, והם היו מוכנים.

הם הבינו שאף כלי אינו עובד מבלי ששלושתם היו מעורבים. שריון הגוף, הדבר הקרוב ביותר לעורם, היה המפתח, מכיוון שהוא איכשהו העניק להם את החוכמה לשלוט בחרב ובמגן. ואכן, המגן שימש בצוורת רבות בהתאם למצב, והחרב נשלטה בקלות כאשר נעשה שימוש הולם במגן.

כאשר הגיעה ההתקפה, האויב הסתכל במבט אחד על הכוח המצוייד הזה, ונמלט. הקרב לא התקיים, והלוחמים שמחו בניצחונם. לא היה עימות ולא היו נפגעים.

 

נ.ב. מאת לי קרול:

 

ישנם אנשים מאוד רוחניים שממשיכים לחכות שהאל 'יעשה משהו' עבורם. כאשר הם זקוקים לריפוי, הם מבקשים מהאל שיעשה זאת, והם מקווים, ומקווים, ומקווים. כאשר הם רוצים לשנות מצבים סביבם, הם מבקשים מהאל שיעשה זאת, והם מחכים, ומחכים, ומחכים...

זה נובע ממש ישירות מהעובדה שכך זה עבד בעבר, והכתובים הישנים מראים זאת. למעשה, סיפורו של משה מדגים עובדה זו. האל עשה הכל, ומשה ואנשיו קיבלו הוראה ללכת כאשר אמרו לו לעשות זאת. ממגפות לחציית המים ועד להוראות גילוף באבן, הכל נעשה על ידי האל. גם כאשר בני ישראל הסתובבו במדבר, האל האכיל אותם מדי יום והפיל אוכל מהשמיים.

 

זו הייתה האנרגיה הישנה, לפני התקופה בה אנחנו כבני אדם קיבלנו אישור לשאת אנרגיה ויכולת גדולות יותר. כאשר מאסטר האהבה היהודי הגדול, ישו, הלך על כדור הארץ שלנו, הוא היה השליח שהעניק לנו את הבשורה שהכל משתנה. עידן אהבת האל התקרב אלינו. הוא דיבר על מתנות רוחניות והראה לנו אותן. הוא העביר הרצאות נפלאות, עשה ניסים גדולים, הראה לדייג כיצד ללכת על מים, ואף אמר את המילים 'אתם יכולים להיות בדיוק כמוני!' המסר שלו היה ברור: אנחנו יצורים רוחניים שקיבלו לאחרונה אפשור, אם נבחר להיות כאלה, עם עוצמות ממקור האהבה עצמו.

 

כעת אנו מוצאים את עצמנו מתקהלים סביב האלף החדש, ומתנות נוספות ניתנות לנו מכיוון שכפי שקריון אומר זאת, הרווחנו אותן בעידן האהבה הזה. אולם גם עכשיו ישנם אלה שמרגישים שהדרכים הישנות עדיין בתוקף, ושיש לחכות לאל שיעשה הכל, אולם הן כבר אינן בתוקף. באנרגיה החדשה הזו, אנחנו מתבקשים ליצור במשותף את מציאותנו. ליצירה במשותף דרושים שתי ישויות - זה החלק 'המשותף' - זה מחייב שיתוף פעולה בין מקור האל לבין חלק האל של האדם הנקרא 'העצמי הגבוה'.

אנחנו נדרשים לחלוטין ללמוד את הדרכים החדשות לעבודה רוחנית באנרגיה החדשה בפלנטה שלנו. התחזיות של 'אבדון וקדרות' של נוסטרדמוס הגיעו והלכו, ורבים יבינו שקריון צדק. אנחנו נמצאים בתפישה חדשה לגמרי עבור פלנטה ארץ, וכאשר אנחנו מפליגים מעבר לזמן בו הכל אמור היה להסתיים, מוטב שנתחיל להבין כיצד אנחנו תורמים רוחנית לתכנית כולה ולמצוא את הדרכים המיועדות לעבוד עם האל על מנת להפוך את הפלנטה הזו למקום גדול ומופלא. אלה שלא יעשו כך יתאכזבו מאוד, ולא יבינו מה התרחש.

 

למדו אודות המתנות. הרימו את החבילה, פתחו והשתמשו בה! הבינו כיצד אמת, ידע וחוכמה עובדים יחד על מנת להעניק עוצמה רבה בעידן החדש הזה!

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020