Light Connections
 
 

 

תקשור באומות המאוחדות 2 - נובמבר 2009

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

יהיו אלה מהנוכחים כאן שלא יבינו את התקשור, ולכן אנחנו מתאימים את האנרגיה. עומדים לרשותנו כמה רגעים יחד והם לעולם לא יתרחשו שנית, לא עם הקבוצה הזאת. אלה הם רגעים בזמן קוונטי, זמן שאתם חווים בקו ישר אולם שאינו ישר כלל. לכן, אתם חייבים להתמודד עם תפישה מוטה, אולם זו התפישה היחידה שיש לכם והיחידה בה אתם יכולים לבטוח. כך שאני מתאים את עצמי לכך.

בני אדם יקרים, ברגעים האלה, בחדר הזה, אין זה משנה מהי מערכת האמונה שלכם, אין זה משנה אם אתם חושבים ש'הנה אדם שמעמיד פנים שהוא מתקשר', אתם נושאים אור גדול בתודעת האנושות. תודעת השינוי מתחוללת עכשיו, בשעה שאתם יושבים בחדר זה, במקום הזה, במציאותכם. האור שלכם גדול הרבה יותר מכפי שאתם חושבים, מכיוון שאפילו להביא אתכם למקום של סקרנות לגבי הפגישה הזאת היא עדות לכך שמשהו בתוככם מחפש אחר התפתחות התודעה שמתרחשת במסגרת השינוי הזה.

 

אני יודע היכן אני נמצא. אנחנו מניחים כאן היום שמיכה של אנרגיה. אנחנו מניחים אותה עליכם. אנחנו נניח לה ללחוץ עליכם לרגע על מנת לאפשר למתיקות להתרחש כאן. זהו מקום השייך למוח, מקום אינטלקטואלי. כעת אנחנו רוצים להוסיף 'מרחב רוחני' לאנרגיה הזאת.

אתם מתחילים לשאול את עצמכם האם ייתכן שזה אמיתי? האם אפשרי שהאדם היושב בכיסא נמצא למעשה בקשר עם הצד האחר של המעטה? אתן לכם 30 שניות להרגיש בכך, לבחון זאת, מכיוון שישנם כאן אנשים שיכולים להרגיש זאת. ישנה כאן קבוצה פקחית... אלה שיידעו שהאנרגיה היא אמיתית או שאינה אמיתית. איננו זקוקים להרבה זמן, איננו זקוקים למוזיקה, משום שברגע זה מלאכים נכנסים למקום הזה והם יושבים על ברכיכם בכל דרך שתרצו. הרוח רוצה שתרגישו בנוח עם ההבחנה האישית שלכם ועם מסרי האמת האלה. ביום הזה, במקום הזה, אתן לכם את הפוטנציאלים למה שאתם עומדים בפניו. אנחנו נתבונן בעתיד הקרוב ובעתיד הרחוק, אכן, מכיוון שכבר עשינו זאת בבניין הזה פעמים רבות בעבר.

 

זו הפעם השביעית שבה אנחנו מציגים את האנרגיה של קריון כאן. 7 הוא מספר מקודש, ולכן הרשו לנו למלא את החדר בקדושה זו. יהיו אנשים שירגישו בה ושמתחילים להרגיש בה, בעת שהחדר מתחמם מעט. מעטים מכם נמצאים כאן, אולם אולי יש לכם אור שהייתם רוצים לזרוח ולהאיר בו? יתכן והגעתם מכיוון שאתם רוצים לדעת כיצד אתם יכולים להאיר בו? אענה על כך אפילו לפני שאדון בפלנטה הזו: כאשר תעזבו את החדר הזה, יש לכם אפשרות לשאת עמכם תקווה - לא דרמה, לא סבל, לא תוכנית שלא ניתן לפתור אותה, אלא תקווה מוחלטת וחיובית. הידע והאינטואיציה שלפניכם הם אדירים, אדירים יותר מכל היסטוריה שהייתה לפלנטה הזו אי פעם.

יותר בני אדם שחיו אי פעם יחד על כדור הארץ יתאחדו במפגש של שלום. האם זה יתרחש בתקופת חייכם? הזרעים נמצאים כבר במקומם. אתם תראו אותם בקרוב, וכמה מכם כבר ראו אותם. האירוניה היא שזה המקום שבו כמה מהם החלו. לא, לא בעצרת הכללית, אולם באותם מקומות שבהם אתם יוצרים בריאוּת היכן שלא הייתה בריאוּת, ושמחה היכן שלא הייתה שמחה, ונורמליות היכן שהיה סבל. אלה בבניין הזה ששומעים את המילים שלי יידעו בדיוק על מה אני מדבר (קריון מתייחס למטרה העיקרית של האומות המאוחדות, לסייע בתחומים של מזון, איכות מים, חינוך ובריאות לילדי העולם השלישי. בזאת הם הצליחו, אולם רק לעתים נדירות מדברים על כך, ת.ג.)

