Light Connections
 
 

 

ימי רביעי של ריפוי - אמיתות מרהיבות ושנויות במחלוקת 1 - אפריל 2021

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

אנחנו מגיעים שוב עם מסר שיפוצל לארבעה חלקים שמיעים על ידי כולם. זה יהיה החלק הראשון מארבעה חלקים, והנושא יהיה שונה עבור כל חלק. הנושא החודש הזה בארבע הפגישות האלו יהיה אמיתות מרהיבות שנויות במחלוקת. אמיתות מרהיבות ושנויות במחלוקת.

דברים השתנו במהלך בערך השנה האחרונה הזו לגבי המסרים של קריון, והדברים שבעיקר השתנו הם שיותר אנשים מקבלים אותם בדרך אחרת מאשר היתה מעולם לפני כן. בעוד שבזמן ישן יותר המסרים בכלי התקשורת היו כתובים, הרי שכיום זה הולך ופוחת, וכרגע אתם יותר רואים ושומעים באמצעי התקשורת.

לכן ישנם רבים כל כך שלא שמעו או קראו את המסרים שהיו לחלוטין הבסיס לכל דבר שרציתי להעביר לכם. ואם כך עבור חלק זו תהיה סקירה וחזרה מעמיקה של אמיתות שכבר ניתנו במשך 30 שנה. וחלק ישמעו זאת בפעם הראשונה. אחרים ישמעו זאת שוב, אולם באופן שונה.

כל אמת שברצוני למסור לכם בארבע הפגישות האלו היא מרהיבה. והיא מרהיבה מכיוון שהיא משנה את, הייתי אומר, הבסיס והיסוד של מי שאתם חושבים שאתם, של מה שסיפרו לכם.

החלק השני שנוי במחלוקת ברמה הגבוהה האפשרית מכיוון שמה שאנחנו עומדים לומר והאמיתות האלו אינו בהכרח מה שלימדו אתכם בתרבותכם, וכך זה הופך לשנוי במחלוקת עבור רבים כל כך, ולמעשה עבור הרוב, והחלק השלישי היא אמת הנוטפת אהבה, חמלה, מציאות. זוהי אמת.

 

הראשונה שברצוני למסור לכם היא זו שמסרתי לכם שוב ושוב, אולם הפעם, באמת הזו, במסר הזה ברצוני שתתפשו ותפנימו זאת באופן מלא, אם ברצונכם לעשות זאת, אם תוכלו.

אמת מרהיבה זו היא שהמקור הבורא היוצר של נשמתכם, מה שאתם מכנים האל או רוח - כל שם שהענקתם לזה - הפלנטה שלכם מאמינה במקור הבורא היוצר הזה, באל הזה, כמעט באופן אוניברסלי. 80% או יותר מהאנושות מאמינים בחיים שלאחר המוות. הם מאמינים שקיימת נשמה ושהיה צריך להיות מקור בורא יוצר של הנשמה הזו.

ולאחר מגיעים כל מכלול החוקים וההשקפות שמדברים אודות כיצד זה פועל, כיצד לסגוד לו, ומה האל חושב על כל הדברים האלה. והם הופכים או שאינם הופכים למערך למערכת היחסים, או לידע אודות המקור הבורא היוצר.

 

והנה מה שברצוני לספר לכם. האמת המרהיבה והשנויה במחלוקת של כל הזמנים היא זו: הבורא היוצר של נשמתכם, האל הזה, הרוח, האנרגיה היפה, החומלת והמרהיבה הזו, אינה שופטת אתכם ואינה מענישה אתכם. האם שמעתם זאת? הקשיבו לכך פעם נוספת. המקור הבורא היוצר היפה, המלא באהבה, כל מה שקיים, שברא את נשמתכם והציב אתכם בצלמו שלו, המקור הבורא היוצר הזה אינו שופט אתכם ואינו מעניש אתכם. ועדיין הרוב של מכלול החוקים וההשקפות של הפלנטה הזו התעלמו מהעובדה שהאל אינו חושב כמו בן אדם. האל אינו חושב כלל. החשיבה בפני עצמה היא תהליך שאתם עושים. האל פשוט קיים.. אנרגיה שהיא מדהימה, סולחת ואוהבת, מעבר לכל דבר שתוכלו לדמיין. ובמקום זאת, אתם - והכוונה ל'אתם' הקולקטיבי על הפלנטה הזו - הפכתם את האל, הלכה למעשה, לאב שאינו מתפקד.

אני אספר לכם בעוד רגע מדוע הוא אינו מתפקד, מכיוון שהוא הרבה פחות הגיוני או מתפקד מכם. הקשיבו, היה לכם את המקור הבורא היוצר היפה הזה, על פי מכלול החוקים וההשקפות של הפלנטה הזו, ורבים מהם מציבים אתכם על הפלנטה הזו, כמעט כמו אנשים תמימים וחסרי ניסיון במצב מורכב, נותנים לכם הוראות, נסוגים, ולאחר על פי מכלול ההשקפות והעקרונות שלכם האנושות עשתה משהו שגוי ולא צייתה להנחיות, ומיד שפטו את הבחירה החופשית הזו שהיתה לכם [קריון מצחקק בהנאה..] על פי אותו מכלול ההשקפות והעקרונות שלכם..

