Light Connections
 
 

 

על החיסונים - אפריל 2021

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

במסגרת השאלות והתשובות בחלק הראשון של 'ימי רביעי של ריפוי', עלתה אחת השאלות הבוערות ביותר והשנויה במחלוקת שיש לרוב האנשים כרגע.

זה מועלה כאן לטובת אלה שאינם מנויים לתכנית הזו, על מנת לסייע להם להיות שלווים לגבי כל החלטה שקיבלו או יקבלו בנושא זה. כך שקראו את הדברים הבאים ומזגו והפנימו רק את מה שמרגיש הולם לכם...

 

שאלה:

מה יש לקריון לומר אודות החיסונים של הקורונה?

 

תשובה מלי קרול:

הנושא באמת שנוי במחלוקת וההחלטות שאתם מקבלים הן ייחודיות לעצמכם, ולמעשה היתה לנו מחלוקת בנוגע לכך כבר מן ההתחלה.

אנחנו כבר שנה עם הנגיף הזה, ומיד היתה מחלוקת לגבי מה זה או מהיכן זה הגיע, ואנשים נקטו בעמדות שונות. וככל שהתקדמנו היתה מחלוקת כמעט בכל מִגזָר לגבי האם זה נכון או שאינו נכון, ושוב אנשים נקטו בעמדות, ואם זה לא היה רע מספיק, הרי שהגענו לאחר מכן לחיסונים, ועכשיו ישנה מחלוקת לגבי החיסונים, ונראה שכל מה שאנחנו עושים בהתייחס לנגיף ולחיסונים רק גורם לקיטוב.

 

קריון אינו נותן הוראות והנחיות של המימד השלישי אודות דברים שאנחנו עומדים לעשות ושיעצבו את הפלנטה הזו. למשל, האם שמתם לב שבמהלך הבחירות בארה"ב קריון מעולם לא אמר במי לבחור, מכיוון שקריון אינו עושה זאת. זה מעולם לא היה המקרה.

 

וברצוני לשאול אתכם, האם אתם מאמינים במה שאנחנו מלמדים?

ישנה סיבה מדוע אני פונה לכיוון הזה, בעוד רגע, מכיוון שאני עומד להתייחס למה שקריון אמר אודות החיסונים, ואין מדובר באיזה מן החיסונים להתחסן, האם להתחסן או שלא להתחסן, אלא זה יותר קשור לאזוטריות של זה - האם תצפו מקריון למשהו פחות מזה?

איני אומר לכם זאת באופן אישי, אני משוחח לעתים עם קריון במקלחת ושואל שאלות מסוימות, ופעמים כה רבות אני מקבל תשובה שאומרת 'אתה אהוב מאוד' ולאחר אני יודע שזה אינו מסוג הדברים שקריון יטיל את כובד משקלו לגביו ויענה ב'כן' או ב'לא'.

מה שנעשה כעת ביחס לחיסונים, ביחס לנגיף, ביחס לכל הדברים האלה, עתיד לעצב את עתידנו לגבי מה שיקרה בהמשך, לגבי מה נעשה במגפה הבאה, ומה למדנו מזאת הנוכחית.

שוב, האם אתם מאמינים במה שאנחנו מלמדים?

 

בחודש הקודם העברתי תקשור אודות העוצמה של מחשבותינו לגבי כימיה. האם אתם אחראים או שאינכם אחראים? האם מחשבות לבדן ותודעה משנות את הכימיה בגופכם?

היו לנו מרפאים כה רבים שאמרו שזה הבסיס לכל דבר - תודעה משנה אנרגיה, היא יכולה לשנות חומר, ויש כעת כל כך הרבה שהתפתח ביחס להוכחה לגבי הדבר הזה.

 

הסיבה שאני אומר זאת היא מכיוון שלקריון יש כמה הנחיות בנוגע לחיסונים. ושוב, אין מדובר האם להתחסן או שלא להתחסן, אלא מה לעשות במצב הזה, בין אם אתם עומדים להתחסן, או שהתחסנתם או שלא התחסנתם - אין לזה כל קשר לאף אחד מאלה, זה עוצמתי יותר מכך. חכו עד שתשמעו זאת.

 

יהיו אלה שלא יאהבו זאת, מכיוון שהם יאמרו שזה לא העניק להם את התשובה שרצו, כאילו שקריון הוא מעין אב בשמיים שיענה 'כן' או 'לא', 'כן' או 'לא'. התקשור אינו מדבר על כך, כלל. הקשיבו למה שיש לקריון לומר:

הבה נאמר שישנן 3 קבוצות.

 

1. הבה נאמר שאתם דואגים לגבי מה לעשות עם החיסונים, הבה נאמר שאתם עומדים להתחסן - איני אומר 'כן' או 'לא' - אני רק אומר שזו אחת מהקבוצות. והבה נאמר שאתם מתחסנים.

הנה מה שקריון אומר:

בשעה שאתם מתחסנים, אמרו את הדברים האלה לעצמכם או בקול רם, או בכל מה שתרצו לעשות:

"ששום דבר בלתי הולם לא יהיה חלק מהשינוי המקודש שלי, מהביולוגיה המקודשת שלי. הקשיבי ביולוגיה, תפסי רק את הדברים הטובים ונִבְעִי את הדברים שהם יפים, נִבְעִי את הדברים שמשקפים את התפארת שלי כפיסה של הבורא היוצר האלוהי."

זה מה שקריון אומר.

כאשר זה נכנס לגופכם אתם פונים אליו, "ששום דבר שאינו מפואר לא יגע בי!"

