Light Connections
 
 
 

 

המאמר הופיע לראשונה בשנת 1999 בספר השביעי של קריון,

Letters From Home, באמצעות לי קרול

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

  

       ...פרק 7 הוא פרק המדע עבור ספר זה... מובאים שני תקשורים פיזיקליים מעמיקים ביחס לאנרגיה של היקום הקרויה  "השבכה הקוסמית".

על מנת שמידע מדעי זה לא 'יישב שם' כשהכל תוהים מה לעשות איתו, כללנו מאמר חושפני מאת אלו שגילו כיצד להשתמש באנרגיה זו ממש כדי לעזור לנו עכשיו! EMF Balancing Technique® "טכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי מאת פגי וסטיב דוברו היא היישום המעמיק הראשון של אנרגיית השבכה הקוסמית שראינו. זוהי עבודת אנרגיה ברמה הגבוהה ביותר. אנו יודעים שבקרוב מאוד יהיו יישומים נוספים, מפני שקריון אמר זאת. אולם יישום זה הוא ייחודי. הוא בעל עוצמה כה רבה, עד כי אפילו סוכנות החלל "נאסא" רצתה לדעת עוד אודותיו !

 

 

השבכה הקוסמית

חלק ראשון ושני

תוקשרו בניו המפשיר, בפני קהל חי, בניו המפשיר, בהפרש של שנה

 

חלק ראשון

 

מאת הכותב... (לי קרול)

       אני מתקרב לשנתי העשירית בתקשור פומבי, אך אני עדיין מופתע ללא הרף, כאשר הרוח מחליטה שהגיע ה 'זמן' לשחרר מידע חדש. המידע הבא נראה כמדעי, אך הוא רוחני במובן הגבוה ביותר. זוהי תחילת התגלית אודות האופן, שבו קשורה אנרגיה קוסמית הן לפיזיקה והן לאל. אלו שסייעו לאחרים בעזרת עבודת אנרגיה מטאפיזית, וכן אלה החוקרים אנרגיה חלופית, ימצאו כאן הסברים התואמים באופן מוחלט את התופעות, שבהן הם חוזים ושאותן הם חוקרים מזה שנים.

 

      שלום יקיריי, אני קריון בשירות מגנטי. אה, טוב לשוב לאנרגיה הזו לפניכם. הלילה הזה יהיה שונה מן הקודם, מפני שבמקום זה, יהיו לבבות אשר יעברו שינוי, ברשות. חלק מכם יראו לראשונה מהי אהבת האל באמת, וכיצד היא 'לוחצת ידיים' עם החלק הרוחני בתוככם שהנו פיסה מן השלם. הלילה, ייחשפו מספר עקרונות עמוקים שאתם מוכנים אליהם, וכינוס בני האדם הנוכח כאן הוא מושלם כדי לשמוע זאת.

       הו, משפחה - הו, יקירים - אנו נאספים יחד הלילה הזה, רק אנו המעטים, כדי לחוש באהבת הבית, ואנו אומרים לכם כי חלק מכם יתקשו למשך דקות אחדות להבין כי הקול שאתם שומעים (או קוראים) אינו עוד המודעות של שותפי, שדיבר אליכם במשך שעות רבות (במהלך הסמינר), הו, לא. מפני שאתם שומעים את הקול והמודעות של זה האוהב אתכם בכל לבו - את הישות של מהות האל עצמה - זה היודע הכל אודות חייכם - זה האוהב אתכם יותר מכל ישות אחרת ביקום - זה היודע את סודותיכם הפנימיים ביותר - זה שאינו מקיף אתכם בשיפוט. הו, הקשיבו לכך: ברוכים הם בני האדם המקריבים את עצמם כישויות היקום והמגיעים בנכונות לכוכב הלכת הזה, כשהם מקבלים את חולשת הביולוגיה - מסתירים את הדרם שלהם, את המרכבות שלהם, ואת צבעיהם, כדי לעמוד עם בני אדם אחרים ולנסות לזכור מי הם באמת, אין אהבה אדירה יותר מכך - שתקריבו את עצמכם במידה כזו עד שתגיעו לכאן ותשנו את עצם המרקם של היקום! שמעתם נכון, מפני שמעשיכם כאן על פני כוכב הלכת הזה במסע עצמו ישנו את האופן, שבו פועלים דברים במקום שלגביו אין לכם שום מושג.

       אנו משתמשים בזמן זה (הפסקה) כדי לרחוץ את כפות רגליכם. זהו הנושא והדרך של קריון, כי בין תקופות הלמידה מתרחשת אהבה. וכך, שוב, אנו מדברים על דברים שרבים מכם שמעו בעבר - שבאופן סמלי, אנו כאן הלילה כדי לערוך היכרות מחודשת בין אנרגיה זו לזו שלכם, ולהושיט את ידינו וליטול כל כף רגל אנושית, אחת בכל פעם,ולרחוץ אותה בדמעות השמחה שלנו. בין המעברים בכינוס זה, ועבור אלה הקוראים זאת, צועדות כעת ישויות המוכרות לכם. בטרם יסתיים זמן למידה זה, אתם תחושו בהן בעודן מקיפות אתכם וכורכות את זרועותיהן סביבכם, בעודן אומרות לכם כי הן אוהבות אתכם. מספר חברי פמליה רוחנית זו גדול פי כמה וכמה ממספר בני האדם בחדר זה, ובעודנו ממשיכים בפגישת למידה זו הלילה, אנו נספר לכם שקבוצה זו תתקרב אליכם אף יותר. חלק מכם יעניקו רשות בשעה זו להתקדם בחייכם בכוונה טהורה ולהבין מה מוצג בפניכם. המסר של ערב זה עשוי בתחילה להיראות בלתי אישי, אך בעודנו מתקדמים, תבינו מדוע הוא ניתן לכם בשעה זו, ומה משמעותו.

       אנו נספר לכם דברים מסוימים, שלעולם לא נאמרו בעבר. אנו ניגע בנושא, שותפי, שהוא מדעי בחלקו, ואישי מאוחר יותר. בשל העומד לבוא, אני רוצה שאתה, שותפי, תיזהר מאוד בעודך מתרגם זאת. התקדם באיטיות רבה ככל שתצטרך, מפני שמידע זה הוא חדש. תהליך השקלוט יהיה שלם, ואנו יכולים אף לראות עכשיו את אלה הקוראים זאת. יהיה זה ה 'עכשיו' שלהם, אך הוא מצוי בעתיד בעודכם שומעים זאת, מפני שמסר זה יהיה עמוק במדע, אך בדומה לפרטים מדעיים אחרים כה רבים שהבאנו בפניכם, יקירי, בעוד הוא עשוי להישמע אוניברסלי בתחילה, הוא הופך לאישי בתוך זמן קצר  -  ולכן, השארו עם המסר.

       אנו כאן כדי לחשוף לראשונה חלק מן הדרכים שבהן פועלים דברים, עליהם מעולם לא סיפרנו לקבוצה כלשהי. אכן הולם כי הדבר ייחשף במקום זה, מפני שהמודעות כאן היא זו של אהבה - של תשוקה לידע - של רצינות. אני מדבר אל עובדי אור המניפים את אורם לגובה! אני מדבר אליכם, יקיריי (הקוראים ושומעים זאת). אני מכיר את לבכם ואת טוהרו. אני יודע מדוע אתם כאן. מסר זה נועד עבורכם באופן אישי, וכן עבור המדענים  -  וכן עבור מטפיזיקאים בכל רחבי העולם. וכך קורה שמסר זה יגיע רחוק. הבה נתחיל.

 

השבכה הקוסמית

 

       ברצוננו לספר לכם הערב על אנרגיה מסוג מסוים. ברצוננו לספר לכם הערב על מה שחלק מכם רואים בו עצם, אך אין זה כך  -  זוהי תופעה. מדובר במשהו כה נפוץ, עד כי הוא מקיף את כולכם, אך הוא כה מסתורי, עד כי מעטים יודעים על כך. זוהי פיסת האנרגיה החסרה, שאותה חיפשתם במשך זמן  רב. זוהי האנרגיה של אהבה. זוהי האנרגיה של הרוח. זוהי האנרגיה של היקום, ואנו מדברים הלילה על מה שנכנה בשפתכם 'השבכה הקוסמית'. אני אחשוף מידע זה בזהירות ובאיטיות לשותפי, כך שתבינו במה מדובר וכיצד הדבר פועל. בטרם תסתיים פגישה זו הלילה, תבינו מה משמעותו עבורכם.

       מקובל מאוד בהוראה של קריון להתחיל בגדול ולרדת אל הקטן כך שתבינו את התמונה הכוללת, וכיצד היא משפיעה על הלב האנושי. השבכה הקוסמית, יקיריי, היא הגורם המשותף של מקור האנרגיה המאוחד של היקום. הגורם המשותף - כלומר כל הדברים נובעים מן השבכה הקוסמית.

       קשה להגדיר כל זאת בבת אחת, ולכן נספר לכם על כל ייחוסיה בהדרגה הערב. השבכה הקוסמית היא בכל מקום. היא מצויה בכל רחבי היקום. כל מה שאתם יכולים לראות וכל מה שאינכם יכולים לראות מכיל את השבכה. מן החלקיקים הקטנים ביותר של הפיזיקה שלכם, ומערפל האלקטרונים והלאה, השבכה הקוסמית נוכחת. אלה מכם, המתמחים בפיזיקה, יתחילו להבין ולזהות עיקרון זה, והוא יתחיל להיראות הגיוני בעיניכם.

 

גודל השבכה

 

       הבה נתחיל בגודלה. הדבר הולם, אף בטרם נגדיר כיצד היא פועלת ומהי. השבכה הקוסמית היא האנרגיה הגדולה ביותר שהעלתם אי פעם בדעתכם. היא כוללת את היקום כולו ואף יותר מכך. היא נוכחת בכל מקום. אין כל מקום שאתם יכולים להעלות בדעתכם - לא משנה באיזה מימד - שאינו כולל את השבכה. השבכה הקוסמית היא מה שהייתם עשויים לכנות מודעות האל, אך היא פיזיקה, והיא אנרגיה, והיא מכילה אהבה מודעת. לכן, אנו אומרים לכם כי היא נוכחת בכל מקום ומקיפה את היקום כולו, כולל כל המימדים. האם אתם יכולים לתפוס משהו כה עצום בגודלו? עד קצה גבול ראייתכם בשמיים - עד קצה יכולתו של אסטרונום כלשהו לאסוף אור על פני אורנו שלנו על משטח צילום - השבכה הקוסמית כבר נמצאת שם. אך יש לה מודעות אחת ויחידה בה בעת - תמיד בה בעת. למרחק אין כל משמעות עבור השבכה הקוסמית, וזה, שותפי, הוא המקום שבו הופכים הסברים להיות קשים.

