Light Connections
 
 

 

שמונה השינויים של ההארה - חלק 2 - אוקטובר 2007

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

היו ששאלו האם זה אפשרי, וכיצד יכול אדם לשבת בכיסא ולכאורה, כהרף עין, לדבר אל הצד האחר של המעטה? האם זה אמיתי? לכן שוב, אנחנו פונים אליכם ושואלים אתכם מה אתם מרגישים? האם זה מרגיש כאילו האדם מדבר או האם ההרגשה היא שאהבת האל זורמת אל המקום הזה? יש לכם את היכולת לדעת מיידית אם הדבר אמיתי או לא! זהו חלק מהשיעור היום, מכיוון שבתוך השינויים שחלים בבני האדם הצועדים בנתיב הרוחני מצויה מתנה זו.

אכן, ישנם כאן אנשים היושבים בעלי המתנה הזו והם יודעים מה מתרחש. האם יכול להיות שהאל אוהב את האנושות כל כך עד שאנחנו רוחצים את כפות רגליכם? מדוע שלא תשאלו את אלה שכפות רגליהם נרחצות? אנחנו באים בשקט ונושאים מסר עוצמתי. אולם איננו רוצים עדיין להתחיל בהוראה.

מה אתם מרגישים עכשיו? מתרחשים דברים בחדר הזה עתה מכיוון שביקשתם שיתרחשו. רבים מכם נתנו היום רשות למתנות... אפילו יותר מאשר אתמול. יש לכם רשות -כלומר, אתם נתתם לעצמכם רשות הערב. רבים מאלה שדיברו אליכם רוחנית היום בכנס (הדוברים השונים שנאמו בכנס, ת.ג) העבירו לכם מסר שגם אני אתן לכם: אינכם לבד. אתם יחד בסירה רוחנית זו היום, ויתכן ואתם מתחילים להרגיש שהאדם היושב לצדכם, שאולי אינכם מכירים אותו, גם הוא חלק מהתהליך שלכם. יתכן וקיימת מערכת רוחנית שכוללת את כל בני האדם? אכן כן, וזה חלק מההוראה הערב.

 

אני אומר זאת אפילו לפני שאנחנו מתחילים, בני אדם יקרים: אני יודע מי אתם. כל ישות מלאכית ביקום יודעת מי נמצא כאן. האם ייתכן שאתם באמת כה חשובים עד שהיקום יודע את שמכם? התשובה היא 'כן'. הדבר שמונע מכם להאמין בכך מכונה המעטה והוא עובד היטב, ומונע מכם לראות עובדה זו. המעטה חזק. הדבר האחרון שאתם רואים בעצמכם הוא את המאסטריות הרוחנית עליה דיברנו בחלקו הראשון של המסר.

 

היום אמשיך לגלות ולדון בשמונה השינויים של התכונות הרוחניות של בני האדם, שבין המודעות וההתעלות. ברצוני שתזכרו את מה שנאמר קודם לכן... שאין לוח זמנים שצמוד לשינויים האלה. אינכם יכולים להחליט בעצמכם כמה זמן יחלוף בין השינויים השונים, מכיוון שבמסגרת הבחירה החופשית, קיימת אפשרות שאתם תחוו רק שינוי אחד או שניים מהם. אתם עשויים לעצור בשני. זה תלוי בכם, ואין כל עונש. הדברים שמעורבים בכך הם מורכבים ואישיים. אל תשפטו אף אדם שאינו עושה את מה שאתם חושבים שהוא אמור לעשות מבחינה רוחנית. יתכן שזה הטוב ביותר שהוא מסוגל לעשות במסגרת החיפוש שלו אחר האל. יתכן והדבר נראה לכם שטחי, אבל אולי בטווח אוניברסלי גדול יותר הוא זקוק למקלט של ארגון שאומר לו כיצד לסגוד. מנקודת המבט שלכם במימד השלישי, אינכם יכולים לקבוע מהן התכונות האישיות של נשמתו הנצחית של האדם. לכן חגגו את חייו. אל תביטו בו ותחשבו לעצמכם שהלוואי שהוא ידע את מה שאתם יודעים, מכיוון שבמסגרת הבחירה החופשית והסינכרוניות, יש לו כל הזדמנות שיש לכם מבחינה רוחנית.

