Alignments
 
 
 

 

 

 

שינויים גדולים מאוד מתרחשים במציאות החיים, זהו זמן לנוע מעבר למגבלות הישנות.

 

זוהי הזמנה לקחת חלק בהתפתחות הגדולה על פני הפלנטה, להכיר את עצמכם בדרכים חדשות ותכליתיות, ולהיפתח לרמות חדשות של עצמכם בתודעה כהוויות רב מימדיות.

 

שערים אנרגטיים חדשים נפתחים בתוככם ... האנרגיה מתפתחת ב'רשת הכיול האוניברסלית', שנועדה לעזור לייצב אתכם בזמנים אלה של שינוי, כך שיהיה לכם חוזק לכוון את האנרגיות שלכם בבהירות ומיקוד גדולים יותר, על פי חוכמתכם הפנימית המולדת.

 

בהפעלת שערים אלה, מנותבות אנרגיות חדשות וייחודיות ברבדים רבים, שנכנסות באופן לכיד ועקבי. מתבצע חיווט מחדש, רובד אחר רובד, כיול מחדש לעומק, שמגביר את העוצמה והתהודה שלכם. זהו זמן ליסודות חדשים עבורכם.

 

ב'רשת' שלכם ישנן 24 גלקסיות שונות פעילות, כולן נעות בצורת ספירלה כלפי מעלה על מנת לתמוך בכם בתודעה ההתפתחותית שלכם.

הפעלת הגלקסיות שבפנים, ופתיחת השערים בתוך 'הרשת' שלכם יגלו יותר את השלמות המקודדת בתוככם ויסייעו לכם להיפתח לעוצמה ולאנרגיה שאתם מוכנים להן, לבטא את עצמכם באופן מלא יותר, בתהודה חדשה לגמרי, ובקפיצה התפתחותית שמובילה לרמות חופש גדול יותר עבור כל אחד מכם.

כל הכיוונונים יהיו תמיד בהתאם לחוכמתו הפנימית של כל אחד ואחד.

 

המבנה של 'רשת הכיול האוניברסלית' הוא חלק של היסודות ההתפתחותיים שלכם עבור מה

שמתרחש כעת ועבור מה שעתיד להגיע, ונועד לתמוך בכם לבטא את היקום האינסופי שהנכם, עם מאסטריות, ביטחון ואהבה אינסופית.

 

זו מערכת הרחבה של התודעה שנועדה לתמוך בכם באלגנטיות בעודכם ממשיכים להתפתח בהבנתכם את המשמעות של היותכם הוויות רב מימדיות, ולתרגם את המידע שאתם מקבלים ונותנים כביטוי של היקום האינסופי.

'הרשת' מלאה באנרגיה של אהבה אינסופית, זהו חלק מטפח ומזין של הוויתכם, המסייע לכם להרגיש יותר בנוח כך שאתם יכולים להביא לכאן את 'הבית', כך שתרגישו 'בבית' בכל מקום שתהיו בו.

 

 

אופן ההפעלה של השערים:

 

           את ההפעלה ניתן לעשות בפגישה אישית וגם באמצעות סקייפ

           ניתן לעשות זאת באופן אישי מול אדם אחד, וגם מול קבוצה

 

 

תגובות:

 

..."לאחר המפגשים של הפעלת השערים אני מרגיש תחושה של מרחב פנימי גדול יותר, והרבה ביטחון ושלווה..."

 

..."קשה לתאר במילים את החוויה, אך הרגשתי אותה עמוקות זוהרת בתוכי.

תודה תמר על שאת משתפת אותנו במתנות היקרות האלו. אני מודה לך מכל ליבי ומכל הווייתי!..."

 

..."עם פתיחת השערים אני מרגישה תמיכה רבה יותר, אמון, רגשות חדשים, תובנות חדשות, תגליות חדשות ועוגן חזק ובטוח בעצמי. המפגשים עזרו לי להתחדש ולדעת שאני יכולה..."