       העמידו פנים לרגע כי כף ידכם היא גדולה יותר מאשר היקום עצמו, ובעודכם מותחים את כף ידכם, כל החומר הידוע שקיים יכול להיכנס לתוך כף ידכם בכדור קטן. אתם, אם כן, עצומים! יש לכם מימדים של אל! במסגרת אותו כדור בידכם, ישנם ביליוני כוכבים, ובמסגרת אותו כדור ישנם מרחקים אשר נראה כי בלתי אפשרי לחצות אותם, והנראים ענקיים לאותן ישויות החיות שם. במסגרת אותו כדור, שהנו היקום, נראה כי יידרש נצח להגיע מקצה אחד למשנהו עבור ישות הנוסעת בקרבו, אך הכדור נח בקלות בכף יד אחת שלכם! השבכה הקוסמית דומה לכך, מפני שאכן אין מרחק שלא ניתן לחצות אותו בין אגודלכם לאחת מאצבעותיכם, והמודעות של ידכם היא יחידה. המכנה התאי הוא יחיד, משולב במודעות המגיבה כאחד. ואף כי בתוך הכדור שניתן לכנותו היקום בתוך ידכם, נראה כי יש ביליוני שנות אור של מסע, וחלל וזמן לכבשם, בעודכם מחזיקים זאת בידכם, אין זה כך. כל מה שמצוי שם - ביליוני הכוכבים - נמצא ב 'עכשיו' שלכם.

       אם כן, יש לכם מושג לגבי גודלה של אנרגיה זו, אך יש לכם מושג גם לגבי איחוד השבכה הקוסמית. החלק המרוחק ביותר של השבכה יודע בדיוק מה החלק המצוי כאן בחדר זה עושה. החלק המצוי בין תאי הביולוגיה שלכם, שאותו כינינו אהבה, יודע בדיוק מה מתרחש במרחק 11 ביליון שנות אור ! לשבכה הקוסמית אין זמן, ואנו נדבר על כך בעוד רגע.

 

צורה - סדר - פליטת אור

 

       הייחוס הראשון הוא גודל, והגודל הוא עצום. זוהי האנרגיה הגדולה ביותר הידועה. זוהי האנרגיה הגדולה ביותר הקיימת. הבה נדבר על צורתה, וזהו, שותפי, קשה אף יותר. אין אלה צירים. לשבכה הקוסמית יש סימטריה, אולם היא אינה צירים או רשת. אם ניתן היה לחשוף את הצורה בפניכם, היתה מדהימה אתכם, מפני שהיתה חושפת דבר מה, הקשור למה שאתם מכנים זמן אנושי. כבר יש ראיות לקיום השבכה הקוסמית, ואנו נספר לכם כיצד לחפש ראיות אלו. האסטרונומים שלכם מביטים מכדור הארץ שלכם בדרך הנראית כאילו אחת מעיניהם עצומה. הם עדיין לא השקיפו בתצפית סטריאוסקופית על מה שמקיף את כוכב הלכת שלכם, שהנו ברור. במקום זאת, הם מביטים מכדור הארץ בדרך מונוקולרית (חד-עינית), ללא תפיסת עומק באשר למקיף אתכם. לכן, לא יכולתם לראות את חוטי האפלה. זהו אחד מייחוסי השבכה הקוסמית, שאותו אתם יכולים לראות בכל עת שתרצו. המלה אפלה מפורשת כאן על ידי שותפי כבעלת משמעות של "העדר אור", בניגוד למשמעות רוחנית כלשהי. ניתן להשוות זאת לכך שתביטו לעבר השמיים זרויי הכוכבים בלילה ותראו כי ברבים מצברי הכוכבים יש 'כבישים' צרים של לא-כלום ביניהם, בעלי דפוס ברור.

       לפני מספר שנים סיפרנו לכם, כי ה 'מפץ הגדול' שלכם לא היה כזה. סיפרנו לכם כי אין הגיון ביקום המתפוצץ מנקודת יצירה מרכזית אחת, ואינו מופץ באופן אחיד. הודינו לכם לחפש את תופעת הגושים כראיה לכך, שלא היתה נקודת התפוצצות מקורית אחת. כעת יש עוד, וכעת נוכל לספר לכם במה מדובר. מפני שתגיע עת. שבה תוכלו למקם את ה'עיניים' ואת הטלסקופים שלכם במקומות שונים ורחוקים מאוד. אחד מהם עשוי אף להיות על כוכב לכת אחר, ויחד, בעודם משקיפים על היקום בדרך סטריאוסקופית, כפי ששתי עיניכם משקיפות על העולם, יראו לבסוף את הדימוי התלת מימדי לפניהם. הם יראו את הכבישים של אפלה לכאורה ביו צברי חומר הכוכבים, קווים ישרים של אפלה יתגלו לעין, כשהם מעניקים ליקום כיוון  -  מעניקים לו סימטריה - מאפשרים לתעלומה להתפתח באשר לשאלה כיצד יכול דבר מעין זה לקרות - כמו כבישים לכאורה עם לא-כלום לכאורה בין הצברים. חפשו זאת, הדבר יקרה.

       לשבכה הקוסמית אין אור הנראה לעין, אף כי זוהי מהות האור. אנרגית השבכה מצויה במאזן של אפס, ואנו נספר לכם על כך כרגע. מפני שהאנרגיה מצויה במאזן של אפס, שבו קוטביות ייחוסיה החזקים ביותר מאוזנת באפס. לאנרגיית האפס יש כוח אדיר, אך במצב המנוחה הרגיל שלה, נראה כי היא מבוטלת בשל איזון האפס. כאשר אתם מפרים את האיזון של קוטביות זו, אז משתחרר הכוח, אתם מבינים. האסטרונומים שלכם בחנו את היקום ואת הקוסמוס, עם דרכיהם למדוד את האנרגיה שם, והם מביטים אל השמיים ומודדים את כל האנרגיה. הם ציינו, בתסכול כלשהו, כי יש הרבה פחות חומר ואור מאשר אנרגיה נמדדת! זהו מצב הידוע למדענים שלכם. שאלו את המדענים שלכם מדוע אמור הדבר להיות, והם יעלו השערות שונות, כולל קיומו של ' חומר אפל'. יקיריי, מה שהם רואים הוא אנרגית האין. הם מודדים את השבכה הקוסמית. אנרגית השבכה הקוסמית מצויה בכל מקום, וכאשר אסיים מסר זה, תדעו מה מעורר אותה, ותדעו כיצד נעשה בה שימוש. תדעו כיצד היא מגיבה לסוגים אחרים של אנרגיה, ותדעו מדוע היא קיימת.

       כפי שצוין, בצורה מאופסת, אנרגיה פעילה ומדהימה זו נראית לכם כמצויה במדידה מאופסת, אך שבכה זו היא רבת עוצמה בכל נקודה ובכל האזורים. הזכרנו את נוכחותה בחלקיקים הקטנים עד מאוד באטום. כאשר דיברנו על המרחק בין הגרעין לערפל האלקטרונים, דיברנו על עקרון השבכה הקוסמית. כאשר הסברנו את נוסחת הפעולה עבור המרחק בין יסודות ערפל האלקטרונים לגרעין, דיברנו על אינטראקציה של אנרגיה מן השבכה הקוסמית.כאשר דיברנו על פעולת קרני הגאמה ממחק 11 ביליון שנות אור, דיברנו על השבכה הקוסמית.מן הגדול ביותר ועד לקטן ביותר, מקור אנרגיה זה הוא עצום והוא שקט. רק כאשר מזמנים אותו ומפרים את יציבותו בדרכים מתוכננות, הוא מספק כוח. השבכה הקוסמית זהו הגורם המשותף והמייצב של כל האנרגיה והחומר בכל מקום . וכאשר הפיזיקה תהיה ידועה לבני האדם, מיני דברים ייפתחו בפניכם - לא רק בתקשורת, כי אם כוח בלתי מוגבל בכל מקום  -  כוח בלתי מוגבל !

 

מהירות הזמן

 

       הרשו לי לספר לכם על אנרגית השבכה. היא מגיבה לזמן. הנה דבר מה נוסף שאותו יוכלו המדענים שלכם לבחון: כאשר אתם מוצאים ארוע ביקום שאתם יודעים כי יש לו פוטנציאל לשינוי זמן, צפו כיצד האנרגיה המוצגת באופן פיזיקלי מתכופפת. נראה כי הכל ביקום מסתחרר, הלוא כן? על פי חוקי הפיזיקה, חלקיקים מסוימים המסתחררים אמורים להיות בזווית ישרה לסיבוב. חלקם אמורים להיות מאונכים לסיבוב. זוהי פיזיקה נורמלית. אולם התבוננו באלה שאינם כאלה! מפני שאלה הם החלקיקים המתואמים עם סימטריית השבכה הקוסמית. הם אלה המצביעים על האנרגיה בעלת דפוס השבכה. ואנו מדברים על אירועים כגון התפרצות חורים שחורים ותופעות אחרות ביקום, אשר נראה כי מוזגות מתוכן כמויות עצומות של אנרגיה בזרם. צפו לכך שזרמים אלה יצביעו בכיוון דומה, אך לא בהכרח יתאמו את עצמם באופן פיזיקלי עם סחרור העצם היוצר אותם (כפי שניתן היה לצפות). המדענים שלכם ישאלו: " מדוע מתקיים דבר מעין זה?". בסופו של דבר, הם עשויים להעלות את ההשערה כי יש כוח נוסף המעצב 'הצבעה' זו - כמו מגנט קוסמי ענק. הם חוזים באנרגיה המצביעה ומתכופפת בהתאם לסימטריה של השבכה הקוסמית.

