Light Connections
 
 
 

מהי רשת הכיול האוניברסלית

The UCL - The Universal Calibration Lattice®


פיסיקאים מספרים לנו שאנו עשויים מאנרגיה. הבה נניח שהמודעות האנושית היא בעלת טבע אלקטרומגנטי ובאופן אינטליגנטי ארגנה עצמה לתוך מערכת במסגרת אנטומית האנרגיה שלנו, הנקראת רשת הכיול האוניברסלית, מערכת הפועלת בשדה האנרגיה האנושי. כמו שבאנטומיה הפיזית פועלות מערכות נפרדות רבות המשפיעות זו על זו (מע' השלד, השרירים, הבלוטות, העצבים, וכו'), כך פועלות מערכות רבות במסגרת האנטומיה האנרגטית של האדם.

UCL היא אחת מהן. היא מערכת באנטומית האנרגיה האנושית, בעלת מבנה רשתי מיוחד, רב-מימדי, של סיבים ולולאות. היא הקשר האישי שלנו לרשת הקוסמית, שדה האנרגיה הקוסמי, מקור כל האנרגיות ביקום, והיא מערכת המכילה דפוסים אנרגטיים שונים, המשפיעים על מי שאנו והמעצבים את הדרך בה אנו בוחרים לחיות את חיינו.
 

האנטומיה האנרגטית זהה בצורתה הבסיסית אצל כל אדם ואדם, וגם הדגם הבסיסי של הרשת זהה באופן מהותי עבור כולנו, אך הכיוונון באמצעות השיטה מתרחש באופן ייחודי ונקבע ע"י הקצב והתדר האישי של כל אדם.

 

כיול פירושו כיוונון, הערכה וחיזוק. תהליך הכיוונון מאפשר ל UCL להכיל יותר מהמטען האנרגטי הזמין והמצוי בשפע ביקום, ובכך לאפשר לנו, לבני האדם, להשתמש בו, למטרות איזון, צמיחה, ומימוש הפוטנציאל האישי והאנרגטי שלנו. ניתן לכנות את תהליך הכיוונון הזה כ"חיווט מחדש" לקראת הדינמיקות האנרגטיות החדשות.

ה- UCL היא הארכה של מערכת העצבים הסימפטטית והפרה- סימפטטית. בשעה שאנחנו לומדים להרגיש ולהתנסות באמצעות החיווט של מערכת אנרגטית חדשה זו, התודעה שלנו מתרחבת לגבי העולם והיקום שמסביבנו. בשעה שאנחנו מתפתחים וגדלים, כדאי לזכור שלהחזיק בידע זה דבר אחד, אך זה דבר אחר לגמרי להדגים את הידע הזה בדרך בונה ומלאת משמעות בחיינו.

 

התבוננות בתמונה המצורפת של ה UCL , יכולה לעזור להבין את המבנה שלה: ישנה כמות רבה של מידע, חלקו הגדול ללא מילים.

 

המרכז התחתון הוא מרכז אנרגטי המצוי 60 ס"מ מתחת לרגליו של האדם, והוא מחבר את שדה האנרגיה שלו עם האנרגיה של האדמה.

 

המרכז העליון הוא מרכז אנרגטי המצוי 60 ס"מ מעל מרכז הכתר/ראשו של האדם, והוא מחבר את שדה האנרגיה שלו עם האנרגיות הגבוהות של ה"עצמי" או של האנרגיה האוניברסלית.

 

אנרגית הליבה היא עמוד אנרגיה מרכזי המשתרע ועובר לכל אורכו של האדם, מהמרכז התחתון למרכז העליון ולהיפך. עמוד מרכזי זה מורכב מאור ואנרגיה טהורים. לכל אחד יש אנרגית ליבה-- זוהי המהות של מי שאנו.

 

סיבי מידע ארוכים יוצרים את ההיקף של ה UCL.

UCL עדיין מתפתחת, יחד עם תהליך ההתפתחות הרוחנית שלנו, בני האנוש. לפני שנים אחדות הופעלו סיבים נוספים היוצרים היקף פנימי יותר, כך שקיימים כיום 24 סיבי אור ארוכים אנכיים המקיפים אותנו מלפנים, מהצדדים, מאחור, ובאלכסון, מעלה ומטה של הווייתנו. חלקם של סיבים ארוכים אלה מרוחקים 60 ס"מ מגוף האדם וחלקם מרוחקים 30 ס"מ בלבד, והם משתרעים מהמרכז התחתון למרכז העליון.

סיבי המידע הארוכים שמאחור מכילים מידע על ההיסטוריה שלנו. הסיבים שמשני צדדינו מתייחסים לאופן בו אנו מאזנים את הנתינה והקבלה בעולם, והסיבים הארוכים שמלפנים מכילים מידע המתייחס לפוטנציאל העתידי שלנו.

הסיבים הנוספים המצויים בצדדים האלכסוניים שלנו, מייצבים את ההיערכויות האנרגטיות והשינויים אותם אנו חווים כעת, ועוזרים לנו למזג אותם לתוכנו, ולהישאר עדיין באיזון.

 

לולאות האינסוף האופקיות (לולאות בצורת הספרה 8, המכונות גם "לולאות האיזון העצמי") מחברות את הגוף לסיבי המידע הארוכים, ועוברות דרך מרכזי האנרגיה המכונים צ'קרות. יש גם לולאות אינסוף המחוברות למרכז התחתון ולמרכז העליון.