 

..."מה שקורה הוא פנטסטי! זה שונה מאוד! חיבור פתיחה מיוחד ושונה! אני מרגישה רוגע אמיתי ופתיחה לאיכות חדשה. משהו משתחרר ומשהו אחר ממלא את מקומו בחדש!

תודה לך תמר היקרה..."

 

..."לאחר ההפעלות האלו הרגשתי שמשהו השתנה בי, החיים שלי קיבלו תפנית בעקבות תחושה שלא ציפיתי לה, ולא דמיינתי את המקום בו אני מוצא את עצמי עכשיו. תודה רבה לך תמר, אני מרגיש ברכה שלא ניתן לתאר..."

 

..."חשתי שינוי ניכר ב'רשת' שלי, שחרור אנרגטי עז והתפתחות בהוויה שלי. אני מרגיש הרבה יותר חזק מבעבר. אני מרגיש זחל שפשוט יצא מן הגולם שלו, אני מרגיש תחושת שלווה שלא הייתה נוכחת קודם. אני יודע שאני פרפר נדיר!..."

 

..."זו הייתה תמיכה נפלאה שהרגשתי מאז שהשערים הופעלו. אני מרגישה חזקה יותר, קלה, מוכנה לבצע שינויים. האשמה דועכת. אני מבינה את הפחדים שלי ומתעלה מהם.

אני מלאת תודה לאין ערוך על שנתת לי את החוויה הזו, תמר, את התמיכה והאהבה הנובעת ממך. תודה שמצאתי אותך! את נמצאת בלבי..."

 

..."אני נדהמת מהאהבה המוצעת בעבודה הזו. אני נדהמת מהנכונות שלי להחזיר לעצמי את עוצמתי ושלמותי. זה מדהים. זאת אהבה. אני נדהמת מהעוצמה והפוטנציאלים של 'הרשת', רעיונות צומחים ויוצרים בתוכי. אני מלאת תודה לתמר, ורוצה להרגיש נדהמת מהחיים, ומהקסם שהם מציעים..."

 

..."אני מקבל ובוטח בהחלטות שהחוכמה הפנימית המולדת שלי מובילה אותי,

העבודה הנהדרת הזו של פתיחת השערים והפעלת הגלקסיות הביאה לי את האנרגיה של השמחה ודרכים חדשות לפרש את מקומי ביקום ולעזור לי להבין כיצד אוכל לשתף פעולה עם ההתפתחות. אני מודע לכך שההחלטות שלי כרגע ישפיעו במשך מספר שנים. רק המחשבה על כך מעבירה בי צמרמורת..."

 

..."תמר יקרה ונפלאה, תודה באהבה אינסופית וחגיגה בשמחה אינסופית, השערים והגלקסיות לא מפסיקים להדהד.

זוהי יצירה פלאית ורבת עוצמה, שמתרחשת באמצעות הפעלות אלו. החוויה היתה קצת חוויה רב ממדית! גם אם נרדמתי לפעמים במהלך ההפעלה, הרי הכיול התבצע ...זה הדהד חזק, בתחילה היה קצת מאתגר ולאחר נוצרה בהירות רבה יותר!..."

 

..."בכל הפעלה הרגשתי שמשהו נפתח, זוהר ושמח בליבה שלי, וגם יצרתי קשר עם כאב עמוק עמוק בלב, פצע של דחייה, הפרדה, בידוד, פגיעות. אני יודעת שאני בונה יסודות חדשים כצעד לריפוי על פי חוכמתי הפנימית המולדת, ללא אשמה, ללא שיפוט, לקראת השלווה שתגיע...."

 

..."עבודה נפלאה! חוויתי תחושה כה מדהימה .... ונשארתי בשלווה כל כך מלאה, כל כך מזינה, כל כך מלאה, כל כך מכבדת ומלאה באנרגיה ...

פתאום לבי היה דבר ענק, לגופי היתה תחושה הרבה מעבר לגודלו ... ללא צורה... אני מרגישה מאוד בהרמוניה ובשלמות. זה יפה...."

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020