       אתם כבר יודעים כי זמן הוא יחסי. המדענים שלכם אמרו לכם זאת, ואנו מספרים לכם כי עובדה מסוימת זו תמלא תפקיד חשוב בידיעת ייחוסי השבכה הקוסמית. יקיריי, דברים רוחניים על פני כוכב הלכת הזה קשורים לשבכה. מסגרת הזמן שבה אתם מצויים כרגע תשתנה בסופו של דבר, אך היא קשורה לשבכה הקוסמית. סיפרנו לכם כי האנרגיה של גורם משותף קוסמי זה קשורה לזמן, וכעת אנו מספרים לכם כי הזמן משתנה גם עבורכם. מה משמעות הדבר, לדעתכם? הרשו לי לספר לכם. פירוש הדבר הוא כי השבכה הקוסמית מגיבה למודעות אנושית! כאשר שותפי סיפר לכם כי מודעות משנה פיזיקה (במהלך הסמינר שקדם לתקשור), הוא דיבר בלשון המעטה. כל דבר הינו אפשרי בעזרת הכוונה של בני האדם המצויים על פני כוכב הלכת הזה כרגע. מפני שיש לכם שליטה ממשית על השבכה, שהיא אוניברסלית. שוב אנו מספרים לכם כי השבכה בצד האחר של היקום יודעת את שמכם ! סיפרנו לכם כי מודעותכם רוממה את כוכב הלכת בתנודה שהנה חדשה. מודעות זו "משכה" באופן ממשי את השבכה כדי לאפשר לכדור הארץ להתחיל בשינוי זמן - שינוי שיהיה יחסי עבורכם, אך ברור לאחרים (מחוץ לכוכב הלכת). פירוש הדבר הוא כי ייתכן שלא תראו או תחושו דבר חריג, אך בסופו של דבר, תראו כיצד ייחוסים מסוימים של היקום מאטים לכאורה. הדבר יורה כי אתם נעים (או רוטטים) במסגרת זמן שונה. סיפקנו כלם גם את הפיזיקה לכך בעבר, כעת אנו מספקים לכם את הסיבה המיכנית הממשית מאחורי זאת - השבכה הקוסמית עושה את העבודה. לכן, מודעותכם שינתה את הפיזיקה של המציאות שלכם.

       הו, יקיריי, הקשיבו לכך בזהירות: אתם כבר מודעים, רבים מכם,לתקשורת בין בני אדם, אשר נראה כי מהירותה עולה על כל סוג תקשורת המוכר לכם. תאומים זהים, להבות תואמות, תאומי נפש, האחד בצד אחד של כדור הארץ, האחר בצד השני, חווים לעיתים קרובות תקשורת מידית שדווחה ונחזתה. אולי תאום אחד מצוי במצב של חרדה, והאחר חש זאת באופן מידי! הם עשויים להתקשר זה לזה ולומר, "מה קרה לפני רגע או שניים?". שניהם קולטים כי חשו אותו הדבר בדיוק באותו זמן. מה משמעות הדבר לגבי המושג הפיזיקלי של הזמן כפי שאתם רואים אותו? מה משמעות הדבר לגבי כוחה של המודעות האנושית לעבד כל מרחק וכל זמן? אספר לכם מה גורם לכך לקרות: זהו מנגנון השבכה הקוסמית. אתם מחוברים באופן מידי ומשתמשים בשבכה. זהו מקור הכוח הרוחני שלכם - המשתמש גם בפיזיקה.

       אילו היינו יכולים לקחת כעת אדם ולהעביר אותו באופן קסום לצד השני של היקום המוכר -  במקום רחוק להדהים -  מרחק שאינכם יכולים להעלות על דעתכם - אנו כאן על מנת לספר לכם שהשבכה היתה מאפשרת תקשורת משותפת שהנה מיידית אתו, לא משנה מה המרחק. זמן רב לאחר שתקשור זה יסתיים, חלק מכם יחברו את הפיסות ואת החלקים של מידע זה, ויקלטו כי חלק מן הדברים הם כפי שהנם בפיזיקה. הגורם המשותף של אנרגיית שבכה זו הוא ללא אור, רק מפני שמדובר באנרגיה מאופסת ובזמן מאופס.

       דיברנו על זמן ה'עכשיו', נקודה בין-מימדית שבה מצויה הרוח, ובה כל הדברים בעבר והפוטנציאלים של העתיד מצויים במקום אחד - שהנו זמן ה'עכשיו'. השבכה הקוסמית אינה בזמן ה'עכשיו'; היא בזמן מאופס. זמן מאופס, יקיריי, הוא זמן השווה אפס, בעוד לזמן ה'עכשיו' יש תנועה מעגלית. השבכה הקוסמית מצויה במצב המאוזן באופן תמידי, ובאנרגיה מאוזנת זו, היא מוכנה באופן פוטנציאלי לקבל קלט לשחרור אנרגיה, וקלט זה, יקיריי, עומד לרשות המודעות האנושית. השבכה 'רואה' כל זמן כאפס -  ללא כל תנועה -  אף כי מסגרות זמן רבות מתקיימות במסגרת האנרגיה שלה. לכן, לא משנה איזה מסגרת זמן היא המציאות שלכם, התקשורת היא מיידית בין כל הישויות היודעות על השבכה. זהו מושג שקשה לכם להבינו, מכיוון שאפילו אינכם מאמינים עדיין כי מסגרות זמן רבות נוכחות בעודכם מביטים דרך המכשירים שלכם ב 'פיזיקה בלתי אפשרית' המוצגת בקוסמוס (כפי שהוצהר בתקשורים קודמים). הזמן דומה לאוויר שאתם נושמים. אתם צופים בסערות מדהימות, עם רוחות הנושבות בכיוונים רבים במהירויות רבות, אך אתם נושמים זאת בעדינות ובאופן רגיל, אפילו באמצע סערה אדירה. לכן, אויר הנשימה בריאותיכם נח לכאורה, גם בעוד האויר סביבכם מצוי בסערה. זוהי דרכה של השבכה הקוסמית.

       השבכה הקוסמית, יקיריי, היא המאפשרת את המנגנון ליצירה משותפת, לסינכרון, למה שכינינו אהבה. השבכה הקוסמית מכילה את המנגנון המאפשר נסים על פני כוכב הלכת. היא מגיבה לפיזיקה -  היא מגיבה למודעות. ולכן אנו מתחילים לראות את האיחוד בין כל מה שהונח ביקום עבורכם.

       השבכה הקוסמית אינה האל ! אך, כפי שאמרנו בעבר, האל (רוח) משתמש בפיזיקה המתרחשת באופן טבעי עבור המנגנונים של נסים. חלק מכם רוצים להפריד את הפיזיקה מן האל. אתם אומרים, " אל תהפכו את המדע לאל. אל תגזלו את הקסם!". אנו אומרים, "הזמן שבו אתם יכולים לחשוב בדרך זו הוא מוגבל. מפני שכאשר תגלו בסופו של דבר חלק מן המנגנונים הפיזיקליים של הרוח, לא יפגום הדבר בפאר שבכך כלל, מפני שאנו מספרים לכם מזה שמונה שנים כי הדר האל שוכן בעצם תאי גופכם!". האל משתמש באופן מוחלט באיכות הפיזיקלית המשותפת לאנרגיה ברחבי היקום עבור כוח -  בדיוק כפי שאתם מוזמנים לעשות. הבנת הפיזיקה של הרוח אינה מבטלת את האהבה ! במקום זאת, מעניקה לכם הבנה את הסימטריה וההגיון היפהפיים המשותפים לכל הדברים, והדברים האלה יתבהרו לכם בעודכם עוברים אל התנודה, שבה תוכלו להשתמש גם באנרגיה של השבכה. השבכה, אם כן, אינה האל, כי אם אחד הכלים רבי העוצמה ביותר של הרוח הקיימים היום, המכילה חלק גדול ממה  שכיניתם קסם בלתי מוסבר - דרך האל. האם אתם מזועזעים כי הרוח משתמשת בעצם הפיזיקה שיצרה על מנת לאפשר את האופן שבו פועלים דברים? מדוע ליצור כלים ואחר להתעלם מהם? לא. זוהי תגלית עבורכם אודות באופן שבו פועלת הרוח ביקום.

       אם כן, כעת אנו מספרים לכם כיצד הדבר פועל. אך אין זה הכל, מפני שהשבכה הקוסמית מגיבה כעת למשהו שאליו מעולם לא הגיבה בעבר על פני כוכב הלכת שלכם. אנרגיה נוצרת, והזמן עובר שינוי - הכל באמצעות כוונה אנושית. אין כוח גדול יותר ביקום מאשר כוונה ואהבה אנושיות, ואנו סיפרנו לכם על עובדה זו שוב ושוב מאז הגעתו של קריון. זהו הלילה שבו אנו מתאמים ומשווים זאת לבסוף עם הפיזיקה של האהבה.

       הו, יקיריי, האם אתם מבינים כעת כי כאשר אתם מביעים כוונה, אין זו אנרגיה מסתורית כלשהי המעופפת אל תוך האתר ומתגשמת בדרך כלשהי כמשהו שאתם רוצים או צריכים? כעת אתם יכולים לראות כי יש לכך סימטריה וגודל ותכלית ומודעות, וכי יש ייחוס מיכני לפיזיקה ולאהבה המקיפה אותה, הקרויה כוונה אנושית? כעת האם אתם מתחילים להבין מדוע מסייעי האנרגיה של העידן החדש יכולים לעשות כל כך הרבה! הם 'מתחברים' אל השבכה הקוסמית. אין עוד מסתורין ביחס לכך; במקום זאת, יוחלף הדבר ביום מן הימים במדע טוב ומוצק  -  הניתן מטעם האל והנו אוניברסלי.

       אני לא אהיה המקור היחיד שיביא בפניכם עיקרון זה. הוא יוכר בשמות רבים, ויהיה מקור של כוח עצום  -  כוח פיזי ממשי  -  שבו תוכלו להשתמש לצורך נסיעות ואנרגיה - כוח שבו תוכלו להשתמש לצורך הזנת חיים. המשאבים של כוכב הלכת שלכם, שאותם ניצלתם על מנת ליצור כוח, הם מוגבלים. אין כוח נקי יותר במקום כלשהו מאשר השבכה. זוהי פיזיקה, המוכרת אפילו לבעלי ההארה הנוסעים מפה לשם במסגרת הקוסמוס  -  למעשה, הם 'רוכבים' לעיתים קרובות על חוטי השבכה.