האנרגיה על הפלנטה משתנה במידה כה גדולה עד שהיא מעוררת, פשוטו כמשמעו, את הדנ"א. ואם תשאלו אותי מדוע אני מדבר על הדנ"א כל-כך הרבה, הרי שזה מכיוון שבתוך הדנ"א נמצאת הליבה של כל מה שהוא רוחני. הוא מכיל את 'העצמי הגבוה' שלכם. הוא מכיל את הרשומות האקאשיות של הקיום שלכם על כדור הארץ. הוא מכיל ריפוי ומאסטריות, תודעת התעלות. כך פועלים, מבחינה ביולוגית, הדברים האלה בתוככם ולכן אנחנו מדברים על הדנ"א. זו אינה רק כימיה. אלו הן אבני הבניין של ההתעלות בתוך גופכם. וישנם אלה שיראו זאת וישנם שלא יראו זאת.

 

ארבעת השינויים הנוספים

 

ארבעת השינויים שכבר דיברנו עליהם עליהם הם משמעותיים. האחרון שדיברנו עליו היה אודות האדם שגילה כיצד לבטל את הקארמה שלו ולנוע אל מצב נקי של רוחניות. ככל שנדבר על השינויים הבאים, כך הם יהפכו למורכבים יותר. אנשים רבים מאוד נשארים פשוט במספר 4 ולעולם אינם ממשיכים הלאה, ואין כל שיפוט לגביהם. הם עובדי אור משמעותיים ממש כמו אלה שחווים את כל השמונה. אין מידרג של ציפיות מצדו של האל. האם ידעתם זאת? איננו ליניאריים, ולכן אין סולם של ציפיות שעליו אתם מבססים לעתים כה קרובות את המציאות הרוחנית שלכם. האדם שכורע על ברכיו בכנסייה מבורך על ידי האל ממש כמו האדם שעובר את תהליך ההתעלות בדרך מטפיסית. אהבת האלוהים שווה לשני הפרטים, ואין כל הטייה לגבי הדרך שבה אתם מגיעים לשם. בסוף חייהם של שני בני האדם האלה, שניהם יביטו אל תוך אותה אנרגיה ויבורכו חזרה בזרועות פתוחות. אין כל שיפוט כלפיכם, רק אהבה. מה שאתם עושים על הפלנטה הזאת נתון לבחירתכם החופשית. הוא חלק מהחידה של החשכה והאור. חלק מהמעשים מעלה את הרטט של הפלנטה, וחלקם אינו עושה זאת. אולם החידה שייכת לכם ואתם אלה שעובדים עליה. האל אינו מתערב, אם שמתם לב. אתם אהובים עד כדי כך.

 

5. שליחת אור לשאר הפלנטה

 

השינוי החמישי הוא משמעותי. הוא מתרחש כאשר בני האדם מגלים שהם יכולים למעשה לשנות את החומר. ארבעת השינויים האחרונים עוסקים באופן שבו בני האדם ישפיעו על כדור הארץ וסביבתו, מעבר לעצמם בלבד. ארבעת השינויים הראשונים עוסקים רק באדם ובצמיחתו. ארבעת האחרונים עוסקים בו, אולם גם בשאר האנושות.

 

זה אינטואיטיבי שאתם תתעוררו אל מעבר לשינוי הרביעי להבנה של המטרה שלשמה הגעתם לכאן. השינוי החמישי עוסק בשליחת אור לשאר הפלנטה. כיצד אתם עושים זאת? האם ביכולתכם לעשות זאת? האם ביכולתכם לחולל שינוי? הדבר נשמע פשוט כל כך, כמעט ילדותי. אם תאמרו לקבוצה של ני אדם, שאין להם מושג מה אתם יודעים ובמה אתם עוסקים, שאתם הולכים לפגישה שבה תשלחו אור למקום כלשהו על הפלנטה, הם ילטפו את ראשכם ויאמרו שזה כה מתוק, כה נחמד, ולאחר הם יפנו את גבם ו'יגלגלו' את עיניהם. הם אינם מבינים כיצד דבר אזוטרי יכול להשפיע על חומר תלת ממדי. הם אינם חושבים שזה עושה משהו. אין להם כל מושג, והם לא יבינו אפילו אם תנסו להסביר להם.