לא רק ששפטו את הבחירה החופשית הזו, אלא גם הענישו אותה. לכן, אתם עשויים לומר שבעקבות חוסר תפקוד של אדם אחד או שניים - במכלול ההשקפות והעקרונות שלכם, בקדמת הסיפור שלכם - כל האנושות עומדת להישלח למקומות רעים ולהיענש - אלא אם כן אתם עושים משהו. והדבר הזה מחובר למה שאתם מכנים, האמונה במאסטרים, או האמונה בתהליכים או בדברים. כך שאם אתם עושים דברים מסוג מסויים אתם יכולים להתחמק מהעונש.

 

זה מה שסיפרו לכם, ומה שתמיד סיפרו לכם. ולא רק זה - אם לא תעשו את הדברים האלה, הרי שהבורא היוצר היפה של נשמתכם שנברא בצלמכם ייקח אתכם למקום נוראי, יסגיר אתכם לרעיון שטני של עינויים מדי יום, יישרפו אתכם בעודכם בחיים, יפשיטו אתכם מעורכם - אתם חושבים שאני ממציא זאת? רק הביטו בציורים בכמה מהכנסיות שלכם המתארים ומשרטטים זאת.

כיצד אתם חושבים שזה גורם לילדיכם להרגיש כאשר הם נכנסים לבתי התפילה ורואים את ציורי הזוועה האלה במקרה שהם לא יתנהגו כשורה?

 

אשאל אתכם פעם נוספת - האם לדעתכם זה הגיע מהאל או האם לדעתכם זה הגיע מבני האדם? התשובה מובנת מאליה, אין כאן אפילו הגיון רוחני שהאל יכין אתכם להעניש אתכם. זה אכן שנוי במחלוקת מכיוון שזה מוטח בפניהם של כמעט כל מכלול ההשקפות והעקרונות שהיו לכם מעולם, כמעט כולן. מוטב יהיה שתתנהגו כשורה. זה כמעט משתווה לאב חסר תפקוד שהוא כזה. כהורים, תני לי לשאול אותך, אם, עד כמה את אוהבת את ילדייך? אהבת הורה לילדו היא האהבה הגדולה ביותר על הפלנטה. זה פשוט כך. אמא - אם ילדך טועה, מה את עושה? את מרימה אותו, מוחה את דמעותיו. הוא מנסה שוב, את נותנת לו את ההנחיות שוב ושוב, אפילו לילד סורר, אפילו לילד שלא הקשיב ועושה דברים שהם נוראיים עבור חייו - את אוהבת אותו בכל מקרה! אינך לוקחת אותו, מביטה בעיניו ואומרת לו 'ובכן, נכשלת, ולכן אני אענה אותך עכשיו. אמרתי לך שכך יהיה.'

אתם אינכם עושים זאת והאם אתם החושבים שהבורא היוצר של היקום יעשה זאת? ישנם אפילו סיפורים כה רבים, כתובים כה רבים, ואָלֶגּוֹרְיות שמנסים לתת לכם את המידע. 'הבן האובד', הסיפור, המשל, בו בן אחד עושה הכל כהלכה ובן אחר שעושה הכל שגוי, וכאשר הם שבים הביתה, האב עורך עבור שניהם אותה מסיבה באופן בסיסי.

מה זה אומר לכם אודות הבורא היוצר הזה? אתם אהובים מעבר לכל מידה ואין זה משנה מה.

 

וישנם בני אדם שיאמרו 'חכה רגע, חייבים לשלם תשלום אם האדם הוא רע'. ואני אומר לכם זאת, בעולם הזה במימד השלישי, כבני אדם בחברות שלכם, ישנו תשלום, ואתם מנהלים זאת באופן שאתם עושים זאת, אולם ישנה תכנית גדולה יותר שאין לה כל קשר עם מה שאתם עושים בבחירה חופשית בתודעה על הפלנטה הזו. ישנה תכנית, ישנן התנסויות אחרות שאמורות להגיע. בחלק מהתקשורים האחרים אמסור לכם ואראה לכם שקיים כאן מחזור. ישנן דרכים לפתור את החידה בין החשכה והאור ללא ענישה ועינוי כל נשמה שנמצאת כאן שאינה עושה את הדברים נכון..

אני אומר זאת שוב - האמת הגדולה והמרהיבה ביותר - אתם אהובים מעבר לכל מידה, אתם ראויים להיות כאן. האם שמעתם זאת? ואתם לא תענשו אם לא תלכו בתלם עם תהליך כלשהו, או בטיפוס מדרגות מסוימות, או באמירת מילים מסוימות או בסגידה לנביא מסויים.

זה מאוד שנוי במחלוקת.

האם אתם מבינים את ההגיון, ההגיון הרוחני, שהאל אוהב אתכם מספיק שכאשר הוא נותן לכם בחירה חופשית הרי שבאמת יש לכם בחירה חופשית. בחירה חופשית לפתח את הפלנטה הזו בכל דרך שתראו לנכון, ללא התערבות כרגע בחלק מהבחירות האלו.

 

ישנם רבים המבקשים ממני 'מדוע שלא תספר לנו למי להצביע, מדוע שלא תספר לנו על 'זה' ועל 'זה', ואני אומר לכם שוב שהבחירות המסוימות האלו מעצבות את האנושות שלכם, הן מעצבות את תרבותכם. בכך מדובר בבחירה חופשית - מה אתם עומדים לעשות? ומאז שנת 2012 בצעתם בחירה מרהיבה כזו להישאר ולהתחיל את האור שיגיע. ואתם אהובים אפילו יותר מאשר לפני כן.

 

אין גיהנום יקרים, אין כל ענישה יקרים, רק אהבה, רק חמלה, שנוי מספיק במחלוקת? חשבו על כך.

מרהיב,

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020