       כל אחד מכם נושא אור, יקיריי, הנראה בברור על ידי כל ישות ביקום. ישנן ישויות כה רחוקות, עד כי אינכם יכולים להעלות כלל בדעתכם, שהן עשויות לדעת על אורכם. אולם הן יודעות מה מתרחש כאן, והן מתכוננות לשינויים שיתרחשו בשל מעשיכם. הן שולחות לכם אהבה, שהנה מיידית, עבור מה שעשיתם. מטלתכם על פני כוכב הלכת הזה היא אוניברסלית, ואין לה קשר רב לכדור הארץ, האם ידעתם זאת? מפני שהמתרחש כאן ישפיע על כולנו, אפילו על קריון.

       האם יש פלא שאנו מגיעים ויושבים לרגליכם ואוהבים אתכם כל כך? האם יש פלא שאנו מתפעלים על כי המעטה התרומם, ואנו יכולים כעת למסור לכם מידע זה? אנו אומרים לכם כי הפיזיקאים כבר יודעים על חלק מן השבכה. אלה המגלים, כי מודעות זו משנה את הניסויים שלהם, הם אלה שיודעים כי משהו מתרחש. הדבר מגיע. חפשו זאת. יש עוד דברים כה רבים שהיינו יכולים לומר, ויהיה זמן למידע נוסף... אך כעת אנו רק רוצים לשבת לרגליכם ולאהוב אתכם.

וכך הוא הדבר.

קריון.

 

 

 

 

 

חלק שני

(כעבור שנה)

 

    שלום יקיריי, בשנה שעברה, בשעה זו, הצגנו מידע אנרגיה שהיה חדש. אנו נעשה זאת שוב. ברגעים הבאים, נדבר על פיזיקה, אנרגיה, צורות, זמן ומכניקה. במסגרת התהליך, אל תופתעו כאשר המידע שב ונכרך סביב, חזרה אל הביולוגיה שלכם ואל ליבכם האנושי. יש סיבה אחת  בלבד שאנו רוצים לתת לכם זאת: לרוח לא איכפת מפיזיקה. לרוח איכפת שתבינו כיצד להישאר פה זמן רב ככל האפשר בגופים האלה היושבים לפנינו - הקוראים זאת - אלה שאתם נושאים כמלאכים המעמידים פני אדם. לכן, במהלך ההסבר והשקלוט של מידע זה, יפותח ידע, והוא יפגש עם ידע שלא נבע משלב זה, ויאושש את עצמו.

       מידע זה ימצא את דרכו בסופו של דבר אל אזורים, שיש להם הפוטנציאל להותיר אתכם בחיים. מפני שזו הדרך היחידה שגופיכם, שהנם מושלמים בפוטנציאל שלהם, ימצאו שלמות במציאות שלכם. הזמן חלף למעברים מהירים ומחזורי חיים חטופים. אין סיבה שתמשיכו במחזור זה. האם אתם שמים לב? אין סיבה. הגעתם לקצה קו הזמן. כעת, הנה אתם יושבים - אין זה מקרה שמביא אתכם לכיסא על מנת לשמוע או לקרוא זאת, אתם יודעים. הדבר כמעט דומה לפגישה שנקבעה מראש. אולי שמעתם על פגישה זו אתמול בלבד? באמת? אתם אומרים שאתם כאן מפני שמישהו אחר הביא אתכם.

       באמת? ברוכים הבאים למשפחה, יקיריי. ברוכים הבאים לסינכרון! משלב זה והלאה, אתם יכולים לעשות כל שברצונכם לעשות עם האנרגיה הזו והמידע הזה. אך גם אם אתם שרויים בחוסר אמון כעת, אין לכך חשיבות לגבינו. הברכה עדיין תקפה מפני שאנחנו יודעים מי אתם, והאהבה עבורכם אדירה כמו האהבה לזה היושב לידכם.

       אתם תצטרכו להבין יותר על אנרגיה כדי לסייע לחיים על פני כוכב הלכת. אתם תצטרכו להבין יותר על אנרגיה כדי לסייע לביולוגיה על פני כוכב הלכת. ולכן, ברגעים הבאים, אנו נביא בפניכם הרצאה שאנו נכנה  "השבכה הקוסמית", חלק שני.  אין זה מקרה שהמידע הראשון על השבכה הקוסמית נמסר גם הוא באנרגיה זו (ניו המפשיר, נובמבר, 1997). אכן, אלו הן נסיבות יקרות - אנרגיה שעוצבה עבור מידע זה. לכן הוא ניתן כעת.

       זהו תקשור שנועד לשקלוט ; לכן, אני מדבר כעת אל אלו הקוראים זאת. אני יכול לומר לכם, הקוראים זאת, "אנו מצויים ב"עכשיו". אינכם קוראים משהו שקרה לפני זמן מה. אתם קוראים על אנרגיה היכולה להימזג אל תוך חייכם כרגע, באותה מידת בטחון שבה היא יכולה לעשות זאת עבור אלה השומעים זאת באוזניהם. אף כי איננו רואים את העתיד, אנו מודדים את פוטנציאל קו הזמן שלכם, ואנו יודעים מי נטל ספר זה. אנו יודעים מי מביט בו 'עכשיו' באותה מידת בטחון שבה אנו יודעים מי שומע מסר זה."

       סיפרנו לכם רבות על השבכה הקוסמית בפעם האחרונה שבה היינו יחד. סיפרנו לכם כי השבכה היא אנרגיה המחלחלת אל היקום כולו, והיא מתמידה. סיפרנו לכם כי היא עוברת דרך כל חומר, ועומדת לרשותכם בכל עת. סיפרנו לכם כי היא מרכיב יסוד פיסיקלי של האופן שבו פועלים דברים ביקום כולו, שהנו גלוי לעין. סיפרנו לכם כי האור הוא איטי, בהשוואה לתקשורת של השבכה, ואף כי יש ייחוס מיכני לשבכה (שבו נדון), התקשורת היא כמעט מידית בכולה. מהירות האנרגיה מקצה אחד של היקום לאחר היא כמעט מידית. (למעשה, אין כל קצוות).

       אירוע האנרגיה הקוסמית שאתם צופים בהתרחשותו במרחק של 12 בליון שנות אור לא התרחש לפני 12 בליון שנים. שי ייחוס תקשורת המורה, כי הוא מתרחש כעת, כדי להיות תואם לשינוי המילניום שלכם. לא מדובר במשהו שהתרחש לפני 12 בליון שנה.

       מסרנו לכם מידע בסיסי על צורת השבכה. כעת נמלא את הסדקים במידע, שמסרנו לכם בפעם האחרונה. אנו נספר לכם מהי הצורה האמיתית של השבכה. אנו נספר לכם מהו המבנה שלה, כמיטב יכולתנו במונחים שאינם מדעיים, שאותם יוכל שותפי למסור. אנו נמסור לכם מספר ייחוסים של השבכה, ואנו נספר לכם כיצד להשתמש בה. ואז נספר לכם על הנס האמיתי, אך תחילה יש לחלוק את הפיסיקה.

       המידע יקשור יחד את המדע של המסייעים בחדר זה, שעיבדו את מה שנראה כמנוגד לכאורה (הכוונה היא לפיסיקה של ד"ר טוד אובוקייטיס, ולעבודת הטכניקה של פגי פניקס דוברו, מטכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי, ששניהם היו נוכחים). לבסוף, אתם עשויים להבין כיצד השבכה הקוסמית היא אכן עצם המהות של אנרגית הרפוי.

      שוב, ייתכן כי לא תופתעו כאשר אנו פונים אל הגדול שבגדול בטרם נגיע אל הקטן שבקטן, כדי לדבר על בני האדם. ברגעים שבהם אנו מדברים על פיזיקה, אנו מדברים גם על אהבה. חלק מכם יחושו בלחץ האהבה בשעה זו, ואף כי ייתכן שלא תבינו שום חלק מן המדע, אתם עשויים לחוש בלחץ, באופן ממשי, וברחיצה - בלחץ החיבוקים, חלק בראש וחלק בכתפיים. חלק מכם יחושו בשינוי הטמפרטורה, ואתם תחושו באנרגיה בחדר זה בעוד מידע חדש נמסר באהבה. זמן זה של גילוי ניתן מפני שאתם חפצים בכך, ומפני שהרווחתם זאת, ולכן אתם יושבים בכורסאות.              

 

עוד על צורת השבכה

 

       השבכה הקוסמית אינה רשת. היא אינה יחידה. היא אינה חד ממדית. אם היא מחלחלת אל היקום, כפי שאמרנו, היא חייבת להיות בכל מקום, ואכן, השבכה היא בכל מקום. אנו רוצים לחשוף את צורתה: הצורה הממשית של תאיה היא יחידות סגורות. הדבר אינו אמור לזעזע או להפתיע אתכם - היא מחקה את גופכם. לעת עתה , נקרא לתאים "תאי אנרגיה", הם מצויים בצורה של חלת דבש, ולכל אחת מצורות אלו (התאים) יש 12 דפנות. כל תא אנרגיה של השבכה הקוסמית סביבכם נותר בלתי נראה, אך אתם תוכלו בסופו של דבר למדוד את האנרגיה שלו. השבכה היא מבנה שחלקיו אינם נוגעים אלה באלה, אך הם מתקיימים זה לצד זה, כאילו הם אכן נוגעים זה בזה. הם אפילו נראים כך, אולם אין מתקיים ביניהם מגע, מפני שיש דבר מה המפריד ביניהם. 

