Light Connections
 
  

שלבים I-IV - יסודות התפתחותיים 

 

ארבעת השלבים הראשונים של טכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי - EMF Balancing Technique® - מחזקים את ה UCL ויוצרים בסיס אנרגטי לתמיכה ביכולתנו ליצור-במשותף עם ה"מקור", ה"אחד", היקום, ה"יש", את המציאות הרצויה לנו ואת החיים המוארים ביותר שביכולתנו ליצור.

שלבים אלה מתמקדים בפיזור ושחרור של אנרגיה עודפת שמקיפה אירועים רגשיים מחיינו הנוכחיים (וגם מיחידות חיים קודמות, גלגולים), ללא הצורך לזכור או לחיות מחדש את חווית האירוע הפוגע, הבולם והמעכב בעדנו מלהמשיך ולהתקדם בחיים. הדבר מוביל לתחושה של יציבות רבה יותר, לשלווה ואיזון בין החוכמה והרגשות, ומסייע ומקדם את ההכוונה העצמית והתמיכה העצמית של האדם.

ההתעצמות האישית מביאה להגשמה עצמית והיפתחות לפוטנציאל גדול יותר, מקלה ומקדמת מודעות בין-מימדית.

לפני תחילתו של המפגש הטיפולי בשלבים I-IV, המטפל מקדיש דקות ספורות לסקירה ציורית, בה הוא מראה למטופל איורים של  Universal Calibration Lattice® - רשת הכיול האוניברסלית, ולאחר מציג את התבניות האנרגטיות של שלבים I-IV.

 

שלב I - חוכמה ורגשות

השלב הראשון מוביל להפחתת מתחים ובונה תבנית חדשה של תחושת חופש ורווחה. חשים את האיזון האנרגטי בין הראש ללב, בין התודעה והחשיבה ההגיונית ובין ההרגשה. באנרגיה החדשה, מועיל להרהר בפירוש של "לחשוב עם הלב ולהרגיש עם התודעה"... מתחילה נכונות לבדוק מחדש דפוסי מחשבה והתנהגות, ואת "מפת חיינו" כולה...

 

שלב II - הכוונה עצמית ותמיכה עצמית

שלב השני משחרר באופן עדין סוגיות רגשיות ומעצורים אנרגטיים של מה שאנו מכנים 'עבר', אותם דפוסים שאינם משרתים אותנו יותר, ללא הצורך לחיות מחדש את האירועים המכאיבים שיצרו אותם.

מה נהיה מסוגלים להביא לידי מימוש כשנבין את ההולמות של ההיסטוריה שלנו?

הכרת התודה לכל ההתנסויות והחוויות של החיים וכיבוד ההיסטוריה, הופכת אותה לעמוד בוהק של חוכמה, במקום משא כבד המעכב בעדנו, ומעניקה מודעות חדשה של הכוונה ותמיכה עצמית. 

 

שלב III - הקרנת אנרגית הליבה (המהות) - התמקדות בזמן "עכשיו"

שלב שלישי זה מסייע לחיבור חזק ויציב עם העוצמה האישית. הדבר מאפשר להקרין את האור הפנימי שהאדם נושא איתו, ומעודד את הזרימה המוגברת של אינטליגנציה רוחנית בחיי היומיום, בתדירות גבוהה. כיוונון זה חשוב ביותר כאשר האדם מתחיל ליטול אחריות על חייו, ועל הנתינה והקבלה שלו.

"כל התשובות כולן נמצאות בתוכנו- באנרגית הליבה!

האם אנחנו באיזון בריא עם העולם בו אנחנו חיים?

האם אנחנו יעילים ושימושיים בעולם הזה כפי שאנחנו באמת מסוגלים להיות?

הבנות ותובנות חדשות נותנות ביטוי לחוכמה הפנימית הייחודית, "כאן ועכשיו", בהווה.

 

שלב IV - הישגים אנרגטיים ומימוש הפוטנציאל

השלב הרביעי מכיל את כל השלבים הקודמים ובונה תבנית חדשה של חיבור וקשר מאוזן עם העצמי הפוטנציאלי (או מה שאנו מכנים "העתידי"). לאחר שההיסטוריה הפכה לעמוד של חוכמה ותמיכה, ואנרגית הליבה מקרינה את העוצמה הפנימית, האדם נפתח לשדה הפוטנציאל האינסופי שלו, תוך למידה כיצד להשתמש ב UCL למטרת תיעול אנרגיה פוטנציאלית עתידית למציאות "עכשיו".

העבודה עם מנסרת הפוטנציאל האישי מביאה בעקבותיה הגשמה ומימוש של כוונותיו, תקוותיו, חלומותיו, ויצירה-במשותף עם היקום של החיים המוארים ביותר שביכולתו ליצור.

איזו זכות גדולה היא זו, להיות בשותפות עם הבורא, וליצור יחד-במשותף ובשמחה את המציאות העכשווית הרצויה!

 

במהלך השלבים, תהליך הכיוונון מתרחש עבור כל אדם, בין אם הוא מודע לכך ובין אם לאו, לפי מצבו.

 

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020