 

האם אתם מאמינים שאנחנו יכולים לעשות זאת, או שאינכם מאמינים בכך? האם אתם מאמינים שמחשבות יכולות לשנות למעשה את מה שיקרה כאשר זה בתוככם?

 

2. הבה נאמר שכבר התחסנתם וכעת אתם מודאגים מכיוון ששמעתם את 'זה' או את 'זה'. אם זה המקרה, אמרו ממש עכשיו את אותו הדבר:

"ששום דבר בלתי הולם לא יהיה חלק מהביולוגיה המקודשת שלי. תפסי את הדברים הטובים והעלימי את הדברים האלה שאינם משקפים את תפארתי, כפיסה של הבורא היוצר האלוהי."

 

3. ועבור אלה שהחליטו שלא להתחסן - אני לא אמרתי 'כן' אני לא אמרתי 'לא', קריון אינו אומר זאת. הוא אומר שבכל מצב בו אתם נמצאים, הקשיבו למילים האלו: יש לכם שליטה שלמה ומוחלטת על מה שנכנס לגופכם! זה הוכח פעם אחר פעם.

האם אתם מאמינים במה שאנחנו מלמדים, או שאינכם מאמינים בכך?

 

אם לא התחסנתם ואינכם עומדים להתחסן, אמרו "אני חוגג/ת את יכולתי ליצור מערכת חיסון שתשקף את תפארתי כפיסה של הבורא היוצר האלוהי. אני אחזק את מערכת החיסון שלי ואשקף את תפארתי שלי."

זה מה שקריון מלמד.

 

רבים כל כך שואלים 'כן' או 'לא', 'האם עלי לעשות זאת' 'האם עלי שלא לעשות זאת' - זוהי לחלוטין החלטתכם האישית השלמה בהתבסס על מחשבותיכם שלכם, המחקר שלכם. אולם ללא כל קשר בין אם אתם מתחסנים או שאינכם מתחסנים, או שהתחסנתם - כל הדברים האלה ניתנים לעשייה, ולומר כאשר זה נכנס פנימה, כאשר זה אינו נכנס פנימה - אין זה משנה.

אתם תובעים את תפארתכם ואומרים שמרו על הדברים הטובים, השליכו את הדברים הרעים - אם אתם חושבים שהם ישנם, והמשיכו הלאה קדימה.

 

אנחנו עושים זאת אפילו עם מזון וברצוני לספר לכם שכאשר אנחנו נמצאים במדינות כה רבות ועלינו לאכול את מה שמוגש לנו, בכל פעם שאני מגיע למקום שאנשים אומרים שנסעו למדינה ההיא ומיד קיבלו הרעלת מזון.

היינו בכמה מקומות וארצות של העולם השלישי ומעולם לא חליתי באף אחד מהמקומות האלה, מעולם, מכיוון שאנחנו עושים זאת כאשר אנחנו אוכלים את המזון ואומרים "ששום דבר בלתי הולם לא ייכנס ויגרום לי לחלות או שיגע בי בדרך כלשהי שתתְפַּשֵּׁר בנוגע לתפארתי."

 

איני בטוח שזו התשובה שרציתם, אולם היא נועדה לחלק מכם, והבינו שאלו ההנחיות של קריון.

חלק מהאנשים עשויים להיות מאוכזבים, מכיוון שאם כבר החלטתם לגבי עצמכם 'כן' או 'לא' לגבי נושא מסוים, אתם רוצים לקבל על כך תוקף בכך שקריון יאמר 'כן, אתם צודקים', או ש'לא'!

קריון אינו עושה זאת, ניתנות לנו הנחיות, ולאחר זה תלוי בנו לקבל את ההחלטות שאנחנו מרגישים שהן ההולמות ביותר.

 

ומוניקה מוסיפה:

4. אני חושבת שישנה עוד קבוצה כאן, כאשר החלטתי עבור עצמי, זה מה שאני מאמינה שהיא ההחלטה הנכונה עבורי, עם כל המחקר שלי ואיסוף המידע, וישנו בן משפחה שאני כה אוהבת, שעושה ההיפך ממה שהחלטתי.

העיקרון הוא עדיין אותו הדבר, בו אתם נותנים כוונה עבור אותו אדם וכל החלטה כלשהי שהוא קיבל, שתהיה התוצאה הנדיבה ביותר עבורו, וששום דבר בלתי הולם לא יגע באותו אדם.

כך שאם התחסנתם ואתם דואגים לגביו שיתחסן - 'ששום דבר בלתי הולם יגע באותו אדם'.

אם הוא לא התחסן ואתם מאמינים שעליו לעשות זאת, ואתם דואגים לגבי הנגיף - 'ששום דבר בלתי הולם מהשפעת הנגיף לא יגע באותו אדם'.

 

ולי קרול מוסיף:

ללא כל קשר לאופן בו אתם מרגישים ומהי דעתכם - ההפצרה היא, אנא היו אדיבים האחד לשני. אם יש לכם בן משפחה שאינו מסכים ועומד לעשות משהו, כבדו אותו ודעו שכל מה שהוא יעשה, אם ברצונו לשנות את הביולוגיה שלו, אם אתם חושבים שזה מסוכן - היו אדיבים האחד לשני. זה אינו חייב לפצל משפחות, זה אינו חייב לפצל אותנו, את עובדי האור, איננו חייבים לנקוט בעמדה לגבי כל אחד מהדברים האלה, במיוחד אם אתם מאמינים במה שאנחנו מלמדים.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020