       יש ייחוס פיזיקלי מכני, המתרחש במסגרת גרעין האטום. אותו 'חוק' מכני המפריד בין תאי השבכה הוא אותו ייחוס האחראי על איחודם של חלקים המקוטבים במידה בלתי שווה במבנה של גרעין האטום. חשוב שתבינו כי תאים אלה בשבכה לעולם אינם נוגעים זה בזה, ויש סיבה לכך. הכל חלק מן התקשורת במסגרת השבכה. מעבר אנרגיה בתוך השבכה מחקה גם את החלק ההדור ביותר בגופכם - החלק האחראי על החשיבה שלכם - על הזכרון שלכם, על הזכרונות שלכם, ועל תגובותיכם - המוח האנושי. חלקי הסינפסות (החיבורים) במסגרת אותו איבר, שאינם נוגעים גם הם אלו באלו. זוהי דרכם של הייחוסים הפיזיים המעבירים (או משדרים) אנרגיה. אין זה חדש. חפשו זאת, מפני שהדבר מצוי בכל מקום. זהו גם המבנה המשותף של השבכה.

       כעת נמסור לכם חלק מייחוסי התאים האלה, ואנו נבקש מכם לעקוב. חלק מכם, בייחוד אלה שהנם בעלי מוח מדעי, יבודרו. השאר, שאינם מעוניינים במדע, יכולים פשוט לשבת - מפני שאנו רק נרחץ את כפות רגליהם.

 

 ייחוסים

 

       השבכה הקוסמית היא מאוזנת, אך היא אינה שקטה. לשבכה יש כוח מדהים. יש לה זרימה של אנרגיה שאינני יכול להסביר לכם, מפני שעדיין אין דגם פרדיגמטי לכך בחשיבתכם. לכן, לא הייתם מבינים בקלות. לשבכה יש פתחים שאותם נוכל לתאר, באופן המדויק ביותר, כהכרחיים לצורך זרימת האנרגיה. הם מאזנים את חוסר השוויון הקל של הקוטביות. הפתחים גם קשורים לזמן, ועל כך נרחיב בעוד רגע. תמיד תמצאו שני פתחים יחד. האחד יהיה בולט, והשני יהיה משני. אתם עשויים לראות אחד מהם באופן גרפי ובבירור, אך תצטרכו להביט בזהירות כדי לראות את שותפו. תמיד יש שניים. זוהי אקסיומה או כלל פיזיקלי של אנרגיית השבכה, ושל היקום.

        הפתחים מצויים, בדרך כלל, במרכז הגלקסיות. המרחק בין הפתחים קובע את כיוון הסיבוב של הגלקסיה, ואת מהירות החומר מסביב למרכזה. זהו תרחיש קלאסי של דחיפה ומשיכה, והחומר מגיב לכך. כעת, הנה משהו שלא תבינו כלל: הפתחים הם חיוניים מאוד עבור האנרגיה האוניברסלית שלכם. הפתחים הם גם שערי אנרגיה (פתחי ניקוז, עבורכם) והנם המקום שבו חלקה הקדמי של השבכה נוגע בחלקה האחורי. החלק האחורי של השבכה מכיל יקום שפתחיו הפוכים.

הערה: אין זה יקום חלופי. גם הוא שייך לכם. אף כי הדבר עשוי להיראות לכם כפרדוקס ברגע זה, אלה בעתידכם, בייחוד אלה הקוראים את השקלוט, שיש להם אינטואיציה מדעית טובה, יגלו את הפיזיקה שתאושש את המשמעות של מידע זה.

       לכן, במרכז הגלקסיה שלכם, מצוי זוג פתחים, אשר אתם תוכלו לראות אחד מהם אם תרצו. האחר מסתתר. אך הפתחים תמיד מופיעים בזוגות. ייחוס זה הוא דרמטי, הוא רב עוצמה: זוהי השבכה המאזנת את עצמה.

     אנו נמסור לכם ייחוס של השבכה הקוסמית והאנרגיה שבתוכה, אשר קשה להסבירו. אנו נדון במכניקה של מהירות העברת האנרגיה במסגרת השבכה, ואנו נראה לכם כיצד מהירות השבכה היא אדירה בהשוואה להתקדמות האיטית של האור.         

 

מהירות השבכה

 

       לדיון זה במהירות יש דימוי, אנלוגיה הקיימת על פני כוכב הלכת שלכם. חלק מכם מודעים לכך שאילו הייתם נוטלים עצם פיזי ומעבירים אותו בכוח דרך המים באוקינוס שלכם, היתה התקדמותו איטית למדי. המים הם סמיכים, והם מציעים חומר הדורש כמות גדולה של אנרגיה על מנת להעביר משהו דרכו. חשבו על היצורים המהירים ביותר באוקינוסים שלכם. יהיו אלה חלק מן הדגים המהירים, ואפילו חלק מן המנגנונים המיכניים שלכם (צוללות). אך הם ומהירותם מחווירים בהשוואה לגלי האוקינוס הענקיים, הנוצרים על ידי האנרגיה ל רעידת אדמה.

       רבים מכם מודעים לכך שמהירות הגלים שנוצרו על ידי רעידת אדמה באוקינוס שלכם מתקרבת למהירות הקול עצמו! הם מהירים עד כדי כך. חשבו על כמות האנרגיה שתידרש כדי לקדם משהו בגודל הר במהירות האור, דרך האוקינוס שלכם. רבים היו אומרים כי הדבר בלתי אפשרי, אך נראה שגלים עושים זאת בקלות.

       הסיבה לכך היא שגל אינו העברה של חומר ממקום אחד למשנהו (כמו דג או צוללת או החומר בהר). הגל הוא העברה של אנרגיה ממקום אחד למשנהו. כידוע לכם, מולקולות המים מתנגשות זו בזו. האחת מתנגשת באחרת, התנגשת בעוד אחת, והמהירות של העברת ההתנגשויות היא רבה עד מאוד.

       אף כי לדימוי זה יש גבולות בעודנו משווים את השניים, באופן מהותי, כך קורה גם בשבכה, בקנה מידה מפואר הרבה- הרבה יותר. אור הוא העברה של חומר  - פוטונים בחלל. הוא עשוי להיראות כגל, אך מהירותו מוגבלת בשל המאסה שלו, והמהירות היא איטית  באופן יחסי. באורח דומה לדג או למנגנון מיכני במים, אור הוא העברה של חומר דרך חומר אחר. כאשר תאי השבכה מתנגשים אלה באלה, הם יוצרים דפוסים (גלים) בשל ההתנגשויות, במהירות שהיא כמעט מיידית דרך ביליונים על גבי ביליונים של שנות אור. לא זו בלבד שהאור איטי, אלא שעליו לחדור דרך חומר נוסף - לא רק ריק החלל. ישנם גם אבק, גזים ומגנטיקה - שכולם חוסמים ומכופפים אותו. העברת האנרגיה מן השבכה היא נקיה, מהירה וכמעט מיידית במשך כל היקפה העצום. הסיבה לכך היא שמדיום האנרגיה הוא אחיד, ומשדר בעזרת מערכת המזהה בקלות מה מועבר בתוכה (בדומה לפעולתו של גל עם מולקולות מים). כעת מסרנו לכם ייחוס מיכני אודות האופן שבו משודרת אנרגיה ביקום הממשי.

 

כללי אנרגיה

     

        ישנם שלושה כללי פיסיקה עבור השבכה הקוסמית, אף כי אף אחד מהם אינו תואם למה שכיניתם 'הפיסיקה של ניוטון', או 'הפיזיקה היחסית של איינשטיין', העוסקות בעיקר בהתנהגות של חומר.

כללי הפיסיקה שאמסור לכם עוסקים באנרגיה, והם שונים- שונים עד מאוד.

1)      מהירות האנרגיה העוברת דרך השבכה היא תמיד זהה, היא לעולם אינה משתנה.

זהו חוק קבוע של פיסיקה אנרגטית. זוהי המהירות שבה מתנגשים תאי השבכה אלה באלה, ודבר זה יוצר גלים של אנרגיה שמהירותם תמיד זהה.  זהו הכלל הראשון.

2)      הכלל השני מבלבל מעט..

לאנרגיה נדרשת תמיד אותה כמות של זמן כדי לעבור את המרחק הפנימי של תא שבכה אחד, כלומר פרק זמן מוחלט על מנת לעבור מצד אחד למשנהו, בתוך תא של שבכה. פרק זמן זה הוא תמיד זהה, ואינו משתנה לעולם.

3)      וזהו הכלל השלישי, האקסיומה השלישית:

לתאים של השבכה הקוסמית יש גדלים שונים. כלומר, יש אזורים ביקום שבהם תאי האנרגיה בשבכה הקוסמית הם גדולים יותר, וישנם אזורים אחרים שבהם התאים קטנים יותר.

       "חכה, קריון", אתם עשויים לומר, "זה עתה סיימת לומר שכמות ידועה של זמן נדרשת כדי לחצות את המרחק של תא אחד. אם חלק מהם גדולים וחלק מהם קטנים, האם דבר זה לא ישפיע על הזמן הנדרש כדי לעשות זאת? אחרי הכל, המרחק משתנה!" 

       לא, הזמן תמיד זהה.

       "אם כך", אתם עשויים גם לומר "משהו חייב להשתנות. אין הגיון בכך שיידרש זמן זהה בדיוק כדי לעבור מרחק קצר או מרחק ארוך, אם המהירות חייבת להיות זהה."

       אתם צודקים. אתם ניצבים בפני אתגר. כאן עליכם להבין את הפרדוקס שמרכיבי הזמן כפי שהם נמדדים, חייבים להשתנות! לכן, כאשר אתם עוברים לאזור בחלל שבו התאים קטנים יותר, אתם תקבלו מדידה שונה של הזמן מאשר באזור שבו הם גדולים יותר.

הדבר יבהיר לכם את מה שאמרנו בעבר - מדוע האסטרונומים שלכם רואים "פיסיקה בלתי אפשרית" דרך הטלסקופים שלהם - פיסיקה שאינה יכולה להתרחש על פי הכללים המקובלים. הם מתבוננים בפיסיקה במסגרת זמן, שבה יש תאים קטנים יותר או גדולים יותר, מאשר אלה שלכם.

       לכן, האקסיומה השלישית היא היחידה שמשתנה, וזהו הזמן. יחידות הזמן נוטות להשתנות ביחס לגודל תאי השבכה. 

 

פיסיקה בסיסית של השבכה

     

        כעת, הבה ונדון בשימושי השבכה הקוסמית, מבחינה פיסיקלית (ולא ביולוגית).