דמיינו שאתם חיים בעולם ללא יכולת ראיה ומישהו מספר לכם שהוא מסוגל לראות. אתם הייתם מלגלגים על רעיון ה'ראייה'. וכאשר הוא היה מנסה לתאר לכם את הצבע אתם כמובן הייתם 'מגלגלים' את עיניכם לנוכח דבריו המוזרים. זוהי המטפורה, משום שהנה אתם ניצבים לאחר שחוויתם את ארבעת שינויי הדנ"א, המציבים אתכם בברור משאר האנשים שלא עברו כלל שינויים. הדבר אינו הופך אתכם לטובים יותר מאף אדם. מכיוון שלכולכם ישנו אותו רצון לעשות את כל שתרצו עם הכלים שעומדים לרשותכם.

 

כאשר אתם מגיעים לשינוי החמישי, אתם מסוגלים לשנות את החומר באמצעות תודעתכם. כאשר אתם משתמשים בעוצמתכם על מנת לדמות אור שנשלח למקומות חשוכים, מתרחש שינוי רטט סביבכם. זהו המאסטר בהתהוותו, מכיוון שכוחות הטבע מגיבים לאנרגיה שלכם. אלה האנשים שאין להם תפקיד על הפלנטה הזאת מחוץ לשליחת אור לאנושות. אין להם בעיות קארמתיות שעליהם לפתור, והם עכשיו מומחים בלהיות שותפים עם כדור הארץ. ישנם כאן רבים שעשו זאת.

לעיתים קרובות אני מניח לשותפי (לי קרול, ת.ג.) להרגיש באנרגיה שאני מרגיש במהלך רגעים אלה. לפעמים קיימת הערכה רבה, אהבה רבה, ויראת כבוד והשראה כה רבה מצד המעטה שלנו, לאלה שמשנים למעשה את כדור הארץ באמצעות אורם. רבים מהם יושבים כאן עכשיו. הם גילו את המכניקה של האופן בה הדברים פועלים. לפני זמן רב, הם גילו שאין עליהם לשלוח דעה או רעיון, או אפילו הדמיה במסגרת המדיטציות שלהם, מכיוון שההדמיה שלהם תהיה הדמיה של מה שדעתם שלהם תברא עבור מישהו אחר. לא. במקום זאת, האדם ששולח אור אשר יכול לשנות את כדור הארץ הזה למד אודות המכניקה של האופן בה הדברים פועלים: ניתן לשלוח אור טהור ללא דעה מוטה, משום שאף דעה מוטה אינה יכולה לקשור עצמה אליו.

ואתם תאמרו שלי שברצונכם שלום על פני האדמה, ולכן אתם שולחים אור למען שלום על כדור הארץ, ותחשבו שזה בסדר.. ובכן, אם תעשו זאת, הרי שדעתכם מוטה. גדולה ככל שתהיה, עדיין זוהי דעתכם, נכון? אולי תרצו במקום זאת לשלוח את אור האל למקום כלשהו ללא כל דעה הקשורה אליו, על מנת שטריליונים של ישויות שמרכיבות את מה שאתם מכנים בשם אל, יוכלו לשאת את האור הזה ולהניח אותו בדיוק במקום בו הוא דרוש היום? האם אתם באמת רוצים לשאת בנטל ההדמיה, או האם אתם יכולים להתעלות מעליה ולדמיין במקום זאת סינכרוניות אדירה הבוראת את התרחיש המושלם... בזמן הנכון ובמקום הנכון. זו הדרך בה אתם שולחים אור.

זה אינו קל מכיוון שעליכם ללכת לאותו מקום שבו הדעה המוטה נעלמת ואתם עוטים את אדרת האל. אתם יכולים להרגיש בכך. אתם יכולים להרגיש באור שהופך כה לבן עד שהוא שוטף ומסלק את כל הגישות והרעיונות שלכם לגבי הכל. אז אתם שולחים אותו למקומות החשוכים ביותר שניתן לדמיין אותם. וללא הדעה המוטה, אור זה מאיר את המקומות בתרשים אלוהי מושלם. אם ישנם בני אדם באותם מקומות חשוכים, הם זוכים לראות דברים שלא ראו קודם לכן ועם בחירה חופשית הם יכולים עכשיו להשתמש בדברים שהיו בעבר בחשכה, אולם שעתה הוארו. בני האדם יכולים לעשות כל שירצו עם אותם דברים. כמה מהדברים האלה שהופכים מוארים הם: חכמה, דרכי חשיבה טובות יותר בנוגע לדברים מסוימים, פתרונות שלווים וחיים שחל בהם שינוי.