 

העתיד הרחוק

 

בפעם האחרונה שהייתי כאן דיברתי על משהו שנמצא במרחק של עוד שני דורות. דיברתי על יבשת שתרפא, איחוד של מדינות אפריקה - UA. דיברתי על מערכת מוניטרית משותפת לאותו מכלול מדינות חדש. דיברתי על יבשת שתהיה לה השפעה כלכלית רבה יותר משהייתה לכל יבשת אחרת על הפלנטה, מכיוון שהיא תהיה בריאה, מלאה בתקווה כלכלית חדשה, מלאה ביזמוּת חדשה, בהזדמנויות ובמיליוני אזרחים שרוצים לבנות, שרוצים בתים, שרוצים ממשלה טובה, יציבות, ושבסופו של דבר, יהיה לה שוק ענק. גדול יותר אפילו מזה של הסינים, שעדיין חייבים לשנות את הדרכים הישנות. האיחוד האפריקאי מדבר על התחלה מאפס ויצירת משהו מבראשית.

כעת, פוטנציאל זה עבור הפלנטה הוא משהו שנמצא בעתיד הרחוק, ואלה שנמצאים בחדר הזה לא יחיו די זמן כדי לדעת אם קריון צדק או לא. אולם ההקלטות של המילים האלו הן נצחיות. ולכן בעתיד יתקבל אישור לדברים של קריון... יתכן שמעט מאוחר מדי עבור אלה שיושבים בכיסאות היום ומטילים בכך ספק. אולם זה מתחיל עכשיו. ישנה כעת התחלה של תנועה לאלה שיאחדו את אפריקה בדרך זו. המפתח יהיה הריפוי. גם הוא מתחיל. כלומר, יבשת שיש בה מחלות מעטות מאוד, מים זכים וטובים, תודעה של אחדות ממשלתית שתיוולד. ואתם עשויים לומר שאפריקה לעולם לא תהיה כזו! ואנחנו אומרים לכם, חכו ותראו. זה יקרה, אולם רק הזרעים של השינוי הזה ייראו בתקופת חייכם. אתם לא תראו התרחשות זו, מכיוון שהיא במרחק שני דורות. חצי מאה תחלוף לפני שזה יתרחש. נתתי לכם גם נבואה, אם הוא יבחר בכך, לגבי מי שותפי (לי קרול, ת.ג.) עתיד להיות. אמרתי לכם שהוא יחזור, ובעוד חצי מאה הוא ימצא את עצמו בקרב האוכלוסיה הזאת כמנהיג שחור עור. דרך אגב, דבר זה ישנה גם את התפישה כולה לגבי מה מביאים לפלנטה אנשים שחורי עור. מכיוון שבאפריקה החדשה הזאת יהיו כבוד, חוזק, ורבים ירצו במה שיש להם.

 

העתיד הקרוב

 

כעת הרשו לי לספר לכם על דברים שקרובים יותר אליכם מבחינה פוטנציאלית בתקופת חייכם. פרשו את המילים הללו בזהירות, מכיוון שהן הפוטנציאלים לזמן 'עכשיו' ואינן מדברות על עתיד שהוא מוחלט או ניסיוני שחייב להתרחש, מכיוון שאין דבר כזה. אפילו הפוטנציאלים והתזמון של מה שאני נותן לכם ישתנו, תלוי בתודעה האנושית. ישנם כמה דברים שמתקדמים עכשיו שעשויים להדהים אתכם, ואני פשוט אתן לכם אותם במסר הקצר הזה. מכיוון שהם יפתרו את שלא ניתן לפתור אותו, את אחת מהחידות הגדולות ביותר של הזמן המודרני, וחידה שרבים מרגישים שלא ניתן לפתור אותה. אלו הן הדעות של האנשים שמרגישים שהתודעה האנושית לעולם לא תשתנה.