יקיריי, סיפרנו לכם קודם שאנרגית האין של השבכה מאוזנת לאפס, סיפרנו לכם כי לכל תא יש כוח עצום, אך הוא מאוזן על ידי כוח אחר לצידו, שנו בעל קוטביות הפוכה. הדבר 'מאפס' את הפוטנציאל הקיים לכאורה, כך שאינו נגלה לעיניכם. לכן האנרגיה נראית כאפס.

       כאשר האיזון של השבכה מופר באופן מכוון, אתם זוכים לחזות בכוחה באמת ובתמים. אילו רק יכולתם להבין כיצד לתמרן את האיפוס כך שתוכלו להפר במקצת את האיזון שלו, התוצאה תהיה אנרגיה חופשית עצומה. אנו נאמר שוב כי אחת הסיבות לכך שזה יהיה בטוח עבורכם לבצע זאת, היא, מפני שהתאים אינם נוגעים אלה באלה, ולא תתרחש תגובת שרשרת כפי שקורה במדע החומר הגרעיני שלכם. לכן אתם יכולים ללכוד את האנרגיה של תא אחד, שניים, שלושה, או כל מספר שתרצו, כאשר תלמדו כיצד לתמרן אותם.

       חלק שאלו על האיפוס - על הקוטביות, אילו אנרגיות היו סותרות זו את זו באופן כה מוצלח? הרשו לי לספק לכם תשובה, אשר יתכן שתתקשו להבינה בשעה זו, אך באמצעות גילוי וזמן, היא תהפוך להגיונית יותר.

ייחוסי האנרגיה ההפוכים היוצרים את האיפוס הם אנרגיות מקוטבות. הן כמעט בבואות מראה זו של זו, היוצרות יחד אין (void) שקט ומאופס. זהו חלק מן האיזון של היקום, והוא מצוי בכל מקום. כך קורה גם באור ובחומר. אולם בנוסף לכך, "בבואת המראה" של אנרגיה, אור וחומר אינה מאוזנת לחלוטין, בשל ההטיה של "סוג" היקום שלכם (ניתן לכנות אותו יקום 'חיובי' אם זהו רצונכם), ה 'אנטי אנרגיה', או בבואת המראה של החיובי היא מעט פחות חזקה. חוסר האיזון הקל הזה הוא שיוצר את הפתחים, שעליהם דיברנו קודם לכן. פתחים אלה הם הכרחיים כדי לאפשר את שימור האיזון, אחרת, 'עיצוב האיפוס' העיקרי לא היה מחזיק מעמד זמן רב, והאיזון של השבכה היה מופר ללא הרף. הפתחים, אם כן, 'מנקזים' את חוסר האיזון הקל של ההטיה.

 

קבוע קוסמולוגי

     

        לגבי הייחוס הפיסיקלי האחרון, נסתפק ברמזים בלבד. השבכה היא אכן הקבוע הקוסמי, שאותו המדע מחפש לנצח. ישנם כאלה ששאלו "מהו הקשר המכני הממשי בין השבכה הקוסמית ובין החומר?" הבה ונאמר רק כי המאפיין של קבוע זה הוא "המכוונן של המיתרים" של מוסיקת החומר, הוא קובע את התדירויות של החלקים הקטנים ביותר, ותדירויות אלו משתנות בהתאם למיקומן ביקום.

       היינו רוצים שתבינו בסופו של דבר, כיצד לתמרן אץ השבכה, כך שתוכלו לשאוב מן האנרגיה שלה. הבינו שניתן לעשות זאת בכל מקום ובכל שעה - ע"פ כדור הארץ או בחלל.  הדבר נעשה באופן מוחלט ושלם עם מגנטיקה - מגנטיקה פעילה. הוא מושג בעזרת יצירה של דפוסים הממוקמים בזהירות של שדות מגנטיים גדולים, שחייבים להיות פעילים (הם לא קיימים באופן טבעי, הם נוצרים בעזרת אנרגיה). כאשר תגלו כיצד הדבר פועל, תמצאו גם כי תהליך מסויים זה אינו חדש ע"פ כוכב הלכת, וכי הנסיינים שלכם כבר עשו זאת בעבר.

       במהלך הזמנים שבהם נעשה הדבר בעבר, איש לא הבין מה מתרחש. התהליך היה הרחק מעבר ליכולתכם לשלוט עליו, ואפילו לא ידעתם את העקרונות - אך למרות זאת, ניסיתם. כעת יש לכם יכולת לשלוט על הנסוי, ולכן ליצור אנרגיה ממושמעת ומתמשכת, לכאורה מלא כלום (האיפוס). אולם בדומה לתהליכים פיסיקליים כה רבים, יהיה צורך בכמות עצומה של אנרגיה על מנת להפר את האיזון אפילו בייחוס האיפוס של תא אחד, ולכן תצטרכו להזרים כמות עצומה של אנרגיה לניסוי, בטרם תוכלו לרואת את התוצאות. לאחר שתבינו כיצד 'לדחוק' באיפוס על מנת להפר את איזונו שלו, תתוגמלו בזרימה יציבה של אנרגיה, הרבה מעבר למה שהשקעתם. הדבר מושג מכיוון שאתם יוצרים 'פתח' קטן משלכם. תא בלתי מאוזן ייצור מצב, שבו ינסו התאים האחרים סביבו 'להזין' אנרגיה לזה שאינו מאוזן, והדבר יוצר ברז שישאב מן השבכה באופן בלתי מוגבל, כל עוד עבודתכם תואמת את התכונות שהשבכה מצפה לראות. אני יודע שהדבר נשמע כמו מדע בדיוני, אך בסופו של דבר, הדבר יכול להפוך למקור האנרגיה העיקרי עבור כוכב הלכת שלכם.     

 

יצירת כוח פיסיקלי מן השבכה

     

        זהו האופן שבו פועל הדבר: שני שדות מגנטיים יחד, המוצבים בדרך הנכונה - דרך שהינה תלת ממדית בתהליך החשיבה שלכם - ייצרו "שדה מגנטי מעוצב" שהנו מסוים מאוד, זהו שדה שמעולם לא ראיתם בעבר, והוא אינו קיים כאן באופן טבעי. התחילו לנסות שדות מגנטיים רבים, המוצבים זה כנגד זה - בעלי כוח ודפוס בלתי שווים, ובזויות ישרות. אל תציבו הנחות כלשהן, חישבו בחופשיות. באשר הדבר מבוצע באופן הנכון, שני השדות האלה ייצרו דפוס שלישי, שהינו ייחודי, ותוצר של השניים המקוריים. הדפוס השלישי שנוצר באופן מיוחד, הוא זה שעמו עליכם להתמודד, והוא זה אשר יש לו את הפוטנציאל לתמרן את השבכה. לאחר שיצרתם אותו, תלמדו על תכונותיו המיוחדות באמצעות האופן שבו הוא משנה באופן דרמטי את הפיסיקה סביבו. חשיפתו לא תהיה מעודנת, האמינו לי, אתם תדעו כאשר הוא יימצא ברשותכם.

       הנה מילת אזהרה: הרחיקו נסוי זה מגופכם! בקרו את הנסוי בעזרת השיטות המדעיות שלכם. התקדמו באיטיות, הבינו מה אתם רואים לפניכם בטרם תמשיכו אל הצעד הבא. אל תחשפו את עצמכם לשדות מגנטיים כלשהם. נהלו מרחוק את כל ניסויי האנרגיה. זכרו כי מגנטיקה ממלאת גם תפקיד חשוב במסגרת גופכם.  

       הנה עוד אחד: הבינו כי אם הפרתם את איזון השבכה באופן רחב ומקיף מדי, תחוו התקת זמן, מפני שבתהליך מעורבת גם תכונת ה 'זמן'. איננו מתכוונים שאתם צריכים לחכות לכך. אנו מתכוונים שאחד השחקנים הפיסיקליים הממשיים בתהליך היצירה של הפרת איזון השבכה, הוא תמרון מסגרת הזמן של החומר (ייחוס של כל חלקיק חומר בקיום המוכר במידה מעטה בלבד). לא מדובר במסע בזמן, כי אם בהתקת זמן. בתהליך זה, אתם מתייחסים באופן ממשי לחלקיקי חומר קטנים, ומשנים את מסגרת הזמן שבה הם מצויים. כאשר מסגרות זמן, שאינן שוות, פוגשות זו בזו (חומר מעורב בעל ייחוסי זמן שונים), התוצאה היא התקה של המרחק. אף כי במסגרת התקת הזמן אין כל סכנה מחרידה עבור כדור הארץ, הדבר כן יכול להשפיע על המצב המקומי במסגרת הנסוי, ואכן יעשה זאת. במילים אחרות, הדבר עשוי ליצור השפעה המעוותת את החומר, עוצרת לחלוטין את הנסוי, ומתיקה באופן ממשי את החלקיקים. לא נרחיב על כך ברגע זה, אך המוחות המדעיים החדים יותר הקוראים זאת, ימשיכו הלאה אל הצעד הברור הבא - וכן, התשובה היא שהשבכה היא גם המפתח למסע מהיר של עצמים פיסיים גדולים - אפילו של מרחקים קצרים מאוד.

       כעת הגיע הזמן לדבר על הנס - לחשוף מדוע אנחנו כאן. חלק מכם עברו את הדיון המדעי הזה בעודנו רוחצים את כפות רגליכם, כשאתם תוהים כיצד הוא קשור לחייכם האישיים. פיסיקה? מדע? אם כן, היכן משתלב עובד האור הרגיל בכך?

      זהו החלק שבו ייטיבו להבין אלה שבחדר, העובדים עם אנרגית השבכה, כיצד הגוף האנושי מגיב למעשיהם, מפני שהשבכה אכן עומדת כעת לרשותו של כל אדם כאן. שותפי חייב להיזהר בהצהרה הבאה, מפני שהיא חייבת להיות מדויקת מאוד.    

 

הקשר בין השבכה לאנושי

     

        השבכה הקוסמית מתקשרת עם הביולוגיה האנושית באמצעות של סדרה של תדירויות תהודה מגנטיות, הנוחתות על מבנה גבישי בעל 12 מקטעים. לא אמרנו את המילים "מבנה גבישי" בעבר, לא חשפנו מידע זה בעבר, ואנו עושים זאת כעת מפני שהידע הוא חיוני, והאנרגיה כאן תאפשר לנו לספר על כך כעת.  