כך אתם שולחים אור. לא כך דמיינתם זאת, נכון? בתיאור שלנו ישנה יושרה במה שאתם עושים, מכיוון שאינכם כופים את דעותיכם על הפלנטה. במקום זאת, אתם פשוט שולחים את ההארה שלכם.

 

האם יש בכם שרואים את הספרות 11:11? משמעות הדבר במונחים נומרולוגיים היא הארה. כיצד אתם מרגישים בקשר לכך? מה אם משימתכם הייתה להאיר פלנטה חשוכה? ובכן, אלה שעברו את השינוי החמישי יודעים שזה עובד. השינוי החמישי הוא שמחולל שינוי על כדור הארץ.

כעת אומר לכם משהו שאמרנו בעבר. עובדי אור אלה משנים, פשוטו כמשמעו, את הרטט של הפלנטה בכל מקום בו הם צועדים. האם זה 'גדול מדי' עבורכם? האם למדתם שאתם 'שום דבר', שנולדתם טמאים? האם אמרו לכם שלעולם לא תוכלו לגעת באל? ובכן, זה הזמן למחוק את הדברים האלה. האם הייתם מאמינים למלאך אם היה יושב לפניכם ואומר לכם שהדברים האלה אינם נכונים? במקום זאת, אתם נולדתם גדולים והמעטה מסתיר זאת מכם. לכן, האתגר הנוכחי הוא למצוא את המאסטריות בחידה. אתם מחוללים שינוי בכל מקום בו אתם צועדים.

זה היה השינוי החמישי.

 

6. ההבנה כיצד פועלת היצירה במשותף

 

קשה להסביר את השינוי הששי. הוא מתרחש כאשר עובדי האור מתחילים להבין את המערכת הבין מימדית על פיה הדברים פועלים עבורם על כדור הארץ. הוא מתחיל להבין את היצירה במשותף. הרשו לי לשאול אתכם שאלה בנוגע ליושרה: אם הייתם רשאים ליצור במשותף מציאות לעצמכם, האם דבר זה לא היה משפיע על מישהו בסביבתכם? התשובה היא: כמובן שכן. כל דבר שאתם יוצרים במשותף משפיע על מישהו אחר בסביבתכם. אם תעשו משהו גדול כגון יצירת משהו שאתם צריכים בחייכם, הדבר ישפיע על הסובבים אתכם. לכן, מה עשיתם למעשה? האם יצרתם במשותף משהו למען עצמכם שפשוט 'רמס' מישהו אחר? חשבו על כך. כיצד תוכלו אפוא ליצור במשותף מתוך יושרה למען עצמכם? האם חשבתם על כך מעודכם? לכן שינוי מספר 6 הוא ההבנה כיצד היצירה במשותף עובדת במסגרת המערכת של כולם איתכם. זוהי חידה שמעבר למימד השלישי. זה מחייב משהו שעליו דיברנו בעבר המכונה סינכרוניות.

 

שוב נספר לכם סיפור חמוד שתוכלו לזכור. הוא ניתן כבר פעמיים בתקשור, אולם עליו להופיע כאן למען שלמות המסר, וגיבוש וחיזוק כל שמונה השינויים האלה. אתם חיים בעיר סואנת מאוד מאוד (מקסיקו סיטי, ת.ג.). כמעט יותר מאשר כל מקום אחר על כדור הארץ, כאשר אתם יוצאים לרחובות במכונית, אתם זקוקים למשהו המכונה 'מלאך החניה' - אתם יודעים מי זה, נכון? [קריון מצחקק בהנאה..] רבים מכם משתמשים במלאך החניה. הנה אתם, ועליכם להגיע לבנין מסוים ואין כל מקום חניה. נראה שנמשך 'נצח' לנסוע מסביב לבניין, מכיוון שהתנועה כבדה ודחוסה. ואתם פונים למלאך החניה ומבקשים ממנו שימצא לכם מקום חניה פנוי, וכך הוא עושה! מישהו יוצא ממקום חניה ממש מול עיניכם, ואתם נכנסים אליה. ואתם מודים למלאך החניה.