לולאות האינסוף הן מעין נתיבים לזרימת אנרגיה. הן מעבירות מידע מסיבי המידע הארוכים לצ'קרות, ומהצ'קרות חזרה לסיבי המידע הארוכים, ובכך תורמות לאיזון-העצמי, לויסות-העצמי ולהכוונה העצמית, שהם מתכונותיה וטבעה של ה UCL.

 

תבניות האור והתהודה של השלבים השונים

מרכיב נוסף באנטומית האנרגיה שלנו, הן תבניות אור ותהודה.

התבניות הן תלת-מימדיות ויוצרות צורה גיאומטרית בת שמונה פאות המכונה תמניון (אוקטהדרון) והמחוברת ל UCL.

כל אחד מאתנו נושא את תבניות האור האישיות והמקודשות שלו. התבניות בעלות מבנה דומה אצל כולנו- אבל נבדלות בדפוסי האנרגיה הגיאומטרים והמידע הרב שבתוכן, הייחודי לכל אדם ואדם.

(דבר דומה אפשר לומר על כפות ידינו: צורתן והמבנה שלהן דומה אצל כולנו, אבל כל אחד מאתנו בעל טביעות אצבעות ייחודיות משלו).

כל תבנית מכילה את התהודה של הפוטנציאלים הייחודיים שלנו בזמן עכשיו.

התבניות מהדהדות עם הפוטנציאל המקודש והייחודי של כל אדם, עם המתנות והיכולות המיוחדות שלו, ויוצרות מערכת אנרגטית לשם הבנה וארגון הכלים הנפלאים ואנרגיות השינוי הקיימות היום.

 

לכל אחד מהשלבים במפגשים הטיפוליים ב EMF Balancing Technique® - טכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי, יש תבנית וכוונה הקשורה לו. התבניות מהדהדות עם הכוונה, וכל שלב מסייע ועוזר בחיזוק התבנית הקשורה אליו.

 

השלבים והתבניות איתם אנו עובדים כיום, הם:


שלב 1 - תבנית החוכמה והרגש

תומכת בביטוי המאוזן של חוכמה ואהבה בדרך מאוזנת, נמרצת ומלאת חיים.

 

שלב 2 - תבנית ההכוונה העצמית והתמיכה העצמית

באמצעות תבנית זו מפתחים יכולת לתרגם ולהפעיל את התיעודים האנרגטיים ההולמים מההיסטוריה, לידע שימושי בזמן עכשיו.

 

שלב 3 - תבניות הקרנת אנרגית הליבה

תומכות בהקרנת אנרגית הליבה ומספקות בסיס אנרגטי חזק למיזוג ול"עצמי" מאוחד יותר בהוויה היומיומית.

 

שלב 4 - תבנית ההישגים האנרגטיים

מכסה ומאחסנת את ארבע התבניות הראשונות, ומספקת בסיס אנרגטי להגשמת הפוטנציאלים המתפתחים.


תבניות האנרגיה של שלבים V-VIII הן בעלות אנרגיה וצבע של פלטינה, ופועלות כזרז להגברת השיעור וההיקף של התפתחותנו:

שלב 5 - תבנית האהבה האינסופית

מגבירה את יכולתנו להשפיע שינוי בחיינו ולבטא עצמנו באופן אמיתי, עם אנרגית האהבה.

 

שלב 6 - תבניות החמלה האינסופית

תובנות ומידע שנועדו לשרת כצעד הבא של התפתחותנו, עוברים הכנה לשם שחרור לתוך המודעות. ככל שידינו פולטות יותר אור ואנרגיה, כך הופך מגענו למקודש ומלא חמלה.

 

שלב 7 - תבניות הנוכחות האינסופית

מסייעות לתחלופה של אנרגיה וברכות הדדיות בין פלנטת ארץ ובין האדם המהלך עליה.

 

שלב 8 - תבנית החוכמה האינסופית

מקלה על יכולתנו לתרגם תובנות והשראות למידע שימושי בחיי היומיום.

 

בשלבים 9 עד 12 מתווספות תבניות נוספות המתכווננות לתוך יצירת מציאות של נוכחות טהורה כאן ועכשיו ומאפשרות לנו הזדמנות לפתח ידע וחופש גדולים יותר.

בחיפוש אחר הידיעה והבנה את עצמנו, אנחנו מתחילים להפעיל את התבניות האלו וגורמים להן לרטוט באופן ייחודי. ככל שיותר תבניות פעילות וערות- כך טוב יותר עבורנו.

התבניות הן כמו שפה ללא מילים, הן הדרך בה כל אחד מאתנו מכיל ומתקשר את חלקו בפאזל, לעצמו ולאחרים! הן עוזרות לנו לגלות מדוע אנו כאן ומהו התפקיד שעלינו למלא ביחידת החיים הזו, מהי מטרתנו הייחודית בחיים.

 

לאחר שחוותה באופן מוחשי את תבניותיה שלה המקודשות, פיתחה פגי פניקס דוברו את טכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי כדרך לעבוד עם אחרים, ולסייע בביטוי של תבניותיהם המקודשות שלהם. לעיתים היא מתארת תהליך זה כדרך, בה התבניות המקודשות שלה מדברות אל התבניות המקודשות שלנו.

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020