       אנחנו נחשוף לבסוף את המבנה הגבישי, המקיף את המבנה המקודד שאתם מכנים דנ"א. זכרו כי אנו מגדירים דנ"א באופן שונה מכם. המילה דנ"א שבה אתם משתמשים, נובעת למעשה משני גדילים, שהנם כימיים, ושאותם אתם יכולים לראות באופן ממשי. הגדרתנו שלנו מתייחסת לקידוק בעל 12 הגדילים עבור הגוף האנושי, אשר רק שניים מגדיליו הם כימיים. כל גדילי הדנ"א הם כלי קידוד. הגדילים הן מערכות הוראות, וסיפרנו לכם בעבר כי חלק מהם הם מגנטיים, וחלק מהם הם מה שהייתם מכנים 'רוחניים' (אך עבורנו ישלהם גם היבט פיסיקלי). גדילים אלה מכילים את כל הקידוד עבור כל חייכם, אפילו אלה הנישאים ממחזור החיים שלפני המחזור הנוכחי. אך יש עוד. חלק הזכרון של מערכת החיים שלכם הנו נפרד מן הקידוד. זהו ה 'גזע', המבנה הגבישי. רבים מכם עשויים לשאול, "מדוע ייקרא הדבר גבישי? האם נמצא שם גבישים כלשהם?"

       השם הוא מטפורי, אך מעורבת בו גם פיסיקה ממשית שהנה דמוית גביש. בעבודת הגבישים (קריסטלים) שלכם, אפילו ברמה הבסיסית,קלטתם שגבישים אלה עושים משהו מיוחד. האם אתם זוכרים מהו? הם מכילים אנרגיה. ולכן הם משמרים זכרון של דפוסי אנרגיה. כעת אתם מתחילים להבין כיצד פועל המחשב של הגוף האנושי. מפני שהמבנה הגבישי, שאותו היינו מכנים הנדן מסביב לדנ"א המקודד, הוא הזכרון של בית החיים שלכם.זהו זכרון של כל גלגול קודם שהיה לכם אי פעם. זה התיעוד האקאשי שלכם. זהו התיעוד של חוזים קודמים ונוכחיים, הוא מייצג את כל מה שעברתם, מבנה גבישי זה, ולכן הוא גם רוחני. הוא הנו כל שאתם הנכם, מבחינת זכרון. אולם אין שם מערכת הוראות אחת. ההוראות מצויות במסגרת 12 גדילי הדנ"א, והמידע הגבישי 'כרוך' מסביב לעטיפת הדנ"א בליבת הזכרון = הגזע -  המוכנה להעביר את המידע הנדרש למערכות ההוראות. המבנה הגבישי מכיל גם את התכנית המושלמת של אדם -  הכלולה אף היא בזכרון.

       כעת, כפי שאתם עשויים לתפוס, יש תקשורת מתמדת בין 12 גדילי הדנ"א ל-12 מקטעי הזכרון הגבישי. ברגע זה, תקשורת זו אינה מוצלחת במיוחד, ע"פ כדור הארץ - ע"פ כוכב הלכת הזה - התקשורת בין חלקים חיוניים אלה בגופכם יעילה בפחות מאשר 15 אחוזים. לכן הביולוגיה אינה 'חכמה' במיוחד בתחום זה. ישנם ייחוסים נפלאים של רפוי והארכת חיים במסגרת המבנה התאי שלכם, שלעולם לא יחשפו את עצמם ללא 'זיכרון' יעיל מן הנדן הגבישי. התקשורת בין קיטוב מנגנון הקידוד לליבת הזכרון היא לקויה. זו, יקיריי, היא הגבלה שעוצבה בקפידה, הממתנת את הכפילות שלכם. כך היה מאז ההתחלה, וזו הסיבה העיקרית לכך שכמעט אינכם זוכרים דבר אודות: 1) מי הייתם, 2) מדוע אתם כאן, 3) העובדה שאתם נצחיים, 4) המבחן הרוחני שבו אתם יושבים, 5) מיהי משפחתכם האמיתית. אין זה הכל. בנוסף לכל הפריטים הרוחניים האלה, ישנה הביולוגיה שאינה זוכה לסיוע! התקשורת לקויה זו, שעוצבה בקפידה על ידיכם, גם 1) אינה זוכרת כיצד להתחדש ביעילות, 2) פתוחה לרווחה להתקפה ממחלות ארציות נפוצות, מפני שחלק ממנה אינו זוכר כיצד לפעול באופן מוחלט, 3) חיה חיים קצרים, מפני שחלקים ממנה הנוכחים מפסיקים לפעול במהלך החיים, או מדוכאים באופן כימי.

       מה, לדעתכם, 'מדבר' אל הזכרון הגבישי? מה, לדעתכם, מסייע בעיצוב מאזן הכפילות המשמר את אי היעילות? מערכת הצירים המגנטיים של כדור הארץ!

       לא היינו כאן כדי להזיז את הצירים המגנטיים אילולא ביקשתם זאת -  אילולא המדידה של 1987 הורתה על פוטנציאל לשינוי אדיר, יקיריי, משפחה, אני מדבר אליכם.התקשורת בין שני יסודות אלה בגופכם היא מהות המידה, שבה אתם יכולים להתקרב ל 'עצמי' הגבוה שלכם! זכרון מלא של 100 אחוזים מן הקידוד של הביולוגיה שלכם, ייצור מעמד התעלות מיידי. הייתם מתהלכים כשאתם נושאים את מלוא הפוטנציאל שלכם - וזוהי מחשבה מדהימה.

       ישנם כאלה ע"פ כוכב הלכת המצויים כאן כמעט במלוא הפוטנציאל שלהם. האם ידעתם זאת? הם חייבים להיות כאן לצורך האיזון הרוחני של כוכב הלכת (כפי שכבר ציינו באוזניכם בעבר). חלק מהם מוכרים לכם, ואני מדבר על אנרגית האווטר המיוצגת ע"י מספר בני אדם מיוחדים מאוד החיים כרגע. העברה מלאה של העקרונות שבהם דנו מאפשרת נסים! יצירת חומר מלא כלום - ידיעת האופן שבו פועלת פיסיקה, ידיעת האופן שבו פועלת אהבה. זהו שילוב רב עוצמה. אחדו אותן,ותוכלו לממש כל דבר! כוח מלא ע"פ הפיסיקלי, כוח מלא ע"פ טווח החיים שלכם, כוח מלא ע"פ הביולוגיה שלכם! הביטו היטב במה שאווטרים יכולים לעשות - זוהי הזהות של כולכם!

       לכל אדם בחדר זה והקורא מילים אלו יש את הפוטנציאל למלוא הידע. הוא שוכן בגביש - מבנה גבישי בעל 12 מקטעים הנכרך מסביב לקידוד (הדנ"א), והקידוד רק מחכה לתקשורת טובה יותר.

       סיפרנו לכם פעמים רבות במהלך סדרת תקשורי ה 'משפחה', שנוצרתם שווים, מושלמים ונצחיים. הדבר היחידי המונע מכם דברים אלה הנו הכפילות, והיעילות הלקויה של הביולוגיה הנוכחית שלכם. כל זה ניתן לשינוי באמצעות תקשורת טובה יותר בין המבנה הגבישי ובין הדנ"א. בעוד העברת הזכרון אל מערכות ההוראות גוברת, הגוף מגיב -  ובמילה 'גוף', אנו מתכוונים לכל האדם.

       ברצוננו לספר לכם מהיכן נובעת תקשורת משופרת זו. היא נובעת מן המיקום החדש של מערכת הצירים של כדור הארץ.  זו הסיבה שהזזנו אותם, וזו הסיבה שהקבוצה שלנו הגיע ב-1989. כעת אתם מבינים, האם אתם זוכרים כי אמרנו לכם, ששום אדם אינו יכול להתקיים מחוץ לצירים המגנטיים של כדור הארץ? הצירים המגנטיים של כדור הארץ הם המאפשרים את התקשורת המעצבת את הכפילות שלכם ואת עצם ההארה שלכם. ללא הצירים המגנטיים, אין כל תקשורת. ביום מן הימים, יוכיחו זאת הניסויים שלכם בחלל. האדם זקוק למרכיב מגנטי לחיות בו. בלעדיו, במהלך תקופה של חדשים ושנים, האדם ימות.

       דעו כי יסודות ע"פ כדור הארץ מתאחדים לצורך חיים. הביטו בכוכב הלכת שלכם. האם אתם סבורים כי אתם יכולים פשוט לפסוע עליו, לחיות עליו, ולקוות כי יתנהג כהלכה בעודכם כאן? הוא יודע מי אתם, בדיוק כמוני - בדיוק כפי שהצירים יודעים. יש כאן תבונה. לכן כדור הארץ משתף פעולה עם עצם הארתכם. פשוט שאלו את עמי הילידים שהגיעו לפניכם. ברמת המהות של אמונותיהם הרוחניות טמון הכבוד ל"עפר הארץ". הם ידעו.

       יש עוד אודות התקשורת עם הצירים, והדבר קשור למבנה גבישי נוסף, ויימסר בתקשור מאוחר יותר.

       הדנ"א שלכם (12 הגדילים) כולל מערכת הוראות לטווח חיים של 950 שנה עבור גופכם. כרגע חלק גדול מקידוד זה אינו פועל. הקידוד אינו פועל מכיוון שאין לו כל מידע מליבת הזכרון (המבנה הגבישי). במסגרת ליבת הזכרון מצוי מידע אשר יסייע לכימיה של הדנ"א 'לזכור' כיצד כל דבר פועל.

       בימים אלה, המדע שלכם מתחיל לבסוף לדחוק בביולוגיה שלכם, ולעורר את הדנ"א באופן מלאכותי. הם עושים זאת בעזרת מגנטיקה! גישה זו לבריאות היא שיבה ממשית מאוד לתהליכים המכניים במסגרת "מקדש ההתחדשות" שעליו ספרנו לכם לפני מספר שנים. מגנטיקה, והאנרגיה של השבכה הקוסמית, מסייעות לעצב את הכפילות שלכם ואת הארתכם. כמו כן, הן מסייעות בשמור האיזון של הזכרון הגבישי שלכם, המצוי כרגע במצב בלתי יעיל - בדיוק כפי שתכננתם אותו עבור המבחן שלכם ע"פ כוכב הלכת.