כעת, נחמד ככל שזה נשמע, כיצד לדעתכם פועל המנגנון הרוחני של תרחיש זה? ישנם בני אדם שנמצאים בתוך קופסאות המימד השלישי שלהם שמאמינים שהוא פועל כך: אתם מגיעים וזקוקים למקום חניה. לכן מלאך החניה נכנס לבניין וגורר משם אדם תמים ולא מואר, מוציא אותו אל המדרכה, משליך אותו אל תוך מכוניתו ואומר לו שיצא משם! האדם הזה, רועד ומבוהל עד מוות, מפנה את החניה שלו ואתם נכנסים אליה. ולאחר כל זה אתם מודים למלאך החניה...

 

אתם יודעים טוב יותר, שזה אינו פועל כך. התרחיש שתואר זה עתה נטול יושרה, ואין בו אהבה. לכן אני שואל אתכם בני אדם יקרים, את המוח מהמימד השלישי שלכם, כיצד לדעתכם זה פועל? אתם תוכלו להרהר ולשער השערות במשך שנה תמימה עם התפישות מהמימד השלישי שלכם ועדיין לא תבינו זאת לעולם. לכן, במקום זאת, הציבו את עצמכם במקום בין מימדי שבו אין זמן. זו מערכת שרואה את הצורך שלכם זמן רב לפני שהוא מתעורר בכם ומספקת פוטנציאל ותשובה שיוכלו לעזור לכם במידה ותזדקקו להם. היא מספקת מערכת שבה כל הדברים ידועים לגבי הפוטנציאלים של האנשים שנמצאים בבניין. היא מספקת משהו שהוא כנגד כל הסיכויים ומשהו שנמצא מחוץ למימד השלישי. היא מספקת מישהו שמוכן לעזוב בדיוק כאשר אתם צריכים להגיע. אין כאן מפסיד ואין תחרות בדרך להארה. לאחרים זה נראה כצירוף מקרים. אולם אתם יודעים היטב שמה שיצרתם היא חוויה מסונכרנת ושניצלתם את הכלים שיש לכם לשם כך. כמה 'צירופי מקרים' צריכים להתרחש לפני שאחרים יתחילו לראות את הקסם?

 

עבודה עם 'הרשת' ושינוי אלוהי

מספר שש הוא שינוי עיקרי. הוא שינוי אלוהי, כיוון שהוא יוצר אדם שמתחיל לעבוד עם 'הרשת'... 'רשת' שמלאה בפוטנציאלים. היא יפהפייה. היא נמצאת מעבר להגיון, ואינה מתקבלת על דעתכם. אולם אתם לומדים לצפות לה בכל מקרה, וזה מכונה סינכרוניות. זו תפישה שקשה לחיות על פיה, מכיוון שהיא עומדת בניגוד לכל מה שהמוח שלכם אומר לכם. דיברנו על כך פעמים רבות כל כך, בתקשורים רבים שנתנו במשך השנים.

זה מספר לכם כיצד הצרכים הפשוטים של החיים זוכים לטיפול באמצעות הסינכרוניות. אולם היא אינה עובדת עם בני אדם שנשארים בבתיהם וממתינים שהאל יאיר עליהם. במקום זאת, על בני האדם לצאת מביתם ולפתוח את דלתות הפוטנציאל. כיוון ששמכם רשום על הסינכרוניות, שהוכנה באמצעות מרק בין מימדי זה זמן רב לפני שנזקקתם לה. אלו הן תפישות גבוהות ולא קל להבין אותן, מכיוון שאתם מתקרבים יותר למעמד ההתעלות... למאסטריות אמיתית.

 

7. ההבנה של המבנה התאי והיכולת לרפא את גופכם

 

מבחינה נומרולוגית המספר 7 שבע נתפש לעיתים קרובות כמספר המקודש ביותר. זהו המספר הקשור יותר מכל לדברים רוחניים. רוב כתבי הקודש שלכם, בתרבויות רבות, יכולים להעיד על כך. השינוי השביעי הוא היכולת לרפא את גופכם שלכם. הוא השינוי השביעי מתוך שמונה השינויים, הוא כה קשה, והוא נמצא במקום כה גבוה ברשימת השינויים הרוחניים. אחד הדברים שקשים ביותר לבני אדם לעשות הוא לרפא את עצמם. שאלו כל מרפא בחדר, מה הוא עושה כאשר הוא חולה, והוא יספר לכם שהוא הולך כמובן למרפא אחר... ואז אתם עשויים לומר לו שחשבתם שהוא מרפא, ותשובתו תהיה כמובן, אולם לא של עצמו! מכיוון שזה קשה כל-כך!