ברגע זה, בעודנו מדברים בשנת 2009, אני מדבר על הפוטנציאלים של הפלנטה. (קריון נותן לתקשור הזה 'חותמת זמן' למען מנהיגים בעתיד, ת.ג.). יש כמה דיקטטורות מהאנרגיה הישנה שאוחזות באנרגיה של אלה שבחדרים הגדולים בעצרת הכללית של האו"מ והם יעלמו בעצמן. (מדובר בדיקטטורים שיש להם מושב חוקי בעצרת הכללית, כמנהיגים של ארצות מסוימות וכחברי האומות המאוחדות, ת.ג.) אתם ראיתם זאת בעבר, והם יתמוטטו בעצמם, פשוט משום שאין להם כל קשר עם מה שהעם שלהם רוצה. האנרגיה הישנה שלהם תשיג אותם, והעם שלהם יסלק אותם. אתם ראיתם זאת בעבר בכמה ארצות בעשרים השנים האחרונות.

 

קיימת חשיבה שכיחה שהדברים מתרחשים באופן ליניארי, כפי שתמיד התרחשו. קיימת חשיבה שדבר זה אינו משתנה לעולם. קיימת חשיבה שאתם חייבים לצרף יחד סוגים מסוימים של תכונות הגיוניות כדי ליצור אֲמָנות ובריתות. קיימת חשיבה שאתם חייבים לנקוט בשיטות של לחץ או אי לחץ על מנת לגרום לממשלות להגיב או שלא להגיב. אלה הם דברים שתמיד עשיתם כדי לגרום לממשלות מסוימות להתנהג כפי שאתם רוצים שהן יתנהגו. קראו לזה אמברגו, קראו לזה סבל, קראו לזה לחץ. אולי אתם גם מבינים שהדברים האלה פשוט לא עובדים יותר באנרגיה החדשה. מקל גדול שוב אינו מה שהיה, והדיפלומטיה של האנרגיה הישנה היא רק דרכים ישנות לדחות את הבעיות והנושאים האלה.

האנרגיה של היום תביא דברים שאף אחד לא ציפה להם, בעקבות דרך חדשה לגמרי של יחסים בין מדינות. פשרה וארגונים חדשים של חוזק ואחדות יהיו 'הדרך החדשה' של ההצלחה. חוזק צבאי ונשקים אינם יוצרים תקווה, שמחה, בריאות או בונים בתי ספר ובתי חולים חדשים. לכן, המקום שלהם יעלם בתרשים של 'מי החזק ביותר'. במקום זאת, 'מי החזק ביותר' יונהג על ידי ממשלות בעלות התודעה הגבוהה ביותר, שמסוגלות בצורה הטובה ביותר לתת לעם שלהן חיים טובים ויושרה כלכלית. אתם כבר רואים זאת במערכות הכלכלה שלכם, שמתחילות 'להתנקות' לאיטן.

 

זו תהיה הפתעה עבורכם לראות כיצד זה יעבוד, מכיוון שזה יהיה מחוץ לנורמה. לא יחלוף זמן רב ואתם תראו את הבעיה עם צפון קוריאה נעלמת. אתם תראו שיתחילו להיווצר כמה סוגים של אחדות, ויש לכך פוטנציאל להתרחש מעצמו יותר מאשר משהו שאתם עושים כאן, באומות המאוחדות. יהיה נבון מצדכם לעקוב אחר הקו ההגיוני של התקשור הזה ולעכב דברים שאתם מתכננים כרגע. (זו עצה ישירה מקריון לגבי מה שהאומות המאוחדות מתכננות בנוגע לצפון קוריאה, המבקשת מהם להיות סבלניים, משום שמשהו אחר מתבשל מאחורי הקלעים, ת.ג.)

דרום אמריקה הדרומית תזעזע אתכם ביציבותה. זה מתחיל עכשיו, מכיוון שהקונדליני של הפלנטה נע בכיוון זה על מנת למרכז את עצמו בתחתית היבשת הזאת, בצ'ילה. בקצה העליון בקולומביה, ובתחתית בצילה נמצאות הממשלות היציבות ביותר שאי פעם ראיתם בדרום אמריקה. הן בונות במה לארצות שביניהן להצטרף אליהן.

 

בעבר היו גיבורים שהקדימו את זמנם, שניסו לאחד את מדינות דרום אמריקה, הן הספרדיות והן הפורטוגזיות. הדבר לא יתרחש בהכרח בעזרת אדם אחד שינהיג מסע צלב למען האחדות, אולם מה שיתרחש הוא מפגש של תודעה. כלומר, היציבות תחפש את המרכז של עצמה, מכיוון שתקווה היא המפתח, והדרכים הישנות נעלמות. יש דיקטטור אחד שנמצא שם, שעלול להפריע לכל זה: אתם יכולים למנות את ימיו ואמרתי זאת כאן כדי שכולכם תוכלו לראות זאת ולצפות לכך. אנרגיות ישנות אינן יכולות להתקיים עם אוכלוסיות בעלות תודעת האנרגיה החדשה. אנרגיה זו תתמוטט בעצמה מבפנים. יקרה כך, או שכנגד כל הסיכויים, הוא עשוי להשתנות! אתם תראו זאת ואני אמרתי זאת כאן.