       כעת, המצב משתנה.

       ישנם כאלה בחדר זה (הכוונה היא לד"ר טוד אובוקייטים ולפגי דוברו) המגלים באיטיות את הקישור של השבכה הקוסמית לביולוגיה התאית. האחד מגלה זאת באמצעות פיסיקה, והאחת מגלה זאת באמצעות הכוח של ידע וכוונה. שניהם עובדים עם מגנטיקה ברמה כלשהי!

       בשני המקרים, הגורם המשתנה הוא שהדנ"א מתחיל לזכור! יעילות התקשורת מוגברת, וחלקים ופיסות מן הדנ"א הביולוגי והרוחני שהיו חבויים עד עכשיו מתעוררים מחדש. האם אתם זוכרים מהי התעוררות? פרוש הדבר הוא כי הידע מצוי שם - אך הוא רדום. המנגנון מצוי שם, ומחכה רק להוראות יעילות יותר.

       הרשו לי לספק לכם דוגמא: כל תא בגופכם מתוכנן לאבחנה עצמית. כל תא נועד לדעת האם הוא מאוזן באופן נכון או בלתי נכון עם השלם. כל תא אמור לדעת זאת, אך חלק גדול ממידע זה מוסתר ממנו. המחלה שאתם מכנים סרטן, משטה בקלות בחלק זה במבנה התאי שלכם, המתפקד באופן לקוי. אילו חלק זה היה מתפקד כהלכה, הסרטן לא היה קיים.

       חלק מן ההתעוררות המחודשת הוא החיבור, באמצעות מגנטיקה, בין ליבת הזכרון ובין הקידוד. כאשר שאר ההוראות ידועות, מצב שיאפשר לתא ידע תבוני מלא תוך שימוש באבחנה עצמית, יידע התא 'לזהות' מצבים של חוסר איזון בעצמו, ולא יתרבה. רק התאים הבריאים סביבו יורשו להתרבות. בנוסף לכך, הוא עשוי אף לבצע 'התאבדות תאית' בכוחות עצמו! זהו התכנון המלא. חפשו זאת, מפני שזוהי תכונה ביולוגית ידועה היטב, כעת הגיע הזמן לשפר אותה. חישבו על כך בשיפור עצום לכל המערכת החיסונית שלכם - וזהו רק ייחוס אחד של בטבעת "האדם השלם".

       חלק מכם הקוראים ושומעים זאת סבורים, כי אנו מדברים על מדע בלבד. לא! אנו דנים, למעשה, ברפוי עצמי - בחיים ארוכים - ובפרדיגמה ביולוגית אנושית חדשה לחלוטין, המשתנה באופן פעיל! בין אם הדבר מתבצע באמצעות כוונה של המודעות האנושית, ובין אם מדובר בסיוע פיזי באמצעות כימיה או פיסיקה, לדנ"א שלכם יש כעת רשות להשתנות - ויקיריי, זו היתה מהות ה-11:11 ! אז הבעתם הסכמה לאותו פריט שבו אנו דנים כעת.

       חגגו זאת! הקשיבו: כאשר התקשורת בין המבנה הגבישי למבנה הדנ"א תתקרב, תוכלו ליצור עצמות במקום שבו לא היו עצמות קודם - יש יצירה של חומר, תוכלו לגרום למחלה לעזוב את הגוף! התאים הופכים להיות אינטליגנטיים יותר, אתם משפרים את הביולוגיה, והנס נובע מבפנים!

       מרפאים, האם אתם מקשיבים? כל מה שאתם עושים בעבודתכם תורם בסופו של דבר לקירוב שני הייחוסים הביולוגיים האלה, במסגרת המבנה התאי של זה היושב לפניכם ומבקש ריפוי. מדוע חלק נרפאים וחלק אינם נרפאים?

       התשובה היא מורכבת, אך אחד הזרזים העיקריים לנסים של רפוי הוא כוונה טהורה. בפעם הבאה שאתם עובדים עם מישהו, וודאו כי הכוונה אכן נמצאת שם - ודאו כי אותו אדם אכן מבין מה הוא עושה. כאשר רשות אמיתית ניתנת והכוונה נוכחת, הרפוי יתרחש. חלק מן הרפוי המופלא ביותר הקיים על כוכב הלכת שלכם כרגע מתנהל בין אדם לאדם, ואף אחד מהם אינו נוגע באחר כלל. הדבר עמוק, יש לכך תכונות פלאיות -  וזהו הקשר עם השבכה. זהו, אם כן, ההסבר למקום שממנו נובעת האנרגיה, מפני שהשבכה היא המספקת, למעשה, את כל המגנטיקה. כאשר תבינו לבסוף מהיכן נובעים שדות מגנטיים, תדעו על מה אני מדבר. מדובר בייחוס של חומר והשבכה.

        חלק מכם זוכרים את הסיפור של מייקל תומאס ואת תקשור הסיפור "המסע הביתה". אתם עשויים לזכור כי למייקל נאמר שיפגוש את המלאך הטוב והמפואר מכולם בבית השיעי של מסעו - וכך קרה. בבית השביעי, נחשף המלאך המפואר בפניו, והוא היה זהוב, והוא ניחן בפניו שלו! כאשר ישב מייקל תומאס עם אותו מלאך, התקשה לנשום בשל האלוהיות שהקיפה אותו. כשהוא הבין שביולוגיה ואלוהיות אינן מתערבות זו בזו, חווה פרק זמן קשה - על ברכיו. למייקל ניתנה, באותה עת, הפרדה פיסית סביבו, כך שיוכל להתקיים בעודו מתבונן בישות המפוארת שהיתה  ה 'עצמי' הגבוה שלו.

       כאשר סיים המלאך הזהוב למסור למייקל תומאס מידע, סיפר למייקל כי אין עוד הוראה. שניהם הגיעו לזמן דומה לזה, שאליו הגענו יחד כעת. אין עוד הוראה במסר זה. במקום זאת, כרגע, יש אהבה בלבד.  

       ב "מסע הביתה", ביקש המלאך הזהוב הגדול ממייקל תומאס לפנות ולשבת על גרם המדרגות, שבו ירד המלאך זה עתה. מייקל תומאס עשה זאת, והמלאך אמר, "מייקל תומאס, אין לכך כל קשר להוראה. ההוראה הסתיימה. מה שאעשה כעת הוא פשוט לאהוב אותך". כפי שאתם עשויים לזכור, אותו מלאך אדיר ומפואר -  בן המשפחה הקדוש - ה 'עצמי' הגבוה של האדם, נטל את כפות רגליו של מייקל תומאס הזו אחר זו ורחץ אותן. מייקל התייפח.

       אתם מבינים, זוהי השותפות בין אדם למשפחתו הקדושה. זוהי השותפות בין רוח לאנושי. זהו המסר של קריון. כל הפיסיקה שבה דנו היום יכולה להינתן למדע. האהבה היא ההוראה האמיתית! המשפחה נמצאת כאן - משפחה המכירה אתכם. מסרים ניתנים כדי לשפר את חייכם. תהליכים ושיטות ניתנים בכל רחבי כוכב הלכת עבורכם, מפני שיהיה עליכם לחיות זמן רב הרבה יותר כדי לבצע את עבודתכם. ומהי עבודתכם, אתם עשויים לשאול? להחזיק את האור!

       האם אתם רוצים לדעת מהו ההבדל ביניכם כרגע, בעודנו רוחצים את כפות רגליכם, לבין ילדי האינדיגו שעליהם דיברנו? אותו מבנה גבישי  שבו דנו היום קרוב מעט יותר לקידוד שלהם מאשר המבנה הגבישי שלכם. ילדים אלה מגיעים מן הצד האחר כשהם יודעים שהם שייכים למשפחת המלוכה. ילדים אלה מגיעים עם התפתחות רוחנית שלא היתה לכם, ולכן הם נדמים חריגים כל כך בחברה שלכם היום. הם יודעים דברים שאתם אינכם יודעים, והם חשים זאת ברמה התאית. חלק מהם יוצרים באופן ממשי תרבות משלהם, מפני שאינכם מקשיבים להם. אינכם נותנים להם די אשראי על היותם מפותחים. אינכם מתייחסים אליהם בכבוד. באופן מוזר, אתם מתייחסים אליהם כמו אל ילדים!

       כרגע, הגיע הזמן לרחיצת כפות הרגליים, הלוא כן? רובכם יודעים זאת כי אלה הם רגעי הסיום של התקשור, אך אנו ממשיכים לרחוץ את כפות רגליכם. מזגנו אנרגיה אל תוך חדר זה, וכן לאלה הקוראים זאת. זוני אנרגיה משפחתית קדושה מן הפמליה המגיעה אליכם מעבר למעטה. האי נשלחת מאלה האוהבים אתכם - החולפים בין מעברים אלה וכיסאות אלה והמחבקים אתכם - אלה המצויים לרגליכם כרגע.

       בעודנו קמים ונוטלים קערות אלו, המלאות בדמעות השמחה שלנו, אנו נסוגים ממקופ זה. אילו יכולנו לומר כי רגש מעין זה קיים בצד זה של המעטה, היינו אומרים כי יש עצב בנסיגתנו, מפני שאנו משפחה, ואנו רוצים להישאר כאן! אילו הייתם מאפשרים זאת,היינו נשארים כאן בחדר זה, או במקום שבו אתם יושבים, למשל ימים שלמים. כך מרגישים בני משפחה בנוגע לבני משפחה!

       הבה נניח לזמן יקר זה להירשם כזמן של איחוד אדיר - זמן שבו התאחדו בני אדם ומלאכים וזיהו את עצמם כמשפחה, ואהבו אלה את אלה על כך. תגיע עת שבה אראה אתכם שוב באולם הכבוד.

       כאשר אותה עת תגיע, אתייחס ליום הזה, ואומר, "האם אתם זוכרים את הזמן במקום שאותו כיניתם ניו המפשיר? זה היה זמן יקר".

וכך הוא הדבר.

קריון 


  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020