לכן השינוי השביעי הוא ההבנה של המבנה התאי. הוא מייצג בני אדם בעלי הבנה בין מימדית של מה שמתרחש בגופם ושעובד למעשה עם הדנ"א שלהם. האם שמעתם על ניסים? האם שמעתם על אלה שהיו חולים ולפתע מחלתם נעלמה? האם תרצו לדעת כיצד זה נעשה? זה נעשה בתוך הדנ"א. בתוך הדנ"א שלכם קיים רובד, אנרגיה, אחד מ 12 הרבדים הבין מימדיים, שהוא אחראי לכך. זהו דבר יפהפה, אולם הריפוי הוא הרבה יותר מכפי שאתם חושבים.

במימד השלישי, תפישת הריפוי שלכם כוללת ציר זמן קבוע שבו קיימת תנועה תמידית, אולם רק בכיוון אחד. אינכם יכולים לנוע אל העבר. לכן, אתם תופשים את הריפוי כחד כיווני. זו חשיבה מוטה, ואינכם אפילו יודעים זאת כלל. אתם חושבים שלאדם שנרפא הייתה מחלה, ובדרך כלשהי היא הוסרה. אולם אין זה נכון. במקום זאת, גופכם נכנס למצב בין מימדי, וחזר לזמן שקדם למחלה. אתם עשויים לומר שקיימת בכם מכונת זמן שמחזירה לאחור אירועים ביולוגיים. התוצאה היא מבנה תאי של דנ"א שלא יחזור למחלה, מכיוון שמעולם לא היה חולה בה!

 

כל אחד מכם מגיע כשהוא מצוייד בכלי זה. האם באמת הבנתם את מה שאמרתי זה עתה? כאשר אתם מחליטים לרפא את עצמכם ממשהו כה עמוק כגון מחלה, שום אנרגיה קסומה אינה מגיעה ומנקה אתכם. במקום זאת, המאסטריות הפנימית, השייכת לכם, נכנסת לפעולה ולוקחת את המבנה התאי שלכם לזמן שקדם למחלה. האם אתם מבינים מדוע זהו השינוי השביעי? הוא יפהפה! למדו לדבר אל התאים שלכם. עשו בכל יום תרגיל שבו כל התאים שלכם שומעים אתכם מדברים אליהם... אמרו כל דבר, אולם יידעו אותם ש'הבוס' נמצא כאן ומנהל את ההצגה. מכיוון שלבני האדם יש נטייה להאמין שהם חיים רק בראשם. אנשים עשויים לשאול היכן ההארה שלכם, הם יאמרו שהיא כאן, בראשם, בעין השלישית שלהם, בבלוטת האצטרובל שלהם.

 

הדנ"א מכיל את ההארה שלכם, אם כך האם היא רק בראשכם? כמה מכם הביטו אי פעם בבוהן הגדולה שלהם ברגל וחגגו עד כמה היא מוארת? השאלה חמודה ומצחיקה, נכון? האם הבוהן היא חלק מההארה שלכם או שהיא אינה כזו? כמה טריליוני פיסות דנ"א יש לכם לדעתכם בבוהן שלכם? אם בכולם מצויה הארה, האם לא מגיע לבוהן שלכם שתחגגו את קיומה? התחילו לדבר אל התאים שלכם. פשוטו כמשמעו, אם כל שתעשו בכל בוקר הוא לברך אותם ולחגוג את קיומם, הרי שביצעתם את משימתכם. מוזר, האין זאת? הנה עצה שמגיעה ממלאך שמעולם לא היה בן אדם, הנותן לכם רמזים לגבי גופכם. אני יכול לעשות זאת מכיוון שאני רואה את ההארה שלכם, מהבוהן ועד לראש [קריון מצחקק בהנאה..]

 

8. ההתעלות

 

הבה נתקדם לשינוי האחרון, ובו גם נסיים. שינוי ההתעלות. המילה היא מילה מעניינת, מכיוון שיש לכם דיווחים על ישויות שהתעלו. אמרנו לכם בעבר שבכתבי הקודש של תרבותכם, בספר שאתם מכנים מלכים ב', אתם יכולים לקרוא על התעלותו של הנביא אליהו. היא מדווחת בברור על ידי האדם שצפה בכך, אלישע. אלישע מדווח על גדולת האירוע, והוא מדבר על האור. הוא מספר שרגע אחד אליהו שם, וברגע הבא הוא נעלם... אתם נושאים אפוא חיזיון זה כהגדרת ההתעלות... מישהו 'שעולה מעלה'.