חגיגות יתרחשו בקרוב באי קטן שבים הקאריבי במרחק של כ 150 קילומטרים מחופי ארצות הברית. אולי בפעם הראשונה, ארצות הברית תתייחס בסובלנות ותאפשר למה שהיא תופסת כממשלה קומוניסטית קרובה מאוד, להתקיים כפי שהיא, אולם עם סחר ומעבר מלאים. הדבר נמצא מחוץ לתפישה של כל מה שמישהו מכם ציפה לו אי פעם, מכיוון שעד עתה היה זה שחור לבן, כלומר עד שהגיעה סין. [קריון מצחקק בהנאה...] עכשיו אולי הגיע זמנה של קובה? אני אומר לכם שהדבר נמצא עתה בהתהוות.

 

זה מביא אותי לנבואה שנתתי מזה זמן מה. מכיוון שהיא נשארת חזקה והפוטנציאלים לא השתנו. אחד מהדברים הבלתי רגילים ביותר שאי פעם יכולתם לדמיין עשוי להתרחש, והוא קשור לאירן. אומר לכם זאת שוב כפי שאמרתי שלוש פעמים לשלוש קבוצות שונות. כעת אצהיר על כך בחדרים האלה של האומות המאוחדות. אירן עשויה להחזיק במפתח לאומה היציבה ביותר, הרווחית ביותר והמשפיעה ביותר במזרח התיכון. ואם הפוטנציאל הזה יתממש, יהיו אלה האנשים הצעירים של אירן שיבראו את 'המהפכה האיראנית הגדולה'.

כאשר אירן תנוהל על ידי אלה בעלי דעת איסלמית צעירה, אולם ללא הדעת של ה'מולות' של האנרגיה הישנה, אתם תגלו יציבות. האנשים הצעירים של האומה הגדולה הזאת יתחילו להביט סביב ולראות את השינויים שהם יכולים לברוא בדרכי שלום באמצעות מסחר, באמצעות השקעות. הנתיב שבו מצעיד אותם הדור הזקן מלא בשנאה, בפחד ובפוטנציאל למלחמה. הוא מנציח אלף שנות אבלות, משמר את האויבים הוותיקים ומותיר את המאבק חי. האנשים הצעירים יבינו שהנביא שלהם דיבר על אחדות, והם יתחילו ללמוד לעומק את המשמעות האמיתית של האיסלם, ולא יסרבו לעשות שלום עם אויבי העבר. משום שזה מה שהנביא שלהם הטיף, ומדוע הוא הגיע בראש ובראשונה.

 

הדבר האחרון שאתם עומדים לראות או לדמיין שתראו אי פעם, הוא בעל פוטנציאל חזק להתממש. הפוטנציאלים הם שאיראן תשקיע למעשה בשלום בירושלים ושהשפעתה והמימון שלה יהיו בעלי השפעה גדולה להבאת פתרון בישראל - לא רק פתרון בין ישראל ואלה המכונים פלשתינאים, אלא פוטנציאל גדול יותר שבורא פתרונות עם האומות האיסלאמיות שסביבה.

ירושלים היא עיר משותפת. למעשה, זו עיר שיש בה יהודים, נוצרים, נוצרים ארמניים, והשפעה איסלמית שכולם חולקים ארבעה רובעים. דמיינו תרחיש דומה, אולם עם אישורים! כלומר, שמירת הסדר הקיים, אולם הפיכתו לארץ נפרדת, או 'אזור של שלום'. אתם אומרים שהיהודים לעולם לא יאפשרו זאת! שאלו את הדור הצעיר יותר של דוברי העברית אם הם היו מסכימים לשקול זאת, מכיוון שהתשובה תזעזע אתכם. הם עשויים להחליף זאת ביכולת להתיישב באזורים בהם הם מעדיפים לגור! גם הם מתחילים לחלוק את מה שדומיהם הצעירים מאירן חושבים... יצירת פשרה ושלום במקום להמשיך לצעוד בנתיב השנאה ואי הסובלנות. הדור שבא אחריכם, ילדיכם, ייקח בסופו של דבר לידיו את מושכות הממשלה, וההבדלים בחשיבה יהיו ברורים. המלחמה האמיתית מתנהלת בין האנרגיה הישנה והאנרגיה החדשה. זה היה המסר של קריון במשך 20 שנה. את המלחמה הזאת ניתן בהחלט לנצח, כששני הצדדים יוצאים מנצחים.

 

שלום במזרח התיכון, שנברא על ידי אנשי המזרח התיכון איזו תפישה! בעבר הרגשתם שהוא יבוא מכאן, מהאומות המאוחדות, או שהשפעה מערבית תיצור פשרה בין שני הצדדים שמסרבים אפילו לפגוש אלה את אלה! הפוטנציאלים הם שזה יתרחש ממש במרכז המזרח התיכון, ולא יבוא מן המערב. זה לא יבוא מאלה שמנסים כמיטב יכולתם ליצור השפעות כדי שמדינות המזרח התיכון יפעלו בהתאם לחשיבה המערבית. הפוטנציאל הזה שאני נותן לכם אינו נמצא ברשימות העתידנים שלכם לגבי מה שעשוי להתרחש. זה מה שאנחנו מכנים 'קלף משוגע'. זה מה שקרה עם ברית המועצות... שוב, גם שם לא הופיע דבר על מסך הפוטנציאלים של העתידנים.

מלחמות מתחוללות והרגשות נשכחים. מלחמת האזרחים הגדולה בארצות הברית לא יצרה חלוקה קבועה בתודעה. מלחמת העולם השניה לא בראה אויבים לנצח. במקום זאת, היום אתם יכולים למצוא את כל אותם אזרחים וממשלות עובדים יחד. רובם אינם מחזיקים ברגשות מן העבר. המזרח התיכון הוא שונה, ומה שאירע בעבר נלמד כמו מה ש'קורה היום'. זה הדבר שישתנה.

אתם תראו את המדינות הסובבות את אירן מצטרפות אל אירן, אפילו אויבים לשעבר. הגבולות יירגעו. בסופו של דבר, זה ישפיע על פקיסטן ועל אפגניסטן, שלא ירצו להיוותר מחוץ לאיחוד המזרח תיכוני החדש. הודו תהיה גם היא מעורבת בדרך שתכלול את פקיסטן במסחר כפי שלא היה מעולם. לאלה שאוחזים בחשיבה של האנרגיה הישנה לא יהיה היכן להתחבא, מכיוון שהשלום יהיה הדרך של זה. רעיון חדש לגמרי יצוץ והוא: "האם אנחנו יכולים לעצור את מסורת השנאה עכשיו, וללמד את ילדינו תקווה, הרי בסופו של דבר תהיה קבוצת אומות שיזכרו את הסיבות לסכסוכים רק מספרי ההיסטוריה". דור קוונטי עומד להגיע, דור שיכול לחשוב קדימה, מעבר לחייו שלו... מעבר להוראת הוריו שכללה שנאה ישנה ודרכים ישנות. נכון, זה אכן יהיה חלק מהפער החדש שיתפתח בין הורה לילד בחמישים השנים הבאות במזרח התיכון.

 

זה מה שאנחנו רואים והדברים נמצאים במסגרת יחידת החיים של רבים מאלה הנמצאים כאן. תלוי במה שתעשו - יתכן שהאירועים יתפתחו לאט, והם עשויים להתפתח במהירות. אולם במשך כל הזמן ששותפי תקשר, הדברים האלה היו בהתהוות. זו הסיבה מדוע סיפרנו לכם על האפשרות עוד בשנת 1989. דברים מתרחשים לאט בפוליטיקה, בתודעה. לפעמים לאט מדי עבור רבים מכם. צפו שהדברים האלה יתחילו להתרחש אפילו לפני שיסתיימו השיפוצים בבניין הזה של האומות המאוחדות, העשויים להימשך חמש שנים. אתם תראו את הזרעים של הדברים האלה מתרחשים, וכן, אפילו קרבות שינסו למנוע אותם... ישן כנגד חדש. זה הפוטנציאל של הרגע. אם זה יארך יותר זמן, זה עדיין בגדר פוטנציאל. ישנו כדור עצום שמתגלגל בתודעת המחשבה והמעשה. הוא מתגלגל עתה. הוא חזק ובין מימדי ואינכם יכולים לראותו. אולם אני יכול לראותו. יהיה קשה לעצור את השלום על פני האדמה.

 

אני הנני קריון. אני יודע מי נמצא כאן. מי ייתן ותרגישו באהבת האל בלבכם שהדברים האלה נכונים ומדויקים כפי שהם נראים על ידי המתקשר הזה באמצעותי, מכיוון שאני מאוהב באנושות.

לעולם לא הייתי אומר לכם דברים אלה אלמלא היו נכונים. אין כל סיבה לתת לכם חדשות טובות שלא יתרחשו.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020