לכן, יהיו מי שיאמרו שהם יכולים בקושי לחכות לסיים את החיים האלה ולהתעלות. זה כמעט כמו לומר: 'ביצעתי את חלקי ואחזור הביתה מוקדם'. עם זאת האנרגיה השתנתה רבות על הפלנטה מאז ימיו של אליהו. ההתעלות אינה מה שאתם חושבים. למעשה היא קשה יותר עכשיו. אתן לכם את ההגדרה החדשה של ההתעלות: היא אדם בעל בחירה חופשית שנע אל החיים הבאים מבלי למות. זה האדם שעבר את שבעת השינויים הראשונים, שמביט סביבו ואומר 'איני מי שהייתי בעבר'. זוהי התעלות, פשוטו כמשמעו, של הרשומות האקאשיות אל מעבר למימד השלישי, אל מעבר למה שהאדם מחשיב כזמן וכסיבה. זה האדם שתובע לעצמו את המאסטריות שלו באופן כה שלם עד שהוא הופך למישהו אחר. זו ההתעלות.

 

יהיו שיאמרו לי שזה חייב להיות נדיר מאוד. אולם זה אינו נכון. הם כאן! בני אדם שעברו את כל שמונת השינויים נמצאים כאן. כאשר הם מביטים לאחור על חייהם, הם רואים מישהו אחר, לא את מי שהם היום. הם משאירים נתיב של אור בכל מקום בו הם צועדים. כן, הם עדיין בני אדם, הם עדיין הולכים לעבודה, ממש כמותכם. הם מתמודדים עם אתגרים ממש כמותכם. אולם הם מביטים אל תוך עיני הפחד והפחד נעלם מעצמו. הוא חייב. הם צועדים אל תוך המקומות החשוכים והמקומות זוהרים באור. הם נושאים את רוגע ושלוות האל בכל מצב. הם אינם ממהרים לכעוס, ומהירים לנהוג בחכמה. הם אינם שופטים אף פעם, הם אלה שאתם אוהבים להימצא במחיצתם והם נמצאים כאן. לא, לא בצורה המלאכית. במקום זאת, הם יושבים בכיסא ומקשיבים או קוראים. הם בני האדם שעברו וחוו את השינויים.

 

שותפי לוקח אותי בנסיעותיו למקומות רבים מהמימד השלישי ומאפשר לתהליך זה המכונה תקשור להתרחש. בכל מקום אליו אנחנו נוסעים, נמצאים שם אלה המתעלים. מבורכים הם בני האדם שמחוללים שינוי על הפלנטה הזאת, שצעדו מבעד לפחד, הפחד מפני פתיחת דלת האור, הפחד מההבנה של גדולתם, והפחד להשאיר משהו נוח מאחור, המכונה 'העצמי הישן' שלהם. אלה הם האנשים שמבינים את האור והיצירה במשותף. הבה ונחגוג את קיומם עכשיו, מכיוון שהם יושבים סביבכם, ונראים כאנשים רגילים.

אני רואה משהו שונה ממה שאתם רואים. אני רואה את אהבת האלו. ארבעה ריפויים התרחשו בחדר הזה הערב. שאלו אותם. הם יודעים מי הם. הם חשו במלאך לצדם כל הזמן. סוף סוף הם הבינו את התמונה והם אפשרו לסינכרוניות להתרחש. ארבעה אנשים ייצאו מהמקום הזה שונים מכפי שהגיעו. והם בני המשפחה שלכם! האם תוכלו להקדיש רגע ולחגוג את חייהם? אינכם צריכים לדעת את שמם, האין זאת? האם אתם יכולים פשוט לומר: "תודה", על הסינכרוניות של היותם כאן בזמן הנכון ובמקום הנכון? כאלה הם פני הדברים. מבורכים הם בני האדם שהקדישו את הזמן לשבת בכיסא, מכיוון שהם קיבלו אנרגיה בתקשור הזה וזה שקדם לו. אנרגיה רבה גם תלך עמם לביתם, מבלי שהם ציפו לכך.

 

אני קריון, המאוהב